dr n. med. Paweł Grochowicz

Proktolog

Doktor Grochowicz rozwiązał bezpowrotnie mój problem - pięciokrotnie nawracający ropień. Poprzednio po zabiegach drenażu nie byłem poinformowany "co dalej". Byłem w stanie poważnym, funkcjonowałem już tylko w pozycji stojącej. Otrzymałem przyśpieszoną pomoc (wizyty, USG i zabieg odbył się w trybie pilnym). Również wizyty w klinice Falck, z racji częstotliwości, były często przez pana doktora wyceniane na 100PLN mniej. Nie trzeba być znajomym doktora Grochowicza, by zostać potraktowanym z dobrym sercem, ale na pewno można się nim stać, bo pan doktor prywatnie jest bardzo ciekawym i przyjemnym człowiekiem :)

Jestem po operacji u Grochowicza. To już nawrót przetoki. Pierwsza operacja w Siedlcach. Teraz dr Grochowicz operował i przedstawił chorobę konkretnie. Co jeść, jak postępować w przyszłości itd. Stanowczo! Bez bajek! Każde pytanie uzyskało odpowiedź. A jak nie rozumiesz, to lekarz narysuje i wytłumaczy jak dziecku. Specjalista z powołania! Godny polecenia! I jest UPRZEJMY, lecz nie wciska kitu dla pocieszenia.

Fachowość i rzetelność p. doktora jest na prawdę godna polecenia. Przede wszystkim umie słuchać (to b. ważna cecha) i (wydaję mi się) diagnozować właściwie. Wprawdzie byłem na pierwszej wizycie i nie jestem w stanie ocenić jego skuteczności leczenia, a zwłaszcza efektów pracy jako chirurga ale już mogę przypuszczać, że mogą być super. Potwierdzają te sugestie chociażby zasłyszane opinie.

Lekarz wspaniały, fachowiec w 100%, charakter ciężki- choleryk, po pewnym czasie łagodnieje. Na początku mnie przerażał, później był miły i ciepły w sumie pozostało mi dobre wspomnienie. Nie lubi jak się mówi głupoty i wchodzi w jego kompetencje. Myślę, ze najważniejsze jest to ze jest świetnym fachowcem, bo co mi po miłym lekarzu, który na niczym się nie zna. POLECAM

POLECAM

wyjatkowo niekompetentny, chamowaty bufon, nie dba o komfort pacjenta, wręcz sprawia mu nieuzasadnione cierpienia

Jako lekarz fachowiec klasa europejska, jako człowiek gbur, burak zakochany w sobie narcyz, traktuje człowieka z góry .Wizyta prywatna zmienia nieci podejscie do pacjenta ale nie za bardzo.To nie jest tylko moja opinia .Leczyłam się u Niego ale ze wzgledu na jego chamskie traktowanie zmieniłam lekarza.

Mój mąż właśnie wrócił ze szpitala, jesteśmy zachwyceni, lekarz kompetentny, zna sie doskonale na tym co robi, bardzo skuteczny. Aby takich lekarzy więcej.

Bardzo dobry, konkretny lekarz. Introwertyczny, za to świetny fachowiec. Sprawnie i bardzo dobrze wykonuje operacje. Czasem z poczuciem humoru. Przed zabiegiem wszystkie moje zastrzeżenia zostały wzięte pod uwagę. Miałam bardzo poważną operację. Wszystko się udało, pięknie się goi. Zaleca dietę. Działa skutecznie. Nie odsyła z problemem. Jestem zadowolona i spokojna będąc pod opieką lekarza. (Najpierw trafiłam do lekarza w szpitalu po zabiegu z ostrego dyżuru z ropniem, i wysoką gorączką-zbijaną lekami- i już powstałą przetoką. Później po zagojeniu miałam operowaną przetokę. Kontrole miałam w przychodni przyszpitalnej, później prywatnie).

Dobry specjalista. Prywatnie bardzo miły :-)

Dobry specjalista. Prywatnie bardzo miły :-)

Z całą pewnością jest to doświadczony lekarz o dużej wiedzy. Niestety nie mogę powiedziec o tym , że był miły, uprzejmy, poświęcający dużo czasu. W tej profesji bardzo ważnym elementem jest dobra relacja z pacjentem, poczucie bezpieczeństwa, SPOKOJU i uprzejmości. Niestety zmieniłam lekarza.