Proktolog Kraków

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 120
Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi.
Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy.
Prawdziwy lekarz na piątkę.
Mam do niego zaufanie.
Jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Bogdan Badowski

Gastrolog, Proktolog

Trynitarska 11

dokladnie rok temu mialam przyjemnosc isc do dr Badowskiego, poszlam z polecenia znajomego, ktorego wyleczyl. Na wlasny koszt wczesniej zrobilam badania z ktorych nic nie wynikalo, a juz na pewno nie candydoza i nie helicobacter. Na gastroskopii wyszla nadzerka sciany zoladka, przepisal lek o nazwie helicid i plyn oslaniajacy. Zazywalam 6mscy i nic nie pomoglo. Mialam sie zglosic w minione wakacje, ale nie wiedzialam czy isc czy nie do tego ...

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Wiele lat męczyłam się z hemoroidami, używałam różnych dostępnych maści , czopków , nasiadówek i nic nie przyniosło rezultatu. Dopiero po konsultacji u Pani doktor w SCM clinic i późniejszym zabiegu udało mi się wygrać z hemoroidami. Żałuję, że tak długo zwlekałam z pójściem do lekarza, bo bardzo się męczyłam , a Pani doktor zadziałała błyskawicznie.
Opinia dodana przez: Pola

prof. dr hab. n. med. Roman Herman

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Onkologii Kraków, Szpital Zakonu Bonifratrów Kraków

Kraków

Wspaniały lekarz, wspaniały fachowiec, dzięki Niemu życie staje się znów kolorowe.
Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Maciek

dr n. med. Michał Nowakowski

Trynitarska 11

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

dr n. med. Jerzy Friediger

Trynitarska 11

Miałem szczęście trafić do tego Lekarza, bo zostałem dobrze zdiagnozowany i wyleczony. W czasie wizyt Doktor był zainteresowany moimi dolegliwościami i wynikami badań,podtrzymywał mnie na duchu, a także radził, jak postępować, żeby się stan zdrowia poprawił.Czuję się znacznie lepiej i mam zamiar zacząć treningi na siłowni. Polecam Doktora F.

lek. med. Jacek Topa

Trynitarska 11

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

lek. med. Jacek Piękoś

Trynitarska 11

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Krzysztof Wąż

Trynitarska 11

Dawno nie spotkałam tak cierpliwego i kompetentnego lekarza. Wszystko dokładnie przebadane, poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Jolanta

Proktolodzy w Krakowie