Chirurg Onkolog Kraków

gabinet chirurgiczno-onkologiczny tel.com.0602 75 44 71
Asnyka 10 lok. 2

Polecam wszystkim Pana Doktora- jest to człowiek niezwykle ciepły, kompetentny i chętny do pomocy. Wycinałam u Pana Doktora 2 znamiona i zabieg wspominam niemalże z przyjemnością :) - rany ładnie się zagoiły a blizny są niewielkie. Cieszę się, że są jeszcze tacy lekarze jak Pan Doktor Kurek.

Opinia dodana przez: Agata22 bizu10

dr hab. n. med. Adam Bysiek

Chirurg onkolog, Chirurg dziecięcy

Specjalistyczne Centrum Leczenia Dzieci i Młodzieży
WIELICKA 25

Za pośrednictwem tej strony chcielibyśmy podziękować Panu Doktorowi doc. Adamowi Byśkowi za opiekę nad naszym synkiem ( usunięcie guza - neuroblastoma ), za poświęcony czas oraz za bardzo cenne uwagi których Pan Doktor udzielił nam podczas naszego krótkiego pobytu w Krakowie. Za to wszystko jesteśmy Panu Doktorowi bardzo wdzięczni i jeszcze raz dziękujemy - takich lekarzy ze świeczką szukać. Życzymy również dalszych sukcesów w życiu zawodowym, jak i prywatnym

lekarz Jacek Tabor

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

ulica Garncarska 1

Bardzo miłe i rzetelne podejście do pacjenta. Profesjonalnie wykonana operacja. Lekarz który potrafi wytłumaczyć wszystko cierpliwie. Opieka lekarza od operacji az po leczenie zapewniona. Polecam

Opinia dodana przez: KateC
Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Chirurg onkolog Kraków dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Trafiłam do Pani Doktor w czerwcu z diagnozą wieloogniskowego raka naciekowego, sparaliżowana strachem, traktowana przez poprzednich lekarzy na zasadach "następny proszę".

Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki histopatu to było najlepsze rozwiązanie. Po zabiegu, w szpitalu, Pani Doktor osobiście troszczyła się o wszystkie swoje pacjentki leżące na oddziale. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W dniu wolnym od pracy przyjechała do szpitala by zbadać mnie i sprawdzić czy mogę wyjść do domu.
Mogłabym tak opisywać wiele sytuacji, których doświadczyłam ze strony Pani Doktor, świadczących nie tylko o profesjonalizmie, ale także o tym, że jest Ona dobrym pełnym empatii człowiekiem.
Obecnie przede mną leczenie uzupełniające, ale strach przed rakiem już mnie nie paraliżuje , bo wiem że jestem pod opieką tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor :)
Pani Doktor.. moja Pani Doktor, uratowała mi życie w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: Magda

Piotr Faron

Urolog, Onkolog

Szpital Onkologiczny UJ
Gancarska 2
Kraków

Bardzo dobry lekarz . Rzeczowy oddany pacjentom nie zbywa medycznymi terminami( nie wszystkim zrozumiałe.) ze spokojem polecam.

Opinia dodana przez: Krzysztof

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie

Dr Darasz jest cudotwórcą ,doskonały chirurg, fantastyczny człowiek .Zna się na swoim fachu jak nikt inny .Jestem wdzięczna losowi że postawił tego wspaniałego człowieka na mojej drodze . To co zrobił zakrawa na cud .Podjął się operacji której nikt inny nie chciał wykonać .Walczył o życie pacjentki ( na której inni postawili już krzyżyk) do samego końca i wygrał tę walkę .Gdyby wszyscy lekarze w Polsce mieli takie podejście do pacjentów ,my Polacy bylibyśmy szczęśliwym narodem .Dziękuję Panie doktorze

Opinia dodana przez: Wdzięczna do końca życia

narutowicza

Kraków

Bardzo, bardzo dziękuję panu profesorowi.Gdyby nie On... Do tego bardzo uprzejmy człowiek. Jest specjalistą od trudnych przypadków.
Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Wojciech Wysocki

Onkolog, Chirurg onkolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Doktor Wysocki uratował mi życie. Nie ma lepszej rekomendacji. Dziękuję, że miałam możliwość leczenia u tak znakomitego lekarza.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Boroń

Onkolog, Chirurg onkolog

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

około 4 lata temu wykryto u mnie dwa gruczolaki mleczaki.byłam bardzo młoda ,skończyłam liceum zawodowe ,zaczęlam pierwszą prace i poszłam na badana profilaktyczne i tu nagle obuchem w łeb - gruczolaki aż dwa.i tu chwała dla przypadkowej lekarki -profilatyka ,która zbadała moje piersi i skierowała mnie onkologa.Ja wiedziałam ,ze z tą jedną piersią jest coś nie tak ale balam się i nic nie zrobiłam.Lekarka doradziła moi aby poszła do szpitala na wrocławską i tylko do doktora Boronia -bo on tam jest najlepszy jeśli chodzi o choroby sutka. i tak się stało - dziś jestem po operacji ,urodziłam dziecko ,jestem szczęśliwa dzięki i lekarzowi -onkologowi pan dr .Boroń i przypadkowej lekarce ,która zbadał moje piersi a nie szpusiła mnie po przypadkowej brzytwie.Pan doktor Boroń oraz cały personel medyczny tj. lekarze ,pielegniarki bardzo mili, wpierali mnie chorobie, wszelkie zawiłości medyczne tłumaczyli mi ,wspierali mnie. Za to dziś dziękuje z całego serca.

Chirurdzy onkolodzy w mieście Kraków