lekarz Piotr Grosslekarz Piotr Gross - zdjęcie profilowe

- dermatoskopia
- anoskopia
- proktoskopia
- rektosigmoidoskopia

Pan Doktor to specjalista i lekarz z powołania! Byłam jego pacjentką zarówno w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu na oddziale. To rzeczowy, miły i kompetentny lekarz ze wszech miar godny polecenia! Jestem pełna podziwu dla fachowości Pana Doktora jak i ogromnego szacunku dla Pana, jako człowieka! Dziękuje za pomoc...

Dziękuje za pomoc...

Polecam gorąco.Miałam problem z 3letnim synkiem z powodu krwawień z odbytu.Doktor szybko rozpoznał, że to szczelina odbytu i zastosował skuteczne leczenie.Dla mnie bardzo ważne, wizyty były bezstresowe dla synka.

Miło, życiowy, doradzi tak aby pasowało. Fakt metoda leczenia żylaków odbytu trochę droga, ale nie ogranicza normalnego funkcjonowania. Jedynie to kilku dniowe uczucie parcia na stolec, ale do wyczymania. W sumie polecam.

Bardzo zaangażowany i kompetentny lekarz. Przed przepisaniem jakichkolwiek leków przeprowadził szereg badań. Zdecydowanie polecam.

Zdecydowanie polecam ,bardzo dobry lekarz, kompetentny.Uprzejmny ,miły,wytłumaczy chorbę oraz metodę leczenia.Bardzo dobre podejście do pacjenta.

Zgłosiłam się z rozległymi pajączkami na twarzy na zabieg laserowy

Zgłosiłam się z rozległymi pajączkami na twarzy na zabieg laserowy

Lekarza oceniam dosc wysoko - wg mnie jest kompetentny i fachowy. Problemem z którym sie do niego zgłosiłem był ropień okołoodbytniczy - spowodowany przez powstanie przetoki.

Lekarza oceniam dosc wysoko - wg mnie jest kompetentny i fachowy.