dr n. med. Paweł Grochowicz

Proktolog

Potrafi dobrze zbadać,co jest rzadkością w chorobie proctologicznej i postawić diagnozę.Zaleca dietę i mówi dokładnie jak ma wyglądać.To jest jedyny lekarz który może mi pomóc w tej sytuacji.Zawsze przyjmie pacjenta oczywiście prywatnie i nie odeśle do domu.W szpitalu na Solcu trudno było się do niego dostać,1 raz w ciągu roku tylko a częściej trzeba prywatnie .

z cala pewnoscia polecam tego lekarza, bylam na wizycie w MDM na Armii ludowej 13, kompetencje bez podwazenia, uspokoil mnie oraz wytlumaczyl na czym polega moj problem , udzielil wskazowek jak zapobiegac chorobie i jak ja leczyc, polecam

Doskonała opinia wystawiona dla lekarza przez innego lekarza to największy komplement.Serdecznie polecam, specjalista godny zaufania pod każdym względem. Oddział w którym pracuje to perła na tle innych oddziałów zabiegowych w Warszawie.WKP.

Bardzo kompetentny lekarz, z każdą wizytą także coraz sympatyczniejszy. Wyleczył mnie w niecały miesiąc z dolegliwości, z którą inny lekarz nie radził sobie przez prawie 6 miesięcy... Polecam jak najbardziej:)

Lekarz kompetentny. Godny polecenia. Nie zostawia pacjenta bez pomocy.

Lekarz kompetentny. Godny polecenia. Nie zostawia pacjenta bez pomocy.

Zdecydowanie polecam jako najlepszego fachowca na rynku

Zdecydowanie polecam jako najlepszego fachowca na rynku