Chirurg Onkolog Kraków

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Opinia dodana przez: Agata22 bizu10

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg dziecięcy, Chirurg onkolog

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

lekarz Jacek Tabor

ulica Garncarska 1

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam

Opinia dodana przez: KateC
Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Jestem pacjentką Pani Doktor Zaniewskiej. Chciałam przekazać innym, że możecie śmiało bez obaw oddać się w ręce Pani Doktor. Jest to osoba którą cechuje pełny profesjonalizm w tym co robi, okazuje dużo dobroci i ciepła dla pacjenta. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą, wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem umie w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć zawiłości choroby. Gotowa w każdej chwili do udzielania informacji, wytłumaczenia problemów w trakcie borykania się z chorobą nawet telefonicznie.
Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna.
Ewa z Tarnowa

Opinia dodana przez: Ewa z Tarnowa

Piotr Faron

Chirurg onkolog, Onkolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

po siedmiu latach nadal żyje i mam noge wybitny człowiek DZIĘKUJE dla takiego człowieka opis i komentarz nie potrzebny czyny za to świadczą

Opinia dodana przez: pawel

narutowicza

Kraków

Bardzo, bardzo dziękuję panu profesorowi.Gdyby nie On... Do tego bardzo uprzejmy człowiek. Jest specjalistą od trudnych przypadków.
Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Wojciech Wysocki

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Doktor Wysocki uratował mi życie. Nie ma lepszej rekomendacji. Dziękuję, że miałam możliwość leczenia u tak znakomitego lekarza.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Boroń

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

około 4 lata temu wykryto u mnie dwa gruczolaki mleczaki.byłam bardzo młoda ,skończyłam liceum zawodowe ,zaczęlam pierwszą prace i poszłam na badana profilaktyczne i tu nagle obuchem w łeb - gruczolaki aż dwa.i tu chwała dla przypadkowej lekarki -profilatyka ,która zbadała moje piersi i skierowała mnie onkologa.Ja wiedziałam ,ze z tą jedną piersią jest coś nie tak ale balam się i nic nie zrobiłam.Lekarka doradziła moi aby poszła do szpitala na wrocławską i tylko do doktora Boronia -bo on tam jest najlepszy jeśli chodzi o choroby sutka. i tak się stało - dziś jestem po operacji ,urodziłam dziecko ,jestem szczęśliwa dzięki i lekarzowi -onkologowi pan dr .Boroń i przypadkowej lekarce ,która zbadał moje piersi a nie szpusiła mnie po przypadkowej brzytwie.Pan doktor Boroń oraz cały personel medyczny tj. lekarze ,pielegniarki bardzo mili, wpierali mnie chorobie, wszelkie zawiłości medyczne tłumaczyli mi ,wspierali mnie. Za to dziś dziękuje z całego serca.