lekarz Piotr Gross

- dermatoskopia
- anoskopia
- proktoskopia
- rektosigmoidoskopia

Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u lekarzy dermatologów[stary mało skuteczny sposób] i w efekcie poza trwałym odbarwieniem naskórka odrastały w jeszcze szybszym tempie.Po zabiegu u pana dr. Grossa metodą laserową pozostały tylko mikro-ślady ale niestety odbarwienie skóry jest widoczne.Nastepnym zabiegiem było usuwanie podobnych narosli w górnej części szyjnej z efektem podobnym j.w.
Będąc pełen optymizmu w zeszłym roku w maju zdecydowałem sie na zabieg ,który generalnie należy do gestii urologa[nie będę tutaj opisywał szczegółów].Skutek -jak najbardziej pozytywny.Ostatnim -chyba najważniejszym zabiegiem [mam nadzieję że ostatnim] było usuwanie kłykcin odbytu.Zabieg był bezbolesny fachowo wykonany.Pan doktor zalecił czynności pozabiegowe, które jeśli się stosuje wg .wskazań powodują bardzo szybkie gojenie się ran.Mając już niejako doświadczenie w kontaktach z p. dr. Piotrem Grossem mogę wywnioskować, że tej klasy specjalistę ,człowieka łatwego w komunikacji z pacjentem,umiejącego wytłumaczyć strukturę schorzeń itd.stawiam na piedestale w kręgu chirurgów ostrowskich.Naprawdę polecam a p. dr.Grossowi dziękuję za pomoc.

Czytajac niektóre komentarze płakac sie chce. Jest to chirurg człowiek taki jak ty i ja. Mam 28 lecze problemy skorne od 12 roku zycia. Radziłam sie specjalistów dermatologów ostrowskich , kaliskich , poznanskich.Wyprobowałam wszystkie sposoby zalecane przez tak zwanych "specjalistów" dopiero kiedy wyrósł mo ogromny wrzód koło oka nie było specjalistów którzy by mi pomogli i znalazlam sie u pana Grossa, jak niektórzy go nazywaja chamskiego doktora. Dopiero on przeprowadzil ze mna rozmowe pytał o szczegóły o choroby, on prowadzil mnie za reke jak mala dziewczynke , gdzie mam sie ...

Czytajac niektóre komentarze płakac sie chce.
Jest to chirurg człowiek taki jak ty i ja.
Mam 28 lecze problemy skorne od 12 roku zycia. Radziłam sie specjalistów dermatologów ostrowskich , kaliskich , poznanskich.Wyprobowałam wszystkie sposoby zalecane przez tak zwanych "specjalistów" dopiero kiedy wyrósł mo ogromny wrzód koło oka nie było specjalistów którzy by mi pomogli i znalazlam sie u pana Grossa, jak niektórzy go nazywaja chamskiego doktora. Dopiero on przeprowadzil ze mna rozmowe pytał o szczegóły o choroby, on prowadzil mnie za reke jak mala dziewczynke , gdzie mam sie udac , jakie leki stosowac.
Nie skasowal pieniedzy i nie powiedzial do widzenia jak moi wieloletni specjalisci u których szukalam pomocy.
Moja mama rowniez leczyla sie u Pana doktora i tak samo jak ja nie została ani zle potraktowana ani tymbardziej odesłana z kwitkiem.
Bedąc w gabinecie mozna ze spokojem porozmawiać jak z kumplem bez zadnego ah, ą, ę.
Zakonczyłam juz leczenie u pana doktora i efekty są swietne, bez blizn i bez duzej ilosci makijazu która przed leczeniem byla mi potrzebna
Rowny facet i tyle.
Nie panoszy się i nie jest zarozumiały.
Niektóre opinie wydają mi sie wyssane z palca.
Moze jest to kwestia zazdrosci.....

Witam serdecznie, ok. 10 lat temu miałem po raz pierwszy problem z wrastającym paznokciem palca pierwszego stopy lewej. Pan doktor Piotr Gross wykonał wtedy tradycyjny zabieg klinowego wycięcia paznokcia (metoda najczęściej stosowana) przy użyciu skalpela. Zabieg polegał na wycięciu wąskiego paska obejmującego wrastającą część paznokcia wraz z przyległą skórką w miejscu wrastania. Powstały ubytek skóry i paznokcia pozostały zeszyte. Gojący się paznokieć odzyskał swój prawidłowy kształt i do tej pory nie ma tendencji do wrastania. Jednak po 10 latach pojawił się ponownie problem wrastającego paznokcia, ale tym razem u drugiej ...

Jednak po 10 latach pojawił się ponownie problem wrastającego paznokcia, ale tym razem u drugiej nogi (palca pierwszego stopy prawej). Problem polegał na tym, że część paznokcia wbijają się w skórę, powodując ból i stan zapalny. Paznokieć wrastał jednostronnie. Jak widać wrastające paznokcie mogę występować w różnym wieku. Oczywiście również w tym przypadku udałem się na zabieg do Pan doktora Piotra Grossa, który wykonał zabieg przy użyciu lasera. Wymieniony zabieg Pan doktor wykonał w znieczuleniu miejscowym i był całkowicie bezbolesny w trakcie wykonywania jak również w czasie późniejszego gojenia. Po zabiegu metodą laserową pozostały jedynie mikro-ślady.
Jestem bardzo zadowolony z efektów wykonanej operacji, polecam laser (wysokiej klasy sprzęt) oraz wyśmienitego specjalistę z zakresu chirurgii ogólnej Pana doktora Piotra Grossa.
Damian

dr Gross tylko dwa słowa przychodzą mi do głowy: wspaniały specjalista!!!!!!!!!!!!!!!! Polecam go wszystkim znajomym którzy mają jakieś problemy. Ja miałam poważny problem: torbiel ogoniasta ropna na kości ogonowej (wtajemniczeni wiedzą co to jest) ból niesamowity!!!.Nie można z bólu siedzięć leżeć... Męczyłam się z tym bólem prawie 2 tygodnie byłam u kilku "specjalistów" wszyscy mówili że to wrzód!!! i zalecali leczenie które potęgowało jeszcze większy ból. dr Gross w przeciągu dosłownie kilku sekund zdiagnozował co to jest. I rozpoczął zabieg i leczenie. Po upływie ok 5 minut mogłam wkońcu usiąść. ...

dr Gross tylko dwa słowa przychodzą mi do głowy:
wspaniały specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!
Polecam go wszystkim znajomym którzy mają jakieś problemy.
Ja miałam poważny problem: torbiel ogoniasta ropna na kości ogonowej (wtajemniczeni wiedzą co to jest) ból niesamowity!!!.Nie można z bólu siedzięć leżeć... Męczyłam się z tym bólem prawie 2 tygodnie byłam u kilku "specjalistów" wszyscy mówili że to wrzód!!! i zalecali leczenie które potęgowało jeszcze większy ból. dr Gross w przeciągu dosłownie kilku sekund zdiagnozował co to jest. I rozpoczął zabieg i leczenie. Po upływie ok 5 minut mogłam wkońcu usiąść. Gdyby nie doktor Gross miałabym poważną operacje ponieważ za długo z tym problemem zwlekałam. Tego samego dnia byłam najszczęśliwszą osobą na świecie.!!!!!!!! . I tak juz mineły 3 lata od mojej ostatniej wizyty u Pana dr.
Pierwszy raz spotkałam takiego lekarza który z takim zangażowaniem podchodzi do problemów pacjenta, informuje o wszystkim co robi podczas zabiegu, pyta się czy wszystko jest w porządku, proponuje znieczulenie.... Nie mam żadnych nawrotów po wizycie u Pana doktora (a czytając inne przypadki osób z tym samym problemem wiem że zazwyczaj konieczne jest jego usunięcie co wiąże się z długą rekonwalescencją)ten lekarz to cudotwórca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecam Pana Doktora! Miałam problemy z obfitym krwawieniem z odbytu, inny chirurg chciał mnie operować na hemoroidy, dr Gross po wykonaniu odpowiedniego badania stwierdził stan zapalny jelit. Zapisał leki i po krótkim czasie wszystko wróciło do normy. Sposób leczenia wytłumaczył mi bardzo dokładnie i z dużą cierpliwością. Podczas wizyty nie odczuwałam żadnego dyskomfortu i nie wstydziłam się rozmawiać na tak wstydliwy problem jaki mi dokuczał. Polecam , świetny specjalista! Kieruje się dobrem pacjenta przede wszystkim.

