lekarz Oleg Ertuganow

Chirurg ogólny, Proktolog

Wspaniały lekarz i człowiek. Pełen empatii i życzliwości do pacjenta. Byłam z bólem kolana, dostałam już na pierwszej wizycie dużo cennych wskazówek i dodatkowych badań. Doktor ma czas wysłuchać pacjenta i wyjaśnić mu istotę schorzenia. Poczułam się "zaopiekowana" i znowu mam nadzieję, że bóle i kłopoty z chodzeniem miną. Lekarz z powołania.

Super doktor.Nie znałam osoby wcześniej.Jestem świeżo po zabiegu usunięcia tłuszczaka z ropnym naciekiem.Zdecydowany,w państwowym szpitalu małomówny -może dobrze bo jak by zaczął tłumaczyć co mi zrobi i dlaczego to bym zaliczyła ze strachu kaplicę:). Świetny fachowiec,pewna ręka,zdecydowany i...co najważniejsze -dokładnie znieczula miejsce do zabiegu.Nie wiedział,że od 30 lat pracuję w szpitalu,trochę w innej specjalności medycznej. Zabieg wykonany po mistrzowsku.Jestem niezmiernie wdzięczna. Dziękuję Panie Doktorze.

Zabieg wykonany po mistrzowsku.Jestem niezmiernie wdzięczna.
Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo dobry Doktor. Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Cierpliwie,dokładnie tłumaczy o chorobie i sposobie leczenia. Potrzebującym pomocy POLECAM PANA DOKTORA.

mój syn był na badaniu, świetnie poszło, miło bezboleśnie, bez wstydu, bez niczego, tylko zapłaciłem 400 zł, juz ze wszystkim, była obniżka dla stałych pacjentów.

Jest świetny w swoim fachu, miły, z poczuciem humoru. Przeprowadzał mi zabieg usunięcia ganglionu i dwa mniejsze zabiegi. Podejście do pacjenta rewelacyjne.

Świetny lekarz. Podchodzi do sprawy rzeczowo i rzetelnie.Polecam

Świetny lekarz. Podchodzi do sprawy rzeczowo i rzetelnie.Polecam