Chirurg Plastyczny Kraków

Chirurg plastyczny, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Chodzę do Pana doktora już trzy lata, a dopiero dziś przyszłam wystawić ocenę! Panie doktorze dla Pana zawsze 10/10. Bardzo polecam go nie tylko jako lekarza, ale także zwyczajnie jako człowieka!

Opinia dodana przez: Ewelina
Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam jestem po operacji piersi polecam w 100 procentach dr malka najlepszy lekarz najlepsza klinika dziekuje serdecznie panu dr malkowi i calej zalodze ania

Wolny termin: jutro o 15:00. Sprawdź inny. # 3
Chirurg plastyczny Kraków dr n. med. Kazimierz Cieślik

CAMI Estetyczna Chirurgia Plastyczna i Laseroterapia
ul. Feliksa Konecznego 2/4U

Nos wyszedł okropny, różny z obu stron, krzywy z problemami z oddychaniem! wystrzegać się tego chirurgia, to partacz!!!

Opinia dodana przez: Pat
Wolny termin: 21 Cze o 14:00. Sprawdź inny. # 4
Chirurg plastyczny Kraków dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Wolny termin: 26 Cze o 15:00. Sprawdź inny. # 5
Chirurg plastyczny Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Chirurg plastyczny, Medycyna estetyczna

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Jestem osobą drobnej postury więc niestety efektem ubocznym tego są naturalnie małe piersi, które nie dodawały mi poczucia kobiecości. Powiększające biustonosze nie dawały mi satysfakcji, miałam kompleksy i czułam się źle. Doktor Pabiańczyk bardzo mi pomógł. Okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Powiedział jakie rozwiązania mogę zastosować, jakie są możliwe komplikacje po zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Ostatecznie wybrałam zabieg powiększania piersi bezinwazyjnie. Efekt nie jest na stałe, ale za kilka lat znów go powtórzę. Czuję się świetnie i wszystkim polecam, żeby walczyli ze swoimi kompleksami. Pan doktor na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Lucyna Woliczko

Chirurg plastyczny, Dermatolog

Grzegórzecka 19 lok. 1
Kraków

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

Chirurg plastyczny Kraków lek. med. Anna Aseńko

lek. med. Anna Aseńko

Chirurg plastyczny, Chirurg ogólny

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor Asenko to specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Po usuwanych znamionach nie ma najmniejszego śladu, a dzięki wnikliwej obserwacji pacjenta i umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin medycyny wykryła u mnie poważna chorobę i tylko dzięki jej pomocy moge w miarę normalnie funkcjonować. Dziękuję za ogrom czsu, ktory mi Pani Doktor poświęciła i za wszystkie zabiegi. Wysokie kompetencje i profesjonalizm w połączeniu ze szczegółowym tłumaczeniu przebiegu leczenia a także empatyczna osobowość sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do takiego lekarza - wdzieczna pacjentka J.K.

Rydla 16/9
Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pani Doktor. Bałam się tej operacji, ale przebiegło wszystko bardzo dobrze. A po operacji wyglądam lepiej niż myślałam. Szczerze polecam doktor Keller. Marta

Ars Medica
Kraków

Jeśli mogę polecić kogoś z czystym sumieniem, to na pewno jest Pan Marek Ciesiński. Korygował mój koślawy nos, operacja przebiegła sprawnie bez żadnych komplikacji. Efekt wspaniały. I co bardzo ważne przystępne ceny :) Polecam

Opinia dodana przez: Lidia

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med
ul. Algierska 19

Witam. Jestem po wizycie u Pana Doktora. Mogę powiedzieć, że z całą pewnością zasługuje na uznanie Chirurg-Profesjonalista pod każdym względem, ponadto Miły, Rzeczowy i Uczciwy Człowiek, budzący Zaufanie przy pierwszym kontakcie. Mnie przypadł do gustu i zdecydowałam się na operację powiększenia piersi. Jestem przed operacją i nie mam wątpliwości, aby ten zabieg wykonał właśnie Pan Doktor Tomasz Kasprzyk. Będę dodawać kolejne komentarze po zakończonej operacji. Pozdrawiam Agata

Opinia dodana przez: Agata2 agatabartula-mytych