Filtruj terminy

Gabinet Chirurgii Laserowej Piotr Gross
Rubież 14 b
61-612 Poznań

wizyta już od 50
Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u ...
Opinia dodana przez: Jaro41
Poznań Proktolog prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

prof. dr hab. n. med. Jacek Szmeja

Chirurg ogólny, Gastrolog

ProfMedica - Prywatna klinika
Kutrzeby 16
60-101 Poznań

Profesjonalista w każdym calu. Miły rzeczowy i stać to zawsze na miłe slowo. W tych czsach ciężko spotkać takiego milego lekarza
Opinia dodana przez: Kaśka

dr n. med. Jacek Lis

Poznań

Badanie proktologiczne zawsze kojarzy się z dyskomfortem, uczuciem zawstydzenia i strachem. Jednak czasami trzeba się na nie zdecydować, bo coś doskwiera, bo po prostu strach, że coś się niedobrego dzieje ze zdrowiem. Cieszę się, że się zdecydowałam na tą wizytę. Pan Doktor bardzo miły, empatyczny, delikatny i podczas badania i w trakcie zabiegu. Wszystko dokładnie mi wytłumaczył, przedstawiając różne opcje leczenia. W swojej specjalizacji wzorzec do naśladowania. Małgorzata
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Piotr Demut

Poznań

Pan doktor to osoba o wysokiej kulturze osobistej, wspaniały lekarz i praktyk.. z problemami, które miałem wiele lat lekarz poradził sobie bez problemu..
POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Wiesław

dr hab. n. med. Piotr Krokowicz

Międzychodzka 10 lok. 38
Poznań

doktor nieprzyjemny i arogancki wulgarnie zachowywal sie w stosunku do mnie i do mojej mamy z ktora weszlem razem do gabinetu jestem pacjentem po calkowitym usunieciu jelita grobego i usunieciem czesci zaladka i mam otworzony wewnetrzny zbiornik jelitowy miewam ostre bole i mam stwierdzone zapalenie zbiornika jelitowego pan doktor nie zrobil nic i nie zastosowal zadnego leczenia wydojil ze mnie 900 zlotych i nie zrobil zadnych badan nie polecam tego ...
Opinia dodana przez: TOMASZ

dr n. med. Tomasz Kozłowski

Poznań

Jest wspaniałym lekarzem.Godnym polecenia.Wspaniala komunikacja .,poczucie bezpieczeństwa w rękach tego lekarza.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Piotr .

Mariusz Ganske

Proktolog

Certus

60-309 Poznań

Pan orzecznik zus (zakład utylizacji szmalu) pomaga swoim mocodawcą nie wypłacać należnych kwot odszkodowań, uważam za nie etyczne bycie proktologa w komisji orzekającej niedowłady spowodowane uszkodzeniem rdzenia kręgowego, ale dla kasy można wszystko!!!! Nawet nie można mówić o jakichkolwiek kwalifikacjach do tego rodzaju uszczerbków na zdrowiu. Być orzecznikiem zus to sposób na wszechwiedzę.
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr n. med. Piotr Kopaczyński

ulica Franciszka Morawskiego 1/52
60-239 Poznań

Dziś mieliśmy styczność z tym lekarzem który nie wiedział nic mimo że jest opiekunem sali gdzie leży masz członek rodziny.jak można być opiekunem sali i nie przygotować się do pracy po prawie tygodniu pobytu na oddziale.masakra jakaś.pan doktor wrócił z wakacji taka wiadomość otrzymaliśmy w dyżurze pielęgniarek.przy drugim podejściu pan doktor na pytanie o stanie zdrowia zaczął gadać co mu kolega z za drzwi podpowiedział.strasznie arogancki.nie polecam.!

dr n. med. Piotr Golusiński

Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

dr n. med. Marek Nowik

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D
61-687 Poznań

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa

Proktolodzy w Poznaniu