Polecam Pana Doktora!

Jestem stosunkowo młodą osobą, ale w moim życiu zdrowie płatało mi figle i płata nadal.Dlatego "przeszłam"przez wiele rąk lekarzy zarówno prywatnie jak i na NFZ.I było z tym różnie:)Z tym lekarzem zetknęłam się od niedawna i mam co do Jego pracy wielki szacunek.Uważam że jest bardzo miły i rzeczowy zarazem,a mało kto potrafi te dwie cechy pogodzić.Czasem szczerość ze strony lekarza pacjenta zaskakuje-no ale chyba o to chodzi żeby powiedział nam prawdę.Czasem nawet zruga,że tak późno się do niego przyszło i co On ma teraz zrobić?........tego to nikt nie napisze.Wiele osób na forum ruga człowieka ale czy my też nie jesteśmy bez winy.............?Czas nie jest sprzymierzeńcem choroby....nigdy.......W końcu to chory przychodzi do lekarza a nie na odwrót.Trafiłam do niego z polecenie przyjaciółki-której bardzo dziękuje z tego miejsca.Polecać go będę dalej,bo uważam że jest świetnym fachowcem.A co do tego postu z telefonem........no cóż to chyba nie koniec świata ze odebrał:)dla mnie to wydmuchane brednie.Pozdrawiam serdecznie Pana Doktora:)Pacjentka:)

Jestem po laserowym zabiegu usuniecia kłykcin, bardzo usatysfakcjonawana wizyta i rezultatem. Doktor Gross to wspanialy i wszechstronny specjalista, poswiecajacy duzo uwagi chorobie. Polecam wszystkim, ktorzy zmagaja sie z tym problemem.

Pan doktor usuwał mi hemoroidy. Metodę usunięcia dostosował do stanu zaawansowania choroby. Wytłumaczył wszystko dokładnie, a sam zabieg wykonał profesjonalnie. Polecam

Witam, u doktora Grossa byłam na zabiegu laserowego usunięcia pieprzyka. Jestem bardzo zadowolona, cena niezbyt wygórowana, zabieg bezbolesny, bezkrwawy, pięknie się wszystko raz-dwa zagoiło. Doktor wszystko tłumaczy co będzie robił krok po kroku, żeby nie przestraszyć pacjenta (np. przy znieczuleniu). Z czystym sercem polecam pana Grossa, pozdrawiam wszystkich :) Marta

Marta

Dr Piotr Gross zna doskonale swój zawód, co przekłada się na jego efekty pracy. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez niego zabiegu, po usunięciu znamiona nie ma ani śladu, całość przebiegła bez boleśnie i bez stresu.Jest bardzo miłą osobą, profesjonalnie podchodzi do sprawy. Bardzo dobry specjalista, mogę go polecić bez zastanowienia. Niestety nie zgodzę się z tymi negatywnymi opiniami, dr zrobił na nie bardzo dobre wrażenie, ale każdy odbiera wszystko na swój sposób i zawsze może się znaleźć ktoś, komu coś nie będzie pasować...