Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Gine...

Doktor Basta to świetny lekarz,. Nie tylko zajmuje się zdrowiem, się i komfortem kobiety. Nie przyszłoby mi do głowy, że moje dolegliwości, takie jak suchość pochwy, otarcia i dyskomfort podczas stosunków jest wskazaniem do leczenia, a on się nad tym pochylił i pomógł mi.

Pan doktor uratował mnie i moje męża, a dokładniej nasze życie uczuciowe. Od jakiegoś czasu przestałam odczuwać przyjemnośc seksualną. Dr Tomasz Basta dokładnie mnie zdiagnozował i przedstawił metodę G SHOT. Po tym zabiegu (ostrzykiwaniu) znowu jest takjak dawniej – niesamowite uczucie!!

Do pana doktoraz zgłosiłam się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, pan doktor opowiedział mi o badaniach, które teraz prowadzić na temat alternatywnych sposobow leczenia tej dolegliwości. Przedstawił mi metodą lasorową za pomocą HIFU- jestem już po zbiegu i czuję się duuuzo lepiej!!

Ostatnio zdarzało mi się krwawić między okresem, delikatne plamienia bardzo mnie zaniepokoiły, dlatego udałam do Pana doktora na badanie ginekologiczne. Pan doktor mnie przebadał i zdiagnozował u mnie polipy, na szczęście były one osadzone blisko szyjki macicy, nie były bardzo duże i można było je spokojnie usunąć podczas jednej wizyty, również bez znieczulenia! Tak też się stało i już nie muszę martwić się plamieniami Dziękuje bardzo za pomoc

Doktor Basta prowadził moją ciążę. Jestem miesiąc po porodzie, a mała jest piękna i zdrowa. Wszystko bez zarzutów. Bardzo profesjonalny.

Bardzo miły lekarz. Przeszłam przez różne sytuacje z lekarzami i to mój pierwszy specjalista, który jest tak bardzo ludzki, otwarty i sprawia, że wizyta jest pełna śmiechu i zadowolenia= zero stresu! Coś wspaniałego :)

Miałam duży problem z suchością moich stref intymnych. Przez co moje małżeństwo nie układało się najlepiej w kwestii “tych spraw”. Wielokrotnie gdy chciałam zbliżyć się do męża, cała sprawa kończyła się bólem i rozczarowaniem. Doktor Basta zrobił mi zabieg laserowy, który obkurczył śluzówkę. Dzisiaj moje życie erotycznie układa się bardziej niż dobrze! Polecam!!!

Pan doktor Basta prowadził moją ciążę, która była zagrożona. To dzięki niemu zachowałam spokój ducha, a dziecko jest dziś piękne i zdrowe :))))

Ten lekarz leczył mój zespół policystycznych jajników. Przeszłam przez wielu specjalistów i dopiero to on dobrał odpowiednią terapię po której udało mi się nawet zajść w ciążę.

Tomasz Basta - mój najlepszy lekarz. Darzę go ogromnym zaufaniem. Do doktora chodzę od kiedy otworzył Intima Clinic. Najpierw zakochałam się w klinice, a później przekroczyłam próg gabinetu i “zakochałam” się także w Panu doktorze. Wspaniały lekarz.