Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Gine...

Doktor pomógł mi z moim problemem nietrzymania moczu. Dzisiaj zwyczajnie żyje mi się lepiej. A może po prostu żyje? Kiedyś to nawet wyjście do sklepu było dla mnie wyzwaniem! Bardzo dziękuję doktorze.

Miałam bardzo ciężki poród. Moja córka znacznie przewyższała rozmiary normalnych noworodków. Po porodzie wiedziałam, że muszę znaleźć specjalistę od tego co stało mi się tam na dole. Doktor Basta zapisał mnie na waginoplastykę i to był strzał w 10! Dzisiaj po dawnych pęknięciach i rozciągnięciach nie ma już śladu <3

Doktor przeprowadził u mnie korektę warg sromowych. W tym roku pierwszy raz od dawna wybrałam się na rower i nie czułam w końcu żadnego bólu, ani dyskomfortu. Coś wspaniałego!

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

U tego lekarza przeszłam plastykę łechtaczki. Urodziłam się z taką a nie inną urodą i któregoś dnia powiedziałam sobie, że koniec tej męczarni. No i tak zrobiłam. Zabieg okazał się prosty i mało uciążliwy. Dziś spokojnie prezentuję się swojemu mężowi nago. Już się nie wstydzę ☺

Tomasz Basta przeprowadził u mnie labioplastykę. Pomimo mojego wieku, tam na dole można by pomyśleć, że mam 19 lat! Coś wspaniałego. Bardzo polecam :)))))

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Bardzo polecam tego lekarza. Robię u niego podstawowe badania i kontrolnie się sprawdzam. Zaczęłam do niego chodzić po tym jak poleciła mi go koleżanka i od dwóch lat nie mogę mu nic zarzucić. Wszystko jest OK.

Nadżerka potrafi nieźle zamęczyć! Ja 5 lat męczyłam się z nią… nadżerką. Do doktora poszłam w sumie na zwykłą wizytę bo mój lekarz był wtedy na urlopie, a ja potrzebowałam pilnej wizyty. To był strzał w dziesiątkę :))) Z takiego spotkania wyszły mi, a w sumie nam, stałe wizyty ;) a nadżerka to już stara zapomniana przeszłość.

Moja żona jest bardzo zadowolona z usług w klinice w zakresie plastyki .Komfortowe warunki i bardzo miła opieka, pełny profesjonalizm i sympatyczne podejście dr Tomasza Basty

sympatyczne podejście dr Tomasza Basty