Lekarze Chirurg onkolog Kraków

lek. med. Jacek Piękoś

31-061 Kraków

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Tomasz Walasek

Onkolog

KLINIKA KRAKOWSKA
UL. ZACHODNIA 5/12 A
30-350 Kraków

Pan doktor Walasek to jeden z najlepszych lekarzy na jakich udało się trafić w trakcie choroby mojego taty. Trafnie podjęte decyzję w leczeniu chemioterapii i radioterapii pozwoliły przeżyć tacie tych kilka miesięcy o których na początku diagnozy nawet nie było mowy. Dzięki trafnej diagnozie perfekcyjnie wykonanej operacji i doskonałym leczeniu udało nam się jako rodzinie dokonać czegoś co na początku drogi przez ciężka chorobę jaką jest glejak IV stopnia było ...
Opinia dodana przez: Aneta

lek. med. Jacek Topa

31-061 Kraków

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr n. med. Andrzej Kostka

Chirurg naczyniowy

31-061 Kraków

Wspaniały Lekarz i Człowiek o wielkim sercu. Jeden z Aniołów chodzących po ziemi .Będąc pod Jego opieką można być spokojnym ,że zrobi wszystko co może by wyleczyć.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Tomasz Gach

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Bardzo zwlekałam z wizytą u proktologa. Nie muszę mówić, że to nic przyjemnego!! Mój problem był jednak tak zaawansowany, że nie miałam wyjścia. Doktora znalazłam w SCM clinic, gdzie wcześniej chodziłam do laryngologa. O doktorze mogę powiedzieć tyle, profesjonalizm w pełnym calu. Przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wykonał badanie i zlecił szereg kolejnych badań. Na szczęście wszystko na miejscu w klinice. Bez wątpienia postawił trafną diagnozę, bo po wdrożonym ...
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Onkolog
                                       lek. med. Joanna Streb

lek. med. Joanna Streb

Onkolog, Lekarz rodzinny

31-559 Kraków

Leczyłam się u Pani doktor w SCM clinic. Śmiało mogę powiedzieć, że miałam ogromne szczęście, trafiając do tak kompetentnego lekarza w tak trudnej chorobie. Dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu udało mi się wyjść na prostą i wrócić do zdrowia. Teraz jestem pod stałą kontrolą Pani doktor i mam do niej pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Kasia F

dr n. med. Ida Cedrych

Onkolog

Trimed
30-082 Kraków

Wzór do naśladowania.W z góry straconej walce z glejakiem mózgu potrafiła dać nadzieję i pomogła przedłużyć życie 34 letniemu mężczyznie. Na zawsze wdzięczna matka.
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

31-559 Kraków

Z pełnym przekonaniem polecam doktora Barczyńskiego. Moja operacja w SCM clinic wycięcia gruczolaka przytarczycy przebiegła bez zarzutu. Od początku do końca czułam się bezpiecznie i komfortowo. Na konsultacji lekarz wyjaśnił mi wszystkie aspekty zabiegu, uspokajając moje obawy. Po zabiegu szybko wróciłam do zdrowia.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Andrzej Brzychczy

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

31-559 Kraków

Jestem po wizycie u doktora w SCM clinic. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Cierpliwie i konkretnie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Dodatkowo omówiliśmy różne możliwości leczenia, otwarcie mówił która terapia będzie skuteczna , a co nie ma szans powodzenie. W trakcie badania dokładny i delikatny. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       lek. med. Mariusz Urban

lek. med. Mariusz Urban

Ortopeda, Chirurg urazowy

Centrum DER-MED
Krzywa 8, lok. 1
31-149 Kraków

Właśnie wróciłam po wizycie u dr Urbana i jestem zachwycona jego podejściem do pacjenta. Pan dr wszystko dokładnie mi wytłumaczył, poświęcił mi dużo czasu i podniósł mnie na duchu. Pan dr jest doskonałym fachowcem a równocześnie jest sympatyczny, z dużym poczuciem humoru. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lek. dent. Maciej Rozwadowski

Chirurg szczękowo twarzowy

Kraków

Jestem b. zadowolona!!! polecam to mądry człowiek!

lekarz Wojciech Łobaziewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

ulica Garncarska 1
31-115 Kraków

Doktor Łobaziewicz jest chirurgiem onkologiem, ale kiedy przedstawiłem zupełnie inny problem (poważna infekcja stopy, która narastała od siedmiu tygodni) od razu podjął działania, zmienił sposób opatrywania rany i dał mi kilka dobrych rad. Teraz, na drugiej wizycie sześć dni później, dr Łobaziewicz wyciął tkankę martwiczą (to była gangrena!) i stopa została wyleczona. Następnie podniósł swój smartfon i skierował mnie do innego specjalisty na natychmiastową wizytę, aby upewnić się, że nie ...

lekarz Dominika Romanowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej KRAK-MEDYK
UŁANÓW 29
31-455 Kraków

Bardzo kompetentna,wzbudzająca zaufanie ,bardzo szybka pełna diagnostyka .Bardzo spokojna i miła .Polecam
Opinia dodana przez: Ludmiła

Michał Pasiński

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3
31-156 Kraków

U Pana doktora usuwałam przebarwienia za pomocą lasera Fotona w SCM estetic. Wszystko poszło gładko i bezboleśnie. Po 2 zabiegach po przebarwieniach praktycznie nie ma śladu:) Śmiało mogę powiedzieć, dobra robota doktorze :)
Opinia dodana przez: Pola

lekarz Jakub Łomnicki

szpital Żeromskiego
Kraków

dr Łomnicki przyjmuje również w szpitalu i przychodni CenterMed na Łazacha, obok pogotowia. Syn miał operowaną przepuklinę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry lekarz i fajny, sympatyczny człowiek. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ginekolog onkolog
                                       lekarz Andrzej Miaśkiewicz

lekarz Andrzej Miaśkiewicz

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Siemiradzkiego 16/5
31-137 Kraków

Do Pana doktora trafiłam z polecenia ok.30 lat temu, chodzę nadal i nie zmieniłabym lekarza na innego. A potem córka korzystała z opieki Pana doktora. To Pan doktor przyjął na świat mojego wnuka. Dziękuję za każdy poświęcony czas. Za wspaniałą opiekę i dokładne wytłumaczenie problemu zdrowotnego. Serdecznie polecam!!!!
Opinia dodana przez: renata

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg naczyniowy

31-061 Kraków

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

lekarz Ewa Lisowska adamczyk

5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką w Krakowie
Basztowa 4/3
Kraków

Pani Doktor jest super: profesjonalna, empatyczna, wyrozumiała. Poświęca czas pacjentowi, dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Do tego merytoryczna i sympatyczna. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Magda

lek. med. Wiesław Pędziwiatr

31-061 Kraków

Wczoraj wyszedłem po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego. Pełen profesjonalizm,miłe przyjęcie i opieka do samego końca. Bogu dzięki , że mamy Takich Ludzi i Taki Szpital. Serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam Robert.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Marcin Nowak

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Najlepszy chirurg ! Bardzo kompetentny! Wykonywal u mnie operacje bariatryczna wszystko poszlo swietnie, przed zabiegiem zero stresu a to wszystko dzieki podejsciu dr Nowaka do pacjenta i leczenia. Uwielbiam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Kamila