Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Proktolog Poznań

- 12 lekarzy
Proktolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Gastrolog, Proktolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 8

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Średnia ocen: 4,1/5
Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka
+1 więcej

Gabinet
Grochowska 50
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .

Gabinet
Grochowska 50
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Franciszka Morawskiego 1/52
60-239 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Wspaniały lekarz z powołania. Niezwykle cierpliwy i bardzo delikatny, co jest niezwykle ważne w tym bolesnym schorzeniu. Doskonały specjalista w swojej dziedzinie, który nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Wszystkie problemy dokładnie tłumaczy.
Jestem szczęśliwa, że w końcu trafiłam do gabinetu nie tylko prawdziwego specjalisty, ale po prostu wspaniałego człowieka. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję borykając się z tym problemem.
Opinia dodana przez: Agnieszka K.

dr n. med. Marek Nowik

Proktolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 3

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D
61-687 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jacek Lis

Proktolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 25

+1 więcej

Gabinet
Grochowska 50
Poznań

Średnia ocen: 4,3/5
Serdeczne podziękowania dla pana doktora za poświęcony czas i pełen profesjonalizm. Lekarz kompetentny i wyrozumiały, a także troskliwy i przewidujący. Byłam operowana przez pana Jacka, nie mam zastrzeżeń i serdecznie polecam, 5/5 ;)
Opinia dodana przez: Daria

dr Piotr Demut

Proktolog, Chirurg ogólny

liczba opinii: 18

Gabinet

Poznań

Średnia ocen: 4,3/5
Pan doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej, wspaniały lekarz i praktyk.. z problemami, które miałem wiele lat lekarz poradził sobie bez problemu..
POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Wiesław

dr n. med. Marcin Hańczewski

Gastrolog, Proktolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 3

wizyta już od 100
+1 więcej

Poliklinika Raszyn
ul. Promienista 104
Poznań

Średnia ocen: 3,3/5
Bardzo miły i życzliwy lekarz.Świetnie nawiązuje kontakt z pacjentem, Jasno przedstawia sytuacje. Leczenie i zabieg na drogach żółciowych przynosi efekty. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: henia

Gabinet
Międzychodzka 10 lok. 38
Poznań

Średnia ocen: 2,0/5
Pan doktor jest chamem . Prywatny gabinet moim zdaniem traktuje jak fabrykę pieniędzy.
Byłam u niego w październiku z przetoką odbytową-pochwową. Po pierwsze potraktował mnie jak intruza bo za dużo chciałam wiedzieć, za 7 minut wizyty ( w międzyczasie odebrał 2 prywatne telefony) zapłaciłam 300 złotych.
Stwierdził, że pomoże mi tylko stomia . Na moje pytanie jak długo będę miała stomię odpowiedział, "w pani wieku to może już pani nosić ...
Opinia dodana przez: Małgorzata
+2 więcej

Certus

60-309 Poznań

Średnia ocen: 1,2/5
Pan orzecznik zus (zakład utylizacji szmalu) pomaga swoim mocodawcą nie wypłacać należnych kwot odszkodowań, uważam za nie etyczne bycie proktologa w komisji orzekającej niedowłady spowodowane uszkodzeniem rdzenia kręgowego, ale dla kasy można wszystko!!!! Nawet nie można mówić o jakichkolwiek kwalifikacjach do tego rodzaju uszczerbków na zdrowiu. Być orzecznikiem zus to sposób na wszechwiedzę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Proktolodzy w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat