lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Chirurg ogólny, Proktolog

Świetna lekarka. Wykonywałam u niej zabieg usunięcia woreczka żółciowego w SCM clinic. Trochę się bałam, ale na konsultacji lekarka dokładnie wyjaśniła mi przebieg zabiegu oraz odpowiedziała na wszystkie moje pytania, co bardzo mnie uspokoiło. Po zabiegu nie było żadnych problemów, szybko wróciłam do formy.

Bardzo profesjonalna Pani chirurg. Zabieg został przeprowadzony w SCM estetic, szybko, skutecznie i bez komplikacji. Tego oczekiwałam.

U Pani doktor miałam drobny zabieg chirurgiczny w SCM clinic. Wszystko bezproblemowo, dostałam znieczulenie, Pani doktor była bardzo delikatna, cały zabieg trwał może 30 minut i po problemie. Świetna, fachowa lekarka i widać, że ma sprawną rękę. Polecam.

Miałam przyjemność mieć u Pani doktor mały zabieg usunięcia zmiany skórnej w SCM estetic. Moje wrażenia są bardzo pozytywne. Bardzo sympatyczna osoba i ma ogromne serce do tego co robi. Takich lekarzy ze świeczką szukać.

Wiele lat męczyłam się z hemoroidami, używałam różnych dostępnych maści , czopków , nasiadówek i nic nie przyniosło rezultatu. Dopiero po konsultacji u Pani doktor w SCM clinic i późniejszym zabiegu udało mi się wygrać z hemoroidami. Żałuję, że tak długo zwlekałam z pójściem do lekarza, bo bardzo się męczyłam , a Pani doktor zadziałała błyskawicznie.

Bardzo polecam Panią doktor. Usuwała moją bliznę przerostową w SCM estetic. Jestem zadowolona.

Polecam Panią doktor do rozwiązywania takich problemów jak usuwanie znamion skórnych. Miałam kilka na twarzy i bardzo ładnie mi je usunęła, bez komplikacji. Zabieg robiłam w SCM estetic.

W SCM estetic u lek. Katarzyny Gotfryd-Bugajskiej usuwałam znamię. Duża narośl nad brwią. Przeszkadzała mi przez całe życie i nieładnie wyglądała. A Pani doktor w kwadrans sprawnie się jej pozbyła. Super. Przyjemna lekarka i naprawdę dobrze przeprowadzony zabieg. Polecam.

Rewelacyjnych chirurg. Leczyła moją przepuklinę w SCM clinic. Przygotowanie do operacji super. Bardzo dokładnie wszystko wytłumaczyła. Wiadomo nie jest to zabieg, który znosi się bez problemu, ale i tak potem nie było najgorzej. Bardzo polecam tego lekarza i klinikę.

Pani Doktor bardzo profesjonalna, pomocna, uprzejma, miła. Wizyta, badanie, przygotowanie do operacji wszystko na najwyższym poziomie. Operacja przepukliny pachwinowej przeprowadzona bez zarzutu. Wszystko zagoiło się świetnie. Bardzo polecam Panią Doktor za rzeczowość, kompetencję i miłe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję !