Dariusz Sarti

Proktolog

25.06.2019 Dr Sarti jest rzeczowy, kompetentny, taktowny i wzbudza zaufanie. Podczas wizyty i badania pacjent nie czuje się skrępowany. Jest lekarzem, który na każdym etapie leczenia dba o pacjenta i odpowiada rzetelnie na wszystkie pytania. 25.06.2019 r. byłam operowana, po zabiegu nie wystąpiły żadne powikłania. Wszystkie nieprzyjemne dolegliwości mam już poza sobą, powrócił komfort w życiu codziennym - za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna i z czystym sumieniem mogę polecić go innym pacjentom.

25.06.2019

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Właściwa diagnoza, sprawnie przeprowadzony zabieg. Bardzo dostępny i tłumaczący wszystko na każdym etapie.

Wiedza, empatia, takt. Krótkie badanie, trafna diagnoza, właściwa terapia. Dolegliwość może i błaha bo nie zagrażająca życiu, ale co to za życie. Szczegóły są takie "brzydkie, że nie będę o nich pisać. 10 lat wędrówki po różnych specjalistach. Kosztowne (dla NFZ) badania. Wreszcie trafiłam na właściwego lekarza. Świat jest piękny.

Ten lekarz prowadził moja chorobę po wypadku po kilku operacjach doszedłem do zdrowia w 100%!!! Dodam ze wielu nie chciało nawet sie dotykać !!!