Proktolog Warszawa

- 38 lekarzy
Warszawa Proktolog dr hab. n. med. Michał Wszoła

dr hab. n. med. Michał Wszoła

Chirurg ogólny, Gastrolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 7

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5
Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Warszawa Proktolog lekarz Andrzej Berman

lekarz Andrzej Berman

Chirurg ogólny, Gastrolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 5

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Z całego serca polecam Dr. Bermana!
Bardzo kompetentny, wnikliwy i uprzejmy lekarz - jedyny, który na poważnie zajął się moim przypadkiem, wszystko dokładnie wytłumaczył i ustalił plan leczenia. Bardzo kompleksowe podejście, duża wiedza i super podejście do pacjenta sprawiają, że z chęcią będę przychodzić na kolejne wizyty.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Maciej Chwaliński

Chirurg onkolog, Proktolog

liczba opinii: 30

Klinka Flebologii
ul. Wawelska 5
02-304 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Według mnie Dr Maciej Chwaliński to bardzo dobry chirurg onkologiczny. Teraz krótka historia.
3 lata temu mój Ojciec zachorował na bardzo rzadki nowotwór GIST. Po 3 latach przyjmowaniu leku -Glivec, który kontrolował chorobę jedna zmiana zaczęła progresować. Pozostałe zarówno w wątrobie jak i w jamie brzusznej były dalej pod kontrolą leku. W centrum onkologii lekarz prowadzący nie chciał podjąć się operacji i usunięcia rosnącego guza ( twierdził, ze to leczenie ...
Opinia dodana przez: Piotr Witkowski

dr n. med. Zbigniew Kudelski

Proktolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 26

LUX MED
ul. Szernera
Warszawa

Średnia ocen: 2,7/5
Pan doktor przyjmuje również jako konsultant w gabinecie Butterfly na Nowym Świecie , oferującym między innymi hydrokolonoterapię - zabieg nie uznawany przez medycynę konwencjonalną, takie czyszczenie jelita grubego, przynoszące ulgę w przewlekłych kłopotach z zaparciami, itd. Moja córka niestety od od sześciu lat na wózku,z rzadką chorobą genetyczną, m. innymi z bardzo późno stwierdzoną celiakią ( za późno z naszym osobistym wielkim wysiłkiem!), po różnych terapiach, w tym neurologicznych, na ...
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Małgorzata Kołodziejczak

Proktolog, Chirurg onkolog

liczba opinii: 19

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Śródmieście, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Gorąco polecam!!! Szczęśliwie trafiłam do gabinetu Pani Docent na dość wczesnym etapie leczenia. Jednak do tego czasu zdążyłam już mocno się zestresować. Wcześniej byłam tylko u jednego specjalisty, który wykazał się brakiem kompetencji i profesjonalizmu (wykonał zabieg bez tłumaczenia i prośby o zgodę na przeprowadzaną procedurę) przekonując jednocześnie, że ropień to absolutnie powszechne zjawisko, którego nie trzeba w dalszej kolejności diagnozować, tylko czekać aż się "zagoi". Z powodu braku wystarczających ...
Opinia dodana przez: Anonim
Warszawa Proktolog dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

  (+2 więcej)
liczba opinii: 15

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

wizyta już od 70
Średnia ocen: 4,8/5
Rozpaczliwie szukałam lekarza który wykona usg odbytu pod kątem diagnozy przetoki. Umówiłam się na taką wizytę u pana doktora , niemniej jednak po zbadaniu stwierdził że nie ma podstaw do obaw bo to nie przetoka a w związku z tym nie ma konieczności USG. Za wizytę razem z maścią którą zalecił i którą zakupiłam w recepcji jego kliniki zapłaciłam ok 280 zł. Za dwa zmuszona byłam udać się do innego ...
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Paweł Grochowicz

Proktolog

liczba opinii: 15

CM LIM , Zespół Poradnii Bonifratów
Sapieżyńska 3 Warszawa
Warszawa

Średnia ocen: 4,3/5
Jestem po operacji u Grochowicza. To już nawrót przetoki. Pierwsza operacja w Siedlcach. Teraz dr Grochowicz operował i przedstawił chorobę konkretnie. Co jeść, jak postępować w przyszłości itd. Stanowczo! Bez bajek! Każde pytanie uzyskało odpowiedź. A jak nie rozumiesz, to lekarz narysuje i wytłumaczy jak dziecku. Specjalista z powołania! Godny polecenia! I jest UPRZEJMY, lecz nie wciska kitu dla pocieszenia.
Opinia dodana przez: TomaszW

lek. med. Marek Chojnowski

Chirurg ogólny, Proktolog

liczba opinii: 13

Szpital Bielański
ulica Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Średnia ocen: 4,4/5
Leczę się u dr. Chojnowskiego w Szpitalu Bielańskim od 2 lat.
Nie jestem lekarzem, żeby oceniać jego kompetencje. Powiem, tylko że jestem zadowolony. Wszystko co robi wydaje się być na optymalnym poziomie fachowości. Dokładnie odpowiada na pytania - wszystko wyjaśniając. W moich dolegliwościach mi pomógł i nadal pomaga.
Pozdrawiam
Robert

Opinia dodana przez: Robert

lekarz Jacek Kowalczyk

Proktolog

liczba opinii: 10

MD Clinic
Sienna 83/ róg ul. Żelaznej
00-815 Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5
Doskonały specjalista proktolog, bardzo rzeczowy i kompetentny. Bada delikatnie, co jest ważne w tej specjalności. Mogę powiedzieć, że Pan Doktor uratował mnie przed operacją. Przepisał odpowiednie leczenie i robioną w aptece maść, która znacząco poprawiła mój stan. Jestem bardzo wdzięczna i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Janina

Rafał Sopyło

Chirurg ogólny, Proktolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 9

Onklomed-Lecznica Onkologiczna
Nowoursynowska 139L(Rosoła róg Płaskowickiej)
02-776 Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5
Po prostu mistrz w swoim fachu. Cierpliwy, ciepły, opiekuńczy a zarazem energiczny. Wyjaśnia, tłumaczy i udziela informacji na każde pytanie. Pomimo licznych obowiązków zawsze znajduje czas dla pacjenta. Jeśli podejmuje się leczenia to daje z siebie 200%. Nie mogłam trafić na lepszego lekarza. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

Proktolodzy w WarszawieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat