Filtruj terminy

- 13
                                       lekarz Piotr Gross

lekarz Piotr Gross

Chirurg ogólny, Proktolog

Doktorze dziękuję serdecznie za pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wrastający paznokieć wyleczony bezboleśnie. Efekt zabiegu zachwycający. Polecam wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.
Opinia dodana przez: MONIKA
                                       prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog

Bardzo polecam Pana doktora, w życiu nie spotkalam tak miłego symatycznego lekarza. Z poczuciem humoru, profesjonalne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Grażyna
Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .
To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

dr n. med. Marek Nowik

Chirurg ogólny, Proktolog

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jacek Lis

Proktolog, Chirurg ogólny

Badanie proktologiczne zawsze kojarzy się z dyskomfortem, uczuciem zawstydzenia i strachem. Jednak czasami trzeba się na nie zdecydować, bo coś doskwiera, bo po prostu strach, że coś się niedobrego dzieje ze zdrowiem. Cieszę się, że się zdecydowałam na tą wizytę. Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny i podczas badania i w trakcie zabiegu. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przedstawiając różne opcje leczenia. W swojej specjalizacji wzorzec do naśladowania. Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Piotr Demut

Chirurg ogólny, Proktolog

Doktor bardzo nieuprzejmy. Brak udzielenia żadnych informacji dotyczącej profilaktyki. Pacjent traktowany jest jak przedmiot i tylko kolejny przypadek. Bardzo odradzam wizytę u tego "specjalisty", ponieważ jest to temat drażliwy a od doktora bije brak profesjonalizmu.
Opinia dodana przez: Jakub
Ponad 250 zł wydane na wizytę, która trwała może 5-7 minut? Po wyjaśnieniu swojego problemu przeszliśmy do badania, które zostało skwitowane "Pana to w ogóle boli?", po czym przy wyraźnym guzku (zauważonym również przez lekarza) zapisano mi maść. Problem miał zniknąć, a jest tylko gorzej. Wybaczy pan, panie doktorze ale mimo faktu, że jest pan miły to oczekiwałem czegoś więcej. Przede wszystkim pomocy. A tak stracił pan pacjenta i jego ...
                                       dr n. med. Marcin Hańczewski

dr n. med. Marcin Hańczewski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: henia
doktor nieprzyjemny i arogancki wulgarnie zachowywal sie w stosunku do mnie i do mojej mamy z ktora weszlem razem do gabinetu jestem pacjentem po calkowitym usunieciu jelita grobego i usunieciem czesci zaladka i mam otworzony wewnetrzny zbiornik jelitowy miewam ostre bole i mam stwierdzone zapalenie zbiornika jelitowego pan doktor nie zrobil nic i nie zastosowal zadnego leczenia wydojil ze mnie 900 zlotych i nie zrobil zadnych badan nie polecam tego ...
Opinia dodana przez: TOMASZ
Dzien dobry. Uprzejmie pragne publicznie podziekowac Panu Doktorowi za fachowe podejscie do sprawy orzeczenia o stopniu niepelnosprawnosci. Podczas posiedzenia orzekajacego Pan Doktor lapidarnie to znaczy krótko, zwięzle zapoznal sie z historia mojej choroby zasadniczej i schorzen wspolistniejacych. Bezposrednie badanie przedmiotowe takze sprawne i krotkie . A co takze wazne Pan Doktor ograniczyl do minimum stresownosc posiedzenia. Bardzo dziekuje i polecam. Krzysztof
Opinia dodana przez: Krzysztof