lek. med. Małgorzata Steczko-Sieczkowska

Chirurg ogólny, Proktolog

Pani doktor robiła mi gastroskopię - już drugi raz. Polecam wszystkim - jest delikatna, bardzo uprzejma, spokojnie tłumaczy, omawia wynik badania. Pacjent czuje się po prostu bezpiecznie, wie, że nie jest intruzem albo przykrym obowiązkiem. Wcześniej kilkakrotnie miałam robione to badanie przez innych lekarzy i tamte badania były dużo trudniejsze do przejścia. Atmosfera i podejście do pacjenta, a także umiejętności (gastroskopia u dr Steczko-Sieczkowskiej trwa w moim odczuciu dużo krócej) naprawdę zmieniają wiele! Dziękuję

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Kompetetna, miła i dobrze tłumaczy przyczyne choroby i metode leczenia. Jeszcze niespotkałam się z tak profesjolnalnym podejsciem do pacjenta. Goraco polecam