lekarz Wojciech Łobaziewicz

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szczęśliwego Nowego 2024 Roku i wszystkiego, co najlepsze, bo Pan jest najlepszy, Panie Doktorze:-)))

Doktor Łobaziewicz jest chirurgiem onkologiem, ale kiedy przedstawiłem zupełnie inny problem (poważna infekcja stopy, która narastała od siedmiu tygodni) od razu podjął działania, zmienił sposób opatrywania rany i dał mi kilka dobrych rad. Teraz, na drugiej wizycie sześć dni później, dr Łobaziewicz wyciął tkankę martwiczą (to była gangrena!) i stopa została wyleczona. Następnie podniósł swój smartfon i skierował mnie do innego specjalisty na natychmiastową wizytę, aby upewnić się, że nie ma żadnych komplikacji. Jest empatyczny i pobiera bardzo przystępne opłaty. Wspaniale jest mieć profesjonalistę po swojej stronie.

Wspaniały człowiek i lekarz znający się na swej pracy .Potrafi przekazać diagnozę i zmotywować do leczenia .Potrafi poprowadzić wystraszonego pacjenta .i wskazać ścieżkę leczenia .Panu doktorowi zawdzięczam dużