dr n. med. Paweł Grochowicz

Proktolog

3,5

Jestem po operacji u Grochowicza. To już nawrót przetoki. Pierwsza operacja w Siedlcach. Teraz dr Grochowicz operował i przedstawił chorobę konkretnie. Co jeść, jak postępować w przyszłości itd. Stanowczo! Bez bajek! Każde pytanie uzyskało odpowiedź. A jak nie rozumiesz, to lekarz narysuje i wytłumaczy jak dziecku. Specjalista z powołania! Godny polecenia! I jest UPRZEJMY, lecz nie wciska kitu dla pocieszenia.

Fachowość i rzetelność p. doktora jest na prawdę godna polecenia. Przede wszystkim umie słuchać (to b. ważna cecha) i (wydaję mi się) diagnozować właściwie. Wprawdzie byłem na pierwszej wizycie i nie jestem w stanie ocenić jego skuteczności leczenia, a zwłaszcza efektów pracy jako chirurga ale już mogę przypuszczać, że mogą być super. Potwierdzają te sugestie chociażby zasłyszane opinie.

Bardzo dobry, konkretny lekarz. Introwertyczny, za to świetny fachowiec. Sprawnie i bardzo dobrze wykonuje operacje. Czasem z poczuciem humoru. Przed zabiegiem wszystkie moje zastrzeżenia zostały wzięte pod uwagę. Miałam bardzo poważną operację. Wszystko się udało, pięknie się goi. Zaleca dietę. Działa skutecznie. Nie odsyła z problemem. Jestem zadowolona i spokojna będąc pod opieką lekarza. (Najpierw trafiłam do lekarza w szpitalu po zabiegu z ostrego dyżuru z ropniem, i wysoką gorączką-zbijaną lekami- i już powstałą przetoką. Później po zagojeniu miałam operowaną przetokę. Kontrole miałam w przychodni przyszpitalnej, później prywatnie).

Lekarz wspaniały, fachowiec w 100%, charakter ciężki- choleryk, po pewnym czasie łagodnieje. Na początku mnie przerażał, później był miły i ciepły w sumie pozostało mi dobre wspomnienie. Nie lubi jak się mówi głupoty i wchodzi w jego kompetencje. Myślę, ze najważniejsze jest to ze jest świetnym fachowcem, bo co mi po miłym lekarzu, który na niczym się nie zna. POLECAM

POLECAM

Potrafi dobrze zbadać,co jest rzadkością w chorobie proctologicznej i postawić diagnozę.Zaleca dietę i mówi dokładnie jak ma wyglądać.To jest jedyny lekarz który może mi pomóc w tej sytuacji.Zawsze przyjmie pacjenta oczywiście prywatnie i nie odeśle do domu.W szpitalu na Solcu trudno było się do niego dostać,1 raz w ciągu roku tylko a częściej trzeba prywatnie .

Jako lekarz fachowiec klasa europejska, jako człowiek gbur, burak zakochany w sobie narcyz, traktuje człowieka z góry .Wizyta prywatna zmienia nieci podejscie do pacjenta ale nie za bardzo.To nie jest tylko moja opinia .Leczyłam się u Niego ale ze wzgledu na jego chamskie traktowanie zmieniłam lekarza.

z cala pewnoscia polecam tego lekarza, bylam na wizycie w MDM na Armii ludowej 13, kompetencje bez podwazenia, uspokoil mnie oraz wytlumaczyl na czym polega moj problem , udzielil wskazowek jak zapobiegac chorobie i jak ja leczyc, polecam

Doskonała opinia wystawiona dla lekarza przez innego lekarza to największy komplement.Serdecznie polecam, specjalista godny zaufania pod każdym względem. Oddział w którym pracuje to perła na tle innych oddziałów zabiegowych w Warszawie.WKP.

Mój mąż właśnie wrócił ze szpitala, jesteśmy zachwyceni, lekarz kompetentny, zna sie doskonale na tym co robi, bardzo skuteczny. Aby takich lekarzy więcej.

Bardzo kompetentny lekarz, z każdą wizytą także coraz sympatyczniejszy. Wyleczył mnie w niecały miesiąc z dolegliwości, z którą inny lekarz nie radził sobie przez prawie 6 miesięcy... Polecam jak najbardziej:)