dr n. med. Jacek Lis

Proktolog, Chirurg ogólny

na początku byłem bardzo zadowolony,problem minął,ale kolejne konsultacje moim zdaniem są po to żeby wyciągnąć trochę pieniędzy.ostatnia wizyta trwała 5 min wszystko robione"w biegu"

Lekarz w pierwszym kontakcie jest człowiekiem bardzo miłym otwartym sympatycznym.Badanie jak wiadomo jest krępujące ale nie było tak strasznie.Bałam sie strasznie ale nie było czego.Podsumowując podejście do pacjenta bardzo na plus uspokoił mnie powiedział że to nic takiego podniusł mnie na duchu.Czy leki które mi zapisał pomogą >>>>>tego jeszcze nie wiem ale wizyta była sympatyczna dużo mi opowiedział o tej chorobie...ja polecam...napisze czy leczenie pomogło za jakis czas

Polecam na 100% Wizyta luźna, bez stresu, wstydu. Wytłumaczenie choroby, objawów, leczenia itp. Nie warto się męczyć, tylko od razu udać się do profesjonalisty.

super lekarz ...prawdziwy z powołania - byłem u niego trzy razy i moje problemy się skończyły ...polecam

niestety, chyba nie był na tym wykładzie co trzeba:)

niestety, chyba nie był na tym wykładzie co trzeba:)

Kompletne nieporozumienie. Byłam leczona złą metodą, zla diagnoza przez co niepotrzebnie przeżywałam nieopisany ból przez tydzień. Lekarz zastosował złą terapię. Totalne dno! NIE POLECAM

Byłam zaskoczona otwartością oraz ciepłem jakie emanuje od tego lekarza. Wzbudza zaufanie oraz sprawia, że chce się pozytywnie myśleć. Kompetentny,dostępny, miły.

leczyłam w szpitalu u Pana dr przetokę. Fachowy, troskliwy i opiekuńczy powodował, że zapominało się podczas badania o wstydzie i strachu. Nawet po zakończeniu leczenia, kiedy trudno bylo zdobyć do niego "numerek" wystarczyło pojawienie się w drzwiach gabinetu i błagalne PROSZĘ a Pan dr znalazł czas żeby wysłuchać co pacjenta do Niego sprowadza - wspaniały lekarz

Lekarz warty polecenia! przed wizytą szukałam lekarza na forach internetowych i dlatego teraz chcę się podzielić i polecić lekarza. Kulturalny, wyrozumiały, spokojne podejście, po samej wizycie i uspokojeniu przez dra dolegliwości i połowę zmalały, bo wiadomo ile robi stres. Polecam.

Niezwykle ciepły i oddany chorym człowiek. Już rozmowa z tym wspaniałym lekarzem powoduje że człowiek od razu czuje się lepiej.Ciągłe zainteresowanie chorym i wsparcie psychiczne.