dr n. med. Agnieszka Kucharczyk

Chirurg ogólny, Proktolog

3,5

Chciałabym podzielić siè z Wami moją historią choroby, chodzi o szczelinè odbytu., której początek był kilka lat temu.Potworny, kłujący ból przy wypróżnianiu, płacz i chodzenie po ścianach.Ból ustawał zaraz po wypróżnieniu.Lekarz chirurg proktolog do którego udałam się na wizytè nie powiedział mi , że to szczelina, ale skutecznie ją zaleczył na kilka lat dilatatorem i maścią lidoposterin.Masowałam odbyt dwa razy dziennie przez 20 minut.Ból zupełnie ustał a zwieracz siè rozlużnił.I tak było do jesieni ubiegłego roku, ból nawrócił już nie tylko przy wypróżnianiu ale do kilku godzin po nim.Potworne pieczenie palenie jakby ktoś tam wylał kwas i wiercił nożem.Bez przeciwbólowych tabletek nie byłam w stanie funkcjonować.Udałam się do innego lekarza proktolog również z Lublina i zdiagnozował mi przewlekłą szczelinè z fałdem wartowniczym, brodawką polipowatą.Leczył mnie na początku dilutiazem maść, czopki proktosedon i anusir.Ale pomagało na kilka dni i znów ból.Nawroty miałam co około trzy tygodnie .Sąsiad lekarz polecił mi Szpital św.Elżbiety w Warszawie, bo sam był na konsultacji u prof.Kołodziejczak.Ja trafiłam na Panią dr.Agnieszkę Kucharczyk która również potwierdziła diagnozę wcześniejszego lekarza że jest to przewlekłą szczelina, którą trzeba operować bo bóle bèdą nawracały i ciągle bèdzie stan zapalny.Obstawiła mnie lekami na 3 tygodnie,podleczyła skutecznie szczelinę i umòwiłyśmy siè na operacjè za ponad 2 miesiące.Pani doktor wycięła szczelinè, fałd wartowniczy, polipa i nacièła czèściowo zwieracz odbytu.Teraz załatwienie się to przyjemność😀Jestem po zabiegu 3 tygodnie, po tygodniu wróciłam do wszystkich czynności sprzed zabiegu.Przez pierwsze 4 dni brałam rano tabletki przeciwbólowe , tak na wszelki wypadek, jakby miało mnie boleć.Ból delikatny przy wypróżnianiu przez kilka dni i to wszystko.Byłam już na dwóch kontrolach u Pani doktor i jest wszystko w porządku.To bardzo ciepłą przemiła osoba , wszystko wytłumaczy i nie straszy pacjenta, wrècz uspokaja.Mój cały pobyt w szpitalu to połtorej doby.Opieka super i warunki też.Pani doktor przejmuje siè pacjentem i przychodziła do nas na salę kilka razy, robiła opatrunki i rozmawiała z nami.Polecam ją z całego serca.Nie ma siè czego bać.Głowa do góry.Pani doktor jeszcze raz bardzo dzièkujè .Do zobaczenia na następnej wizycie kontrolne.Agnieszka z Lublina.

Kochana Pani doktor, przeprowadzała u mnie zabieg w szpitalu św. Elżbiety. Odzyskałam dzięki niej wiarę w lekarzy, zajęła się mną bardzo profesjonalnie, dowiedziałam się od niej więcej na temat mojego schorzenia w dwa dni niż wcześniej przez 2 lata. Rozgadana, miła, nie da się jej nie lubić. A z takim talentem powinna robić karierę za granicą.