Chirurg Plastyczny Kraków

Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam wszystkich forumowiczów.

Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-)

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 lat. Nos przeszkadzał mi bardzo, ale jako, że ( i nię będę skromna ) jestem ładną dziewczyną, nadrabiałam z innych stron. Moja siostra miała odstające uszy kiedyś, bardzo to przeżywała, a mnie tez mój nos denerwował bardzo, ale ja byłam jakoś silniejsza i mówiłam: „ jestem jaka jestem, akceptuje siebie, bla bla… „ ale chyba sama sobie to tylko wmawiałam, bo nie było tygodnia gdy bym o tym nie myślała.Moja siostra miała operacje 8 lat temu, rodzice bardzo się stresowali, a ja nie chciałam im dokładać jeszcze tego ze swojej strony, a wiadomo też koszty są spore. I tak jakoś mijały lata, ja „udawałam” silną przed innymi, a nawet i przed samą sobą, nie zdając sobie sprawy z tego jak bardzo mnie to bolało i dokuczało.
Wyjechałam na studia, wtedy zaczęłam intensywniej o tym myśleć, tym bardziej, że studiowałam stomatologię, i pogłębiałam wiedzę o zabiegach. Poznałam mężczyznę mojego życia, który jak twierdzi nie zwracał uwagi na mój nos, dla niego był normalny ( jakbym mu o moim kompleksie nie powiedziała, pewnie by nawet nie zauważył – eh faceci ). To właśnie on uświadomił mi, jak bardzo to przeżywam – i nie to, że on dążył do mojej zmiany wyglądu czy cos, ale to on ukazał mi, ze sama próbuje kryc się za moja twarda skorupą, nie pokazując innym, jak mi to przeszkadza, a w rzeczywistości nie moge coraz bardziej ścierpieć mojego nosa ( ale to pewnie standard u tych z takim kompleksem ). Na studiach poszłam na jedną konsultacje we Wrocławiu, ale na tej konsultacji dr bardziej przekonywał mnie, że jest ok, żeby zostawić, bla bla.. niż na tym, by zrozumieć to co ja czuję. I nie chodzi o to, żeby mnie nakłaniać do zrobienia tego. I w sumie skutek był taki, że kolejne 2 lata męczyłam się i zastanawiałam się „robic- nie robic”. A może to i dobrze, że tak wyszło, bo trafiłam w ręce dr Małka.

Skonczyłam studia. Wrociłam do siebie, i nie szukałam już lekarza we Wrocławiu, a skupiłam się na Krakowie, jako, że bliżej mojego miejsca zamieszkania. Szukałam na forach. Były wahania, dni lepsze i gorsze. Dni, gdy sama sobie wmawiałam, ze się sobie podobam i dni, gdy nawet inni potrafili zwrócić uwagę na nos.

I padła decyzja – jadę na konsultacje do dr Małka. Powiem tak, pierwsze wrazenie, nie było za mile. Dr wydał mi się troche oschly. Oglądnął nos, spytał czy jestem pewna. Nie odradzal, nie przekonywał, ale teraz z perspektywy czasu, mysle, że to było dobre, bo on sam nie zasugerowal mi tej operacji, a ja sama była na nią zdecydowana. Umówiliśmy na operacje w Klinice Estetika Nova, już za miesiąc od konsultacji. Hurra! Będę miała nowy nosek! ;-) ale teraz z kolei przychodziły wątpliwości, czy aby na pewno, czy to tamto. Ale raz kozie śmierć i wolę żałować, ze cos zrobiłam, niż ze tego nie dokonałam. Przed operacja wiadomo – duzo badan krwi, EKG, zdjecie pluc.

Wzięłam 3 tygodnie urlopu. I przyszedł ten dzien – jechałam na operacje " tzn na korekte nosa "
Dotarlam do kliniki, już leżała tam dziewczyna, która 2h wczesniej tez miała robioną korektę nosa. Powiedziała mi, że nie jest tak zle i życzyła powodzenia :-)

Operacja przebiegla chyba ok. Znieczulenie ogolne, intubacja ( która w sumie chyba się anestezjologowi nie udala zbytnio, gdyz potem przez tydzień nie mogłam połykać nic, bo mialam wielkiego krwiaka w okolicy języczka w gardle, ale cóż zdarza się ). Ale to był tylko jedyny ból, jakiego doświadczyłam. Po operacji nic nie bolało, ani jednej tabletki nie wzielam. Było super, tylko ten dyskomfort, gdyz przez 3 dni trzeba oddychac tylko ustami, bo w nosie jest tamponada, a na nosie gips ;-( Na drugi dzien po operacji, zaczelam mieć since pod oczami, które z biegiem czasu znikały. Po 3 dniach dr obejrzał nos, wyjął tamponadę i już można było oddychać nosem – co za ulga :-) ale gips na nosie pozostaje jeszcze 2 tygodnie, plus pozniej na noc przez dłuższy czas. W każdym bądź razie po operacji czulam się swietnie!! Za 10 dni kontrola( tzn przedwczoraj ), wszystko ok., zobaczyłam swój nosek – piekny, bez garba!! Ale strasznie opuchnięty, jak u Mikołaja, i taki „nie mój”, zdrętwiały. To otępienie nosa i ta opuchlizna może nawet kilka miesięcy schodzic, az będę mogla zobaczyc efekt koncowy.

