lekarz Piotr Grosslekarz Piotr Gross - zdjęcie profilowe

- dermatoskopia
- anoskopia
- proktoskopia
- rektosigmoidoskopia

Witam serdecznie, ok. 10 lat temu miałem po raz pierwszy problem z wrastającym paznokciem palca pierwszego stopy lewej. Pan doktor Piotr Gross wykonał wtedy tradycyjny zabieg klinowego wycięcia paznokcia (metoda najczęściej stosowana) przy użyciu skalpela. Zabieg polegał na wycięciu wąskiego paska obejmującego wrastającą część paznokcia wraz z przyległą skórką w miejscu wrastania. Powstały ubytek skóry i paznokcia pozostały zeszyte. Gojący się paznokieć odzyskał swój prawidłowy kształt i do tej pory nie ma tendencji do wrastania. Jednak po 10 latach pojawił się ponownie problem wrastającego paznokcia, ale tym razem u drugiej ...

Jednak po 10 latach pojawił się ponownie problem wrastającego paznokcia, ale tym razem u drugiej nogi (palca pierwszego stopy prawej). Problem polegał na tym, że część paznokcia wbijają się w skórę, powodując ból i stan zapalny. Paznokieć wrastał jednostronnie. Jak widać wrastające paznokcie mogę występować w różnym wieku. Oczywiście również w tym przypadku udałem się na zabieg do Pan doktora Piotra Grossa, który wykonał zabieg przy użyciu lasera. Wymieniony zabieg Pan doktor wykonał w znieczuleniu miejscowym i był całkowicie bezbolesny w trakcie wykonywania jak również w czasie późniejszego gojenia. Po zabiegu metodą laserową pozostały jedynie mikro-ślady.
Jestem bardzo zadowolony z efektów wykonanej operacji, polecam laser (wysokiej klasy sprzęt) oraz wyśmienitego specjalistę z zakresu chirurgii ogólnej Pana doktora Piotra Grossa.
Damian

Przez parę lat na mojej nodze miałam żylaki, które były wielkim obciążeniem, ciągle bolące nogi. Pan doktor bardzo mi pomógł. Namówił mnie ,żebym podała się zabiegowi. Jestem bardzo zadowolona z efektu wykonanego zabiegu. Rany po zabiegu bardzo ładnie się wygoiły nie pozostawiając żadnych sińców. Następnym zabiegiem jaki mi zaproponował Pan Doktor Gross było usuwanie pieprzyków na szyi, po których nie pozostało ani śladu.Polecam wszystkim..Zofia K.Ostrów

Musiałam usunąć pieprzyki. Doktor wytłumaczył mi jaką metodą będą usuwane.Były usunięte laserem, w przypadku większych zastosowane zostało znieczulenie, mniejsze okazało się, że nie musi być znieczulenia. Zabiegi zostały zrobione bardzo dokładnie po tygodniu nie było na skórze jakichkolwiek śladów zabiegu chirurgicznego.

Jako stały pacjent p. Piotra Grossa stwierdzam jednoznacznie:wczesniej tzn.co najmniej od kilku lat w naszej miejscowości nie było tej klasy specjalisty z zakresu chirurgii ogólnej dysponującego wysokiej klasy sprzętem, a co za tym idzie przede wszystkim umiejącego ten sprzęt w 100% wykorzystać celem wykonywania zabiegów z naprawdę pozytywnym skutkiem.A oto maja historia leczenia:Pierwszym zabiegiem było laserowe usuwanie zrogowaciałych narośli na lewym i prawym przedramieniu.Wczesniej próbowałem je usunąć ciekłym azotem u lekarzy dermatologów[stary mało skuteczny sposób] i w efekcie poza trwałym odbarwieniem naskórka odrastały w jeszcze szybszym tempie.Po zabiegu u pana dr. Grossa metodą laserową pozostały tylko mikro-ślady ale niestety odbarwienie skóry jest widoczne.Nastepnym zabiegiem było usuwanie podobnych narosli w górnej części szyjnej z efektem podobnym j.w.
Będąc pełen optymizmu w zeszłym roku w maju zdecydowałem sie na zabieg ,który generalnie należy do gestii urologa[nie będę tutaj opisywał szczegółów].Skutek -jak najbardziej pozytywny.Ostatnim -chyba najważniejszym zabiegiem [mam nadzieję że ostatnim] było usuwanie kłykcin odbytu.Zabieg był bezbolesny fachowo wykonany.Pan doktor zalecił czynności pozabiegowe, które jeśli się stosuje wg .wskazań powodują bardzo szybkie gojenie się ran.Mając już niejako doświadczenie w kontaktach z p. dr. Piotrem Grossem mogę wywnioskować, że tej klasy specjalistę ,człowieka łatwego w komunikacji z pacjentem,umiejącego wytłumaczyć strukturę schorzeń itd.stawiam na piedestale w kręgu chirurgów ostrowskich.Naprawdę polecam a p. dr.Grossowi dziękuję za pomoc.

