Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Gine...

Świetny lekarz, który nawet o najbardziej intymnych i krępujących dla kobiety przypadłościach potrafi mówić tak, jakby mówił o katarze ;) Tzn. prosto, bez zażenowania… i tak po prostu! Bo przecież dla niego są to choroby, z którymi styka się i leczy je od lat! Zdecydowanie warto, jeśli u kogoś w miejscach intymnych dzieją się różnego typu rzeczy… “krępujące”.

Przez większość czasu nie zastanawiałam się, dlaczego moja łechtaczka wygląda tak, jak wygląda… i dlaczego w sumie nie działa tak, jak łechtaczka działać powinna (ginekolodzy nie zwracali akurat na ten aspekt uwagi). Aż w końcu wybrałam się do doktora Basty, który wypytał mnie bardzo dokładnie akurat o ten element mojego ciała. Opowiedział o zabiegu zwanym clitoroplastyka (więc po prostu plastyka łechtaczki). A następnie zajął się poprawą tego fragmentu mojego ciała. I cieszę się, bo dzięki temu obecnie podczas zbliżeń odczuwam zupełnie inny (większy) rodzaj satysfakcji niż wcześniej :-)

Doktora Bastę osobiście stawiam na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o ginekologów, z którymi miałam do czynienia. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Pomógł mi w bardzo intymnej przypadłości, która od lat uprzykrzała mi życie. Tymczasem dla niego był to po prostu kolejny przypadek schorzenia, z którym ma do czynienia od lat, więc poradził sobie z nim bardzo szybko i sprawnie, bo doskonale wiedział, co robi.

Polecam tego specjalistę, w zależności od potrzeb zawsze jestem zadowolona. Doktor Tomasz Basta prowadził moją ciążę, regulował hormonalnie, a teraz wykonał drobny zabieg, który fajnie zadziałał. Cieszę się, że mam stałego ginekologa, czego o lekarzach innych specjalności nie mogę powiedzieć ;)

Bardzo kompetentny lekarz, od pierwszego momentu można się poczuć swobodnie, co było dla mnie ważne po poprzednich doświadczeniach. Zlecił mi kompleksowe badania i przeprowadził dokładny wywiad. Dopiero na podstawie tego zaproponował leczenie. Zaimponowała mi ta dokładność w przeciwieństwie do wciskania zabiegów jak w innych prywatnych klinikach.

Czasami idzie się do lekarza, który ma wiele certyfikatów na ścianie w gabinecie i dużo dobrych opinii, a i tak czuje się, że nie trafiło się do właściwego człowieka. W tym wypadku mam zupełnie inne odczucia - jest dokładnie tak, jak piszecie! Ogromnie się cieszę, że trafiłam w końcu do sensownego gabinetu i mogę kompleksowo zadbać o kłopotliwe kwestie. Jedną taką - nietrzymanie moczu, udało się już opanować. Rewelacja

Po mojej kolejnej wizycie u Pana Doktora z czystym sumieniem polecam! Pan Doktor udziela wyjaśnień, szczegółowo opisuje przebieg badania, jest delikatny, ale za zarazem pewny tego, co robi. Wizyta przebiega w miłej atmosferze Dodatkowo Doktor Basta pomógł mi z problemem suchości i wiotkości poprzez zabieg obkurczający i ujędrniający, co również mogę polecić kobietom borykającym się z takim problemem.

Uważam doktora Bastę za świetnego specjalistę. Ginekolog to lekarz nie tylko od tabletek, leczenia infekcji czy prowadzenia ciąży. Fajnie jak potrafi doradzić i pomóc (!) także w problemach natury seksualnej np. z brakiem orgazmu. Dr Basta zaproponował mi zabieg zwany o-shot i ogromnie się cieszę, że to zrobiłam. Dzięki temu seks jest teraz dla mnie dużo bardziej satysfakcjonujący.

Trafiłam do pana doktora z polecenia, jak to się często zdarza. I był to strzał w dziesiątkę. byłam mocno niezadowolona z wyglądu mojego krocza. Jak rozmawiałam z koleżankami to mówiły mi, że przecież tam nigdy nie jest ładnie, to nie usta czy piersi. Ale jakoś nie mogłam się z tym pogodzić. Dr Tomasz Basta uświadomił że możliwa jest kosmetyczna poprawa, jeden zabieg.

Jest to lekarz, który zleca wszystkie potrzebne badania, a potem konsekwentnie kontroluje ich wyniki. Poprzednio z innymi lekarzami miałam wrażenie, że zlecają mi badanie dla świętego spokoju. Doktor Basta zdecydowanie angażuje się w pracę i przyznam, że czuję się zaopiekowana jeśli chodzi o kobiece sprawy.