Proktolog

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Katowice Proktolog lek. med. Alex Alli-Balogun

lek. med. Alex Alli-Balogun

Alex Alli-Balogun Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Połomińska 16
40-858 Katowice

wizyta już od 100
Ok. 4 lata temu Pan dr usuwał mi połowę tarczycy w szpitalu na ul. Ceglanej (dla mnie świetna i profesjonalna opieka). Wszystkie konsultacje i badania omówił, był bardzo miły i uprzejmy. Z dużym poczuciem humoru. Po operacji (do miesiąca czasu) przeprowadził dodatkowe badania czy wszystko w porządku. Rana zszyta tak, że nie widać, iż było cokolwiek robione :). Bardzo polecam doktora Alexa :)
Opinia dodana przez: Iwona
Poznań Proktolog lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

wizyta już od 50
Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u ...
Opinia dodana przez: Jaro41
Kraków Proktolog lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 120
Doktor jest przede wszystkim bardzo życzliwy i empatyczny, co się rzadko zdarza wśród ludzi.
Uprzejmie tłumaczył co mi dolega i jaką strategię leczenia przyjmuje. Ja pytałam on wyjaśniał czasami więcej niż jeden raz to samo, żebym zrozumiała. Jest kompetentny i rzeczowy.
Prawdziwy lekarz na piątkę.
Mam do niego zaufanie.
Jest godny polecenia pod każdym względem.
Opinia dodana przez: Grażyna
Poznań Proktolog prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka
Warszawa Proktolog lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Franciszek Hadasik

Chirurg ogólny, Proktolog

GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice

W szpitalu św. Elżbiety w Katowicach, na oddziale chirurgicznym przebywała nasza Mama. Przyszła na własnych nogach, a wyjechała w trumnie. Zmarła 12 dni po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego i kamieni żółciowych, na skutek niedostatecznej opieki pooperacyjnej. Już od 1 dnia pobytu w tym szpitalu widoczny był brak należytej troski o chorego, starszego człowieka. Warunki okropne: wysokie żelazne łóżka bez drabinek, brak materaca przeciwodleżynowego, brak rehabilitacji, brak odpowiedniej diety, a wygodna ...
Opinia dodana przez: rodzina

dr Stanisław Nabzdyk

Proktolog

Wrocław

Pan doktor jest miłym, pełnym taktu lekarzem. Wizyty przebiegały w przyjaznej dla pacjenta atmosferze. Niestety nie mogę pozytywnie ocenić przebiegu leczenia moich dolegliwości. Pan doktor wykonał u mnie zabieg DGHL. Po ok. miesiącu, czując że coś jest nie w porządku, pobiegłam do innego proktologa, a potem do następnego. Obaj zgodnie stwierdzili, że hemorody są nadal, a do tego mam wielką szczelinę odbytu. Wg nich, dr Nabzdyk , popełnił podstawowy bład. ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jarosław Kozera

al. Tysiąclecia 17
32-300 Olkusz

- Najbliższa mi osoba z rodziny obdarzyła Pana dr. bezgranicznym zaufaniem,
jak się okazało zupełnie na wyrost.
- Uwiódł ją Pan nowoczesnym sposobem leczenia /zespolenie okręż.-odb. zamiast kolostomii./ Zabrakło uprzedzenia, że w razie nieudanego zabiegu operacyjnego który Pan dr. osobiście wykona może doprowadzić ją do niewydolności wielonarządowej: zapalenie otrzewnej, wstrząsu septycznego, ostrej niewydolności oddechowej, niewydolności krążenia, niewydolności nerek, a w konsekwencji do śmierci.
- Pan dr. poświęcił ...
Opinia dodana przez: Iwona Łuczyk