dr Arkadiusz Dołba

Medycyna estetyczna

Polecam tego lekarza , spokojnie i dokładnie omawia zabieg, nie zdziera cenowo a efekty świetne ! Korzystam z zabiegów u pana Dołby od kilku lat,niezmiennie zadowolona :)

Fantastyczny specjalista z rozsądnym podejściem do medycyny estetycznej. On NIE NACIĄGA LUDZI, staniesz się PIĘKNA lecz nie będziesz nosić maski :) Za tym lekarzem pojadę na koniec świata.

Za tym lekarzem pojadę na koniec świata.

Pełen profesjonalizm jestem mega zadowolona życzlabym sobie żebym wszyscy lekarze mieli także podejście do pacjenta jak pan doktor Dołba , pan doktor udziela pełnej informacji o planowanych zabiegach jest bardzo kontaktowy i każda wizyta to przyjemność !

Rewelacyjny doktor z zakresu medycyny estetycznej. Polecam wszystkim, którzy chcieliby poprawić swój wygląd, a jednocześnie wyglądać naturalnie! Korzystałam z usług Pana Doktora i jestem super zadowolona. Obecnie staram się ponownie umówić na wizytę i mam nadzieję, że mi się to uda.

Zgadzam się z powyższymi opiniami mówiącymi o profesjonalizmie doktora Dołba- dlugo wahałam się nad zrobieniem sobie botoksu, bo jak czasem widzę zdjęcia celebrytek...ale teraz nie żałuję. Mam gładką twarz bez zmarszczek. Wizyta była przyjemna - miałam dobry kontakt z lekarzem, czułam, że lekarz się mną interesował. Tylko, że ja byłam u doktora w Warszawie, w InMediOn (jak szukałam opinii o nim to widziałam, że pracuje w kilku miejscach).

Super doktor, miły, uprzejmy, kompetentny. Jeśli chcesz wygladać fajnie i naturalnie i mieć poczucie ,że nie zostałaś "naciągnięta" na kasę to POLECAM DOKTORA Arkadiusz Dołbę.

Pan doktor ma bardzo dobre ceny a poza tym i przede wszystkim jest fachowcem robi naprawdę dobrą robotę usta zrobił mi rewelacyjnie gorąco polecam

Jestem bardzo zadowolona z wypełnień u Pana doktora, gdyby inni lekarze też byli tacy życzliwi i mądrzy to byłabym wniebowzięta, polecam

Polecam wszystkim pana doktora trafiłam do niego z polecenia, w maju miałam pierwszy raz zabieg wypełniania kurzych łapek w Krakowie i każdemu powiem że taka fachowość i profesjonalizm rzadko się zdarza, polecam i pozdrawiam Panie Arkadiuszu

Rewelacyjny specjalista! Wypełnił mi bruzdy nosowo wargowe, do tej pory nie mogę się nacieszyć. Gdyby mój lekarz rodzinny był tak miły i miał takie podejście do pacjenta - marzenie. Będę go każdemu polecać!