Proktolog Warszawa

Chirurg ogólny, Gastrolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Bardzo dobry fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u lekarza. Dokładnie wytłumaczył mi mój stan i jak należy dalej postępować. Po wizycie jestem dobrej myśli.

lek. med. Piotr Ciszewski

Chirurg ogólny, Onkolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska WILMED
ul. Lentza 35

Proktolog to taki lekarz który musi budzić zaufanie i dr Ciszewski na pewno taki jest. Badania nie były dla mnie krępujące dzięki temu. Człowiek na poziomie, kulturalny, jako lekarz bardzo kompetentny. Operował mnie w szpitalu św. Elżbiety.

Opinia dodana przez: Marta

Szpital
aleja Solidarności 67

Genialne podejście do pacjenta i bardzo wysoki standard świadczonych usług to pierwsze co przychodzi mi na myśl o doktor Obcowskiej. Jestem jej pacjentką w Ober Clinic, wiem, że lepiej trafić nie mogłam. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, zapewniając maksymalny komfort. Cierpliwa, dokładna, sympatyczna z dużym wyczuciem.

Opinia dodana przez: Justyna

Pan dr Dariusz Król jest doświadczonym i kompetentnym chirurgiem. Zgłosiłam się na wizytę ze strachem, gdyż znamię wyraźnie się powiększało. Pan dr wszystko mi cierpliwie tłumaczył a nawet szkicował sposób przeprowadzenia zabiegu, który nie był łatwy gdyż wymagany był przeszczep skóry na nosie. Wyczuwając moje obawy zdecydował wykonać operację w kilka dni po wizycie. Zabieg był wykonany bardzo delikatnie choć w znieczuleniu miejscowym a gdy odczuwałam ból Pan dr zwiększał dawkę znieczulenia. Jestem już po i wszystko dobrze się goi a blizna jest bardzo mała. Pan dr jest świetnym profesjonalistą i z czystym sumieniem mogę Go polecić każdemu. Bardzo, bardzo dziękuję Panie Doktorze!!!

Opinia dodana przez: Urszula

lek. med. Anna Wiączek

Chirurg ogólny, Proktolog

Giełdowa 4 A/134

Leczę się proktologicznie od lat i doktor Wiączek dopiero mnie dobrze zdiagnozowała. Kulturalna, taktowna, z dużą wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu znajduje się kadrze Warszawskiego Oddziału Proktologii, jest prawdziwym lekarzem na medal.

Opinia dodana przez: Janina

Biomed
Dantego 7/68

Kochana Pani doktor, przeprowadzała u mnie zabieg w szpitalu św. Elżbiety. Odzyskałam dzięki niej wiarę w lekarzy, zajęła się mną bardzo profesjonalnie, dowiedziałam się od niej więcej na temat mojego schorzenia w dwa dni niż wcześniej przez 2 lata. Rozgadana, miła, nie da się jej nie lubić. A z takim talentem powinna robić karierę za granicą.

Opinia dodana przez: Janina

lek. med. Agnieszka Dahlke-Kubik

CMD, Chirurg ogólny

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Cudowna Pani Doktor! Nie tylko kompetentna, ale przede wszystkim nastawiona na wysłuchanie pacjenta i kreatywne znalezienie rozwiązania. Byłam tak zdenerwowana przed wizytą, że myślałam, że zemdleję, a po 0,5 godziny wychodziłam uśmiechnięta od ucha do ucha :)

Opinia dodana przez: Anna
Proktolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Szala

dr n. med. Krzysztof Szala

Chirurg naczyniowy, Chirurg onkolog

SKJ CENTRUM MEDYCZNE
ul. Kosiarzy 35
02-953 Wilanów, Warszawa

Dr Szala jest świetnym lekarzem, który wysłucha pacjenta i w bezstresujacej atmosferze przeprowadzi zabieg. Jako były pacjent czuje sie zoobowiazany do wystawienia najwyższej opinii, gdyż bóle przeszły i czuje sie wspaniałe. Dziękuje!

Opinia dodana przez: M

Przychodnia Specjalistyczna Falck Warszawa
Sapieżyńska 10

Dziękuję losowi że dotarłem do pani doktor, wcześniej leczyłem się u innych ,,specjalistów'' z miernym skutkiem .Miałem operację żylaków odbytu ale przewlekłej szczeliny lekarz nie chciał operować tłumacząc że nie chce zrobić ze mnie kaleki (chodzi o nie trzymanie stolca po kolejnym zabiegu) , po paru miesiącach rozpaczy trafiłem do pani doktor i stwierdziła że nie ma problemu tłumacząc mi wszystko jaki będzie przebieg zabiegu.Jest osobą delikatną zawsze uśmiechniętą fachowcem chyba najlepszym w kraju.Pod koniec lutego operacja w szpitalu św.Elżbiety ul. Goszczyńskiego ,personel super sale dwuosobowe komfort.Dzisiaj czuję się bardzo dobrze dzięki kochanej pani doktor.Niestety rzadko można spotkać takich lekarzy z powołania -- wdzięczny pacjent Tadeusz.

Opinia dodana przez: Tadeusz

Instytut Onkologii im. M.Skłodowskiej Curie
Wawelska

Wspaniały lekarz, świetny specjalista chirurgii onkologicznej. Wykazuje olbrzymią wiedzę

i profesjonalizm pod każdym względem. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. A przy tym pan doktor jest niezwykle kulturalnym, serdecznym i ciepłym człowiekiem, pełnym empatii dla pacjenta. Prawdziwy lekarz
z powołania. Gorąco polecam!!!

Opinia dodana przez: Marta