dr n. med. Jacek Lis

Proktolog, Chirurg ogólny

[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Bardzo kompetentny, miły i z poczuciem humoru.

Bardzo kompetentny, miły i z poczuciem humoru.

wspaniały czlowiek bardzo opiekunczy dla pacjętów,jako lekarz duże doświadczenie,profesjonalista.Prawdziwy lekarz z powolania.

Wspaniały lekarz. Profesjonalista w tym co robi. Na dodatek bardzo miły, troskliwy, cierpliwy dla chorego. Spotkałam się z nim w szpitalu i jak dotąd nie spotkałam jeszcze takiego lekarza. Prawdziwy lekarz z powołania. Serdecznie wszystkim polecam.

Jest nie tylko lekarzem ale i człowiekiem. Jest bardzo przystępny i miły. Jest właściwym człowiekiem na swoim miejscu. Pomógł wielokrotnie ratować zdrowie i życie. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam, przez jego partactwo o maly wlos nie wyslal mojej mamy na drugi swiat !!! I jeszcze nie potrafil sie przyznac do bledu !!! To jest zalosne " ... Samo sie zrobilo ... "

Prawdziwy lekarz z powołania (to da się wyczuć). Zetknęłam się z nim w szpitalu (byłam tam dość długo, bo miesiąc) i jest to osoba prawie wprost wyjęta z serialu "Na dobre i na złe". Trudno uwierzyć, że jeszcze tacy lekarze istnieją (zawsze wydaje nam się, że z dobrem można się spotkać na ogół w filmie - ja się z takim dobrem spotkałam ze strony tego lekarza, a poza tym profesjonalizm i wiedza oraz troska o pacjenta na przysłowiową "5". DF

Wspaniały lekarz, godny polecenia, wzbudzający zaufanie:)))

Wspaniały lekarz, godny polecenia, wzbudzający zaufanie:)))

wspaniały lekarz, godny polecenia!miły i uprzejmy a co najważniejsze profesjonalista w tym co robi