dr n. med. Jacek Lis

Proktolog, Chirurg ogólny

Badanie proktologiczne zawsze kojarzy się z dyskomfortem, uczuciem zawstydzenia i strachem. Jednak czasami trzeba się na nie zdecydować, bo coś doskwiera, bo po prostu strach, że coś się niedobrego dzieje ze zdrowiem. Cieszę się, że się zdecydowałam na tą wizytę. Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny i podczas badania i w trakcie zabiegu. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przedstawiając różne opcje leczenia. W swojej specjalizacji wzorzec do naśladowania. Małgorzata

Serdeczne podziękowania dla pana doktora za poświęcony czas i pełen profesjonalizm. Lekarz kompetentny i wyrozumiały, a także troskliwy i przewidujący. Byłam operowana przez pana Jacka, nie mam zastrzeżeń i serdecznie polecam, 5/5 ;)

Super lekarz i dobry człowiek. Zawsze zabiegany ale dla pacjenta zatrzyma się w tym biegu, wytłumaczy, podniesie na duchu, wyleczy ☺. Gdyby wszyscy tacy byli świat bylby lepszy!!!

Bardzo przyjazna i kulturalna atmosfera panująca podczas pobytu w gabinecie.doktór kompetentny,dociekliwy zawodowo,delikatny w czasie trudnych dla pacjenta badań i zabiegów.

Lekarz w pierwszym kontakcie jest człowiekiem bardzo miłym otwartym sympatycznym.Badanie jak wiadomo jest krępujące ale nie było tak strasznie.Bałam sie strasznie ale nie było czego.Podsumowując podejście do pacjenta bardzo na plus uspokoił mnie powiedział że to nic takiego podniusł mnie na duchu.Czy leki które mi zapisał pomogą >>>>>tego jeszcze nie wiem ale wizyta była sympatyczna dużo mi opowiedział o tej chorobie...ja polecam...napisze czy leczenie pomogło za jakis czas

Pan dr.operował moją mamę,a w 2001 roku mnie.Miałabym opory iść do innego lekarza.Kompetencja i człowieczeńtwo.Polecam z całą odpowiedzialnością.

leczyłam w szpitalu u Pana dr przetokę. Fachowy, troskliwy i opiekuńczy powodował, że zapominało się podczas badania o wstydzie i strachu. Nawet po zakończeniu leczenia, kiedy trudno bylo zdobyć do niego "numerek" wystarczyło pojawienie się w drzwiach gabinetu i błagalne PROSZĘ a Pan dr znalazł czas żeby wysłuchać co pacjenta do Niego sprowadza - wspaniały lekarz

To naprawdę dobry lekarz, którego można polecić innym. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To naprawdę dobry lekarz, którego można polecić innym.

Polecam na 100% Wizyta luźna, bez stresu, wstydu. Wytłumaczenie choroby, objawów, leczenia itp. Nie warto się męczyć, tylko od razu udać się do profesjonalisty.

Lekarz warty polecenia! przed wizytą szukałam lekarza na forach internetowych i dlatego teraz chcę się podzielić i polecić lekarza. Kulturalny, wyrozumiały, spokojne podejście, po samej wizycie i uspokojeniu przez dra dolegliwości i połowę zmalały, bo wiadomo ile robi stres. Polecam.