Czytajac niektóre komentarze płakac sie chce. Jest to chirurg człowiek taki jak ty i ja. Mam 28 lecze problemy skorne od 12 roku zycia. Radziłam sie specjalistów dermatologów ostrowskich , kaliskich , poznanskich.Wyprobowałam wszystkie sposoby zalecane przez tak zwanych "specjalistów" dopiero kiedy wyrósł mo ogromny wrzód koło oka nie było specjalistów którzy by mi pomogli i znalazlam sie u pana Grossa, jak niektórzy go nazywaja chamskiego doktora. Dopiero on przeprowadzil ze mna rozmowe pytał o szczegóły o choroby, on prowadzil mnie za reke jak mala dziewczynke , gdzie mam sie ...

Czytajac niektóre komentarze płakac sie chce.
Jest to chirurg człowiek taki jak ty i ja.
Mam 28 lecze problemy skorne od 12 roku zycia. Radziłam sie specjalistów dermatologów ostrowskich , kaliskich , poznanskich.Wyprobowałam wszystkie sposoby zalecane przez tak zwanych "specjalistów" dopiero kiedy wyrósł mo ogromny wrzód koło oka nie było specjalistów którzy by mi pomogli i znalazlam sie u pana Grossa, jak niektórzy go nazywaja chamskiego doktora. Dopiero on przeprowadzil ze mna rozmowe pytał o szczegóły o choroby, on prowadzil mnie za reke jak mala dziewczynke , gdzie mam sie udac , jakie leki stosowac.
Nie skasowal pieniedzy i nie powiedzial do widzenia jak moi wieloletni specjalisci u których szukalam pomocy.
Moja mama rowniez leczyla sie u Pana doktora i tak samo jak ja nie została ani zle potraktowana ani tymbardziej odesłana z kwitkiem.
Bedąc w gabinecie mozna ze spokojem porozmawiać jak z kumplem bez zadnego ah, ą, ę.
Zakonczyłam juz leczenie u pana doktora i efekty są swietne, bez blizn i bez duzej ilosci makijazu która przed leczeniem byla mi potrzebna
Rowny facet i tyle.
Nie panoszy się i nie jest zarozumiały.
Niektóre opinie wydają mi sie wyssane z palca.
Moze jest to kwestia zazdrosci.....

Moim problemem były blizny potrądzikowe na twarzy . Pan doktor w czasie wizyty zaproponował mi usunięcie tych blizn przez wykonanie dwóch zabiegów laserem . Pierwszy zabieg miałam 2 miesiące temu . Drugi odbył się przed tygodniem -właśnie schodzą mi z twarzy ostatnie strupki i nareszcie chce mi się śmiać , gdy spojrzę w lusterko .Jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam laser frakcyjny i przemiłego Pana doktora Grossa.

Mimo młodego wieku/jak się póżniej okazało,po wyjaśnieniach Pana Doktora właśnie dlatego/-po trzydziestce-wystąpiło u mnie krwawienie z odbytu.Wybrałem się,po zasięgnięciu opinii do Dr.Piotra Grossa.Po zbadani i wytłumaczeniu problemu zaproponowano leczenie metodą nieoperacyjną.Jak sobie dobrze przypominam był to aparat Hemoron.Po drugiej wizycie krwawienie ustąpiło a same zabiegi były niebolesne.Po kilku wizytach zostałem poinformowany o zakończeniu leczenia.Jest tak już kilka miesięcy.Tak trzymać.Gorąco polecam lekarza i metodę.

Chciałam podziękować Panu doktorowi za świetnie przeprowadzony zabieg usunięcia brodawek na twarzy. Wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, a sam zabieg przebieł bardzo sprawnie i w przemiłej atmosferze. Nie ma najmniejszego śladu. Śmiało mogę polecić Pana doktora, jako BARDZO DOBREGO SPECJALISĘ!

Dr Piotr Gross zna doskonale swój zawód, co przekłada się na jego efekty pracy. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez niego zabiegu, po usunięciu znamiona nie ma ani śladu, całość przebiegła bez boleśnie i bez stresu.Jest bardzo miłą osobą, profesjonalnie podchodzi do sprawy. Bardzo dobry specjalista, mogę go polecić bez zastanowienia. Niestety nie zgodzę się z tymi negatywnymi opiniami, dr zrobił na nie bardzo dobre wrażenie, ale każdy odbiera wszystko na swój sposób i zawsze może się znaleźć ktoś, komu coś nie będzie pasować...

Rozumiem wcześniejsze komentarze, ludzie przecież on jest tylko człowiekiem pewnie ma lepszy lub gorszy dzień nie oczekujcie że będzie miły rozpozna chorobę bezbłędnie i posłucha jeszcze życiowych problemów. Znam doktora osobiście od wielu lat i nie zgodzę się że jest niemiły itp. mógł mieć gorszy dzień i tyle jak każdy z nas- nie macie gorszych dni???????? LICZY SIĘ TO JAK LECZY I JAKIE SĄ TEGO EFEKTY, SUPER EFEKTY!!