lek. med. Jacek Topa

Chirurg ogólny, Proktolog

Cudowny lekarz i czlowiek. Specjalista w swojej dziedzinie, jednoczesnie bardzo zyczliwy i zabawny. Polecam z calego serca.

Wspaniały fachowiec, o wielkiej kulturze, uprzejmości, wyrozumiały, cierpliwy. Wyrazy podziękowania i wdzięczność za okazaną troskę w trakcie hospitalizacji i zabiegu operacyjnego/laparoskopowy zabieg przepukliny/ dla dr Jacka Topy i całego oddziału chirurgii ogólnej Szpitala Bonifratrów. Wdzięczny pacjent Andrzej B. z Tarnowa

Wspaniały fachowiec, o wielkiej kulturze, uprzejmości, wyrozumiały, cierpliwy.

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok od operacji i raz: trudno dostrzec ślad po operacji (genialny szew), a dwa: wogóle nie odczuwam żadnych dolegliwości (ciagnięcia i innych) zwiazanych z przepukliną.Poprostu niesamowite!
Przychylam się także do opinii poprzedniczki i chylę czoła przed całym zaspołem chirurgii u Bonifratrów, miły personel, rewelacyjne warunki, czysto i schludnie. Dla mnie mógłby istnieć tylko ten szpital :-)

Mzar

kiedy dowiedziałam się, że mam kamień w pęcherzyku żółciowym wpadłam w panikę..do tej pory służbę zdrowia omijałam szerokim łukiem a na widok białego fartucha podnosiło mi się ciśnienie :)zmienił to dr Jacek TOPA..trafiłam do Niego aż z Warszawy..rewelacyjny chirurg, życzliwy, kulturalny, cierpliwy, rozumiejący pacjenta, z poczuciem humoru..DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE! podziękować również muszę i pozytywnie ocenić cały personel Oddziału chirurgicznego Szpitala Bonifratrów z jego Ordynatorem prof. dr hab. Antonim Cienciała na czele..

Wszystkim bardzo polecam pana doktora Jacka Topa, to miły i fachowy lekarz, same miłe wspomnienia z pobytu w szpitalu. Oby więcej takich lekarzy, którzy maja czas i cierpliwość dla pacjenta. Pan doktor to istna oaza spokoju :) :)Czułam się bezpieczniekładąc się na stół operacyjny. Pozdrawim pana doktora.

Pozdrawim pana doktora.