dr n. med. Krzysztof Abycht

Chirurg ogólny, Proktolog

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie - II st. chirurgia

Wykonuje pełen zakres zabiegów ambulatoryjnych i szpitalnych.

Wykonuje również ...

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie - II st. chirurgia

Wykonuje pełen zakres zabiegów ambulatoryjnych i szpitalnych.

Wykonuje również rektoskopię.

Odradzam, doktor wprowadził w błąd przy omawianiu spodziewanych rezultatów zabiegu, w rezultacie zamiast blizny w formie mało widocznej linii (spodziewane) została dziura 2x2 centymetry (stan faktyczny. Nie dostałem żadnego ostrzeżenia, że tak się to może skończyć.

Widzę, że są tutaj różne oceny. Ja natomiast nie mogę wystawić innej jak tylko najlepszą. Dr Abycht usuwał mi małe znamię na uchu. Kilka tygodni po zabiegu nie mam praktycznie żadnego śladu, czym jestem kompletnie zaskoczony bo spodziewałem się małej blizny. Perfekcyjna robota, jak u chirurga plastycznego. Do tego podkreślić trzeba wielką kulturę osobistą, uprzejmość, życzliwość i co ważne atmosferę spokoju. Należę niestety do osób które boją się igieł, skalpeli i innych tego typu rzeczy. Natomiast przy tym doktorze mogłem się czuć całkowicie spokojnie, ponieważ w taki sposób rozmawia z pacjentem i tak przeprowadza zabieg, że człowiek zapomina o denerwowaniu się. Zdecydowanie polecam!

Moze jest i dobrym proktologiem ale jest bardzo zlym chirugiem. Bylam u niego na prostym zabiegu az 3 razy. Po pierwsze nie potrafil ocenic wielkosci zmiany podskornej co poskutkowalo kolejna wizyta. Nieprawidlowo wykonane szycie spowodoalo ropienie rany i w efekcie kolejny (trzeci!) zabieg. Po trzecim zabiegu rana znow zaczela ropiec co bylo spowodowane pozostawieniem w niej szwow z poprzednich zabiegow. Dzieki niemu mam 12 centymetrowa blizne zamiast 5 centymetrowej oraz deformacje. Nie polecam nikomu, w szczegolnosci jesli chodzi o zabiegi chirurgiczne!

To bylo w poradni dla kobiet w Warszawie. Poradnia JUNONA tel. 22 330 90 90, przyjmuje we wtorki 15:30-17. Adres przychodni: Ul. Grzybowska 2/27. Zostalam przyjeta tego samego dnia (akurat zadzwonilam w dzien przyjec). Odniosl na mnie dobre wrazenie.