dr n. med. Tomasz Gach

Chirurg ogólny, Proktolog

Po konsultacji u tego lekarza w SCM clinic jestem bardzo zadowolony. Dokładne badanie oraz szczegółowe omówienie problemu. Otrzymałem odpowiednie zalecenia i lekarstwa. Po paru dniach objawy chorobowe zaczęły ustępować. Tego oczekiwałem.

Miły, profesjonalny lekarz. Byłam u niego na USG jamy brzusznej w SCM clinic, badanie zostało przeprowadzone prawidłowo, dokładnie i z późniejszą analizą.

Po ostatniej wizycie mogę śmiało polecić Pana doktora. Konkretny, dokładny i dbający o komfort pacjenta. Bardzo jasno i chętnie odpowiada na pytania. Takich wizyt życzyłabym sobie u każdego lekarza.

Bardzo zwlekałam z wizytą u proktologa. Nie muszę mówić, że to nic przyjemnego!! Mój problem był jednak tak zaawansowany, że nie miałam wyjścia. Doktora znalazłam w SCM clinic, gdzie wcześniej chodziłam do laryngologa. O doktorze mogę powiedzieć tyle, profesjonalizm w pełnym calu. Przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wykonał badanie i zlecił szereg kolejnych badań. Na szczęście wszystko na miejscu w klinice. Bez wątpienia postawił trafną diagnozę, bo po wdrożonym leczeniu widzę znaczną poprawę! Ufff wielka ulga!

Miałam wstydliwe problemy z hemoroidami. Gdy już naprawdę nie mogłam wytrzymać poszłam do lekarza. Teraz żałuję, że tak późno, bo Pan doktor okazał się bardzo taktownym i profesjonalnym specjalistą. Badania wykonał niezwykle delikatnie, a atmosfera, którą zbudował sprawiła, że przestałam się wstydzić. Dziś jestem po zabiegu gumkowania w SCM clinic i czuję się o wiele lepiej. Przede wszystkim bardzo komfortowo.