dr n. med. Jacek Lis

Proktolog, Chirurg ogólny

Dinozaur wśród lekarzy:) Życzliwy, kontaktowy, bezintersowny, konkretny i bez zadęcia. Pacjent czuję się zaopiekowany. Specjalista i Człowiek w jednym.

Pan dr Jacek Lis to wspaniały człowiek, empatyczny, zainteresowany swoim pacjentem, a poza tym specjalista najwyższej klasy! Moja operacja przebiegła bez żadnych komplikacji! Bardzo dziękuję za okazane serce i bezinteresowną opiekę w szpitalu!

Wspaniały lekarz, kompetentny, miły. Przed i po operacji wszystko dokładnie wytłumaczy i wyjaśni. Bardzo dobry kontakt, poświęca Pan doktor dużo czasu swojemu pacjętowi. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do takiego lekarza.... Dziękuje za profesjonalną i bez komplikacyjną operację mojej tarczycy!!! POLECAM W 100 %.....

Badanie proktologiczne zawsze kojarzy się z dyskomfortem, uczuciem zawstydzenia i strachem. Jednak czasami trzeba się na nie zdecydować, bo coś doskwiera, bo po prostu strach, że coś się niedobrego dzieje ze zdrowiem. Cieszę się, że się zdecydowałam na tą wizytę. Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny i podczas badania i w trakcie zabiegu. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przedstawiając różne opcje leczenia. W swojej specjalizacji wzorzec do naśladowania. Małgorzata

Serdeczne podziękowania dla pana doktora za poświęcony czas i pełen profesjonalizm. Lekarz kompetentny i wyrozumiały, a także troskliwy i przewidujący. Byłam operowana przez pana Jacka, nie mam zastrzeżeń i serdecznie polecam, 5/5 ;)

Super lekarz i dobry człowiek. Zawsze zabiegany ale dla pacjenta zatrzyma się w tym biegu, wytłumaczy, podniesie na duchu, wyleczy ☺. Gdyby wszyscy tacy byli świat bylby lepszy!!!

To naprawdę dobry lekarz, którego można polecić innym. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To naprawdę dobry lekarz, którego można polecić innym.

Bardzo przyjazna i kulturalna atmosfera panująca podczas pobytu w gabinecie.doktór kompetentny,dociekliwy zawodowo,delikatny w czasie trudnych dla pacjenta badań i zabiegów.

Pan dr.operował moją mamę,a w 2001 roku mnie.Miałabym opory iść do innego lekarza.Kompetencja i człowieczeńtwo.Polecam z całą odpowiedzialnością.