Ale już dzis mogę powiedziec, ze nie zaluje, jest dumna z siebie! I bardzo ciesze się z wyboru lekarza, jako, że dr okazał się bardzo miłym i sympatycznym :-) Poza tym dr przez 18 lat, zanim zrobił specjalizacje z chir.plast. pracował jako chirurg ogólny, wiec doswiadczenia ma sporo, i to widac. Tak wiec polecam go serdecznie!! ;-)

W razie jakichkolwiek pytan, to mój mail orwawaisak@op.pl Odpowiem na wszelkie pytania.
Pozdrawiam wszystkich szukających odpowiedzi. :-)

Opinia dodana przez: kopciuszek orwawaisak
Wolny termin: 23 Lip o 09:00. Sprawdź inny. # 2
Chirurg plastyczny Kraków lek. med. Tomasz Basta

lek. med. Tomasz Basta

Medycyna estetyczna, Ginekolog położnik

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Opinia dodana przez: Renata
Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 3
Chirurg plastyczny Kraków dr n. med. Kazimierz Cieślik

CAMI Estetyczna Chirurgia Plastyczna i Laseroterapia
ul. Feliksa Konecznego 2/4U

Nos wyszedł okropny, różny z obu stron, krzywy z problemami z oddychaniem! wystrzegać się tego chirurgia, to partacz!!!

Opinia dodana przez: Pat
Wolny termin: 24 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 4
Chirurg plastyczny Kraków dr n. med. Rafał Pabiańczyk

dr n. med. Rafał Pabiańczyk

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Jestem osobą drobnej postury więc niestety efektem ubocznym tego są naturalnie małe piersi, które nie dodawały mi poczucia kobiecości. Powiększające biustonosze nie dawały mi satysfakcji, miałam kompleksy i czułam się źle. Doktor Pabiańczyk bardzo mi pomógł. Okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem. Powiedział jakie rozwiązania mogę zastosować, jakie są możliwe komplikacje po zabiegu i jakich efektów mogę się spodziewać. Ostatecznie wybrałam zabieg powiększania piersi bezinwazyjnie. Efekt nie jest na stałe, ale za kilka lat znów go powtórzę. Czuję się świetnie i wszystkim polecam, żeby walczyli ze swoimi kompleksami. Pan doktor na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Marzena
Wolny termin: 26 Lip o 14:00. Sprawdź inny. # 5
Chirurg plastyczny Kraków dr hab. n. med. Marta Raczkowska-Muraszko

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Chirurg plastyczny Kraków lek. med. Anna Aseńko

lek. med. Anna Aseńko

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Pani Doktor Asenko to specjalista najwyższej klasy i wspaniały człowiek. Po usuwanych znamionach nie ma najmniejszego śladu, a dzięki wnikliwej obserwacji pacjenta i umiejętności łączenia faktów z różnych dziedzin medycyny wykryła u mnie poważna chorobę i tylko dzięki jej pomocy moge w miarę normalnie funkcjonować. Dziękuję za ogrom czsu, ktory mi Pani Doktor poświęciła i za wszystkie zabiegi. Wysokie kompetencje i profesjonalizm w połączeniu ze szczegółowym tłumaczeniu przebiegu leczenia a także empatyczna osobowość sprawiają, że z wielką przyjemnością wraca się do takiego lekarza - wdzieczna pacjentka J.K.

lekarz Lucyna Woliczko

Dermatolog, Chirurg plastyczny

Grzegórzecka 19 lok. 1
Kraków

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

Czy do tej pani można iść ze znamionami?

Rydla 16/9
Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pani Doktor. Bałam się tej operacji, ale przebiegło wszystko bardzo dobrze. A po operacji wyglądam lepiej niż myślałam. Szczerze polecam doktor Keller. Marta

Ars Medica
Kraków

Pragnę z całego serca podziękować Panu dr. Markowi Ciesińskiemu ,za przeprowadzone zabiegi.We wrześniu i listopadzie 2013 roku, miałam zabieg podwieszenia policzka oraz korekcję powieki górnej oka. Jestem bardzo zachwycona efektem.Pan doktor to wspaniały specjalista oraz bardzo dobry i miły człowiek.Przyczynił się, aby moje życie zmieniło się na lepsze.Jeszcze raz wielkie podziękowania doktorze. Renata K.

Opinia dodana przez: Renata Kamuda

Prywatna Klinika Chirurgii Plastycznej Art&Med
ul. Algierska 19

Witam. Jestem po wizycie u Pana Doktora. Mogę powiedzieć, że z całą pewnością zasługuje na uznanie Chirurg-Profesjonalista pod każdym względem, ponadto Miły, Rzeczowy i Uczciwy Człowiek, budzący Zaufanie przy pierwszym kontakcie. Mnie przypadł do gustu i zdecydowałam się na operację powiększenia piersi. Jestem przed operacją i nie mam wątpliwości, aby ten zabieg wykonał właśnie Pan Doktor Tomasz Kasprzyk. Będę dodawać kolejne komentarze po zakończonej operacji. Pozdrawiam Agata

Opinia dodana przez: Agata2 agatabartula-mytych

Chirurdzy plastyczni w mieście Kraków