prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyńskiprof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej certyfikowany przez Europejską Unię Specjalności Medycznych w zakresie chirurgii endokrynologicznej. Autor lub współautor ponad 100 prac naukowych publikowanych w krajowych i międzynarodowych pismach medycznych. Członek wielu krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych, w tym:

- Towarzystwo Chirurgów Polskich (TChP),
- Polskie Towarzystwo Chirurgii Onkologicznej (PTChO),
- European Society of Endocrine Surgeons (ESES),
- International As...

Z pełnym przekonaniem polecam doktora Barczyńskiego. Moja operacja w SCM clinic wycięcia gruczolaka przytarczycy przebiegła bez zarzutu. Od początku do końca czułam się bezpiecznie i komfortowo. Na konsultacji lekarz wyjaśnił mi wszystkie aspekty zabiegu, uspokajając moje obawy. Po zabiegu szybko wróciłam do zdrowia.

Profesor Barczyński przeprowadzał u mnie zabieg usunięcia guzków tarczycy. Wszystko przebiegło pomyśle, a sam lekarz wywarł na mnie pozytywne wrażenie. W rozmowie bardzo konkretny, bez zbędnego owijania w bawełnę, pełen profesjonalizm. Sam szpital w którym, był wykonywany zabieg, czyli SCM clinic też działa bez zarzutu. Dobra organizacja, czysto i bardzo komfortowo dla pacjenta.

W SCM clinic Pan doktor przeprowadził u mnie operację usunięcia płata tarczycy z powodu guza. Wszystko przebiegło pomyślnie, nie było żadnych powikłań, a ja czuje się bardzo dobrze. O lekarzu mogę powiedzieć same dobre rzeczy, udziela konkretnych informacji, krok po kroku przeprowadził mnie przez proces leczenia, a do tego cechuje się wysoką kulturą osobistą i jest bardzo sympatyczny. Godny polecenia.

Druga wizyta w SCM clinic u tego lekarza i mogę już powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Konkretny i rzeczowy lekarz, szczegółowo omawia wyniki badań i dokładnie tłumaczy dalsze kroki w leczeniu. Takiego lekarza szukałam.