Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest wiceprezesem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej (PTGPiR) w którym piastuje również stanowisko prezesa Sądu Lekarskiego oraz członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Ujęło mnie szczere i ciepłe podejście do pacjentki. Nawet rozmowa o bardzo intymnych sprawach nie stanowiła dla mnie bariery. Doktor Tomasz Basta rewelacyjnie przeprowadził zabieg, który był dla mnie niezbędny po czterech porodach siłami natury. Trochę się bałam, ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie

Polecam Pana Doktora, bo przede wszystkim jest super profesjonalny, delikatny i rzeczowy. Oprócz standardowych wizyt zdecydowałam się na zabieg labioplastyki z użyciem kwasu hialuronowego. Efekt jest bardzo naturalny. Serdecznie tego lekarza i taki zabieg polecam, jeśli ktoś jest niezadowolony z wyglądu okolic intymnych.

Miałam dość posądzeń o niskie libido, czy to, że nigdy nie mam ochoty. Prawda jest taka, że nie czerpałam z seksu większej przyjemności i robiłam to, żeby sobie nie zniszczyć związku. Postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na wizytę u doktora Basty, który polecił mi O-shot. Poczułam duuużą różnicę :) Polecam zdecydowanie!

W Intima Clinic przyszła na świat nowa ja, przyjmował ją doktor Basta 😉 Po zabiegu labioplastyki mój komfort codziennego funkcjonowania i oczywiście aktywności seksualnej przeniósł się na znacznie wyższy level. Dzięki, Doktorze!

Tacy specjaliści jak dr Tomasz Basta przekonują mnie, że ginekologia estetyczna nie powinna być tematem tabu! Naprawdę można sobie bardzo zaszkodzić niewiedzą lub ignorancją, zachęcam naprawdę do konsultacji, mi doktor pomógł odzyskać przyjemność z seksu! I nie boję się teraz o tym mówić!

U doktora prowadziłam ciążę, a po porodzie przeprowadziłam zabieg laserowego obkurczania pochwy. Dziś z mogę powiedzieć, że zabieg bardzo był mi potrzebny i super, że dałam się na niego namówić doktorowi. Zasugerował delikatnie, że mogłabym z czegoś takiego skorzystać i nie żałuję.

Dr Tomasz Basta potrafi zdziałać cuda. Miałam skierowanie na operacje wszycia taśm TOT, okazało się to zbędne. Doktor zrobił mi dwa porządne zabiegi jeden HIFU drugi laserem i póki co mam się świetnie. Żadnego popuszczania moczu. A tak mogłabym być obarczona nieprzyjemnymi konsekwencjami operacji. Dziękuję doktorze.

Byłam w Intima Clinic u tego specjalisty i chyba nie mogłam lepiej trafić. Doktor zrobił mi na miejscu wszystkie niezbędne badania i wykluczył to czego się najbardziej obawiałam. Bardzo dokładny, delikatny, dokładnie wszystko tłumaczy. Dawno nie byłam u tak dobrego i empatycznego lekarza.

Doktor wyleczył mnie z zespołu policystycznych jajników i pomógł mi uwrażliwiać moje miejsca intymne na doznania seksualne. Za pomocą odpowiedniej terapii i zabiegów stałam się ładniejszą kobietą, spełnioną matką i usatysfakcjonowaną żoną. Po prostu jestem w końcu szczęśliwa. Nie myślałam, że rozwiązaniem jest wizyta u odpowiedniego ginekologa.

Endometrioza w moim przypadku utrudniała mi zajściem w ciążę. Doktor Tomasz Basta odpowiem zabiegiem pomógł mi zostać mamą. Jestem ogromnie wdzięczna. Teraz szykuję się na zabieg O-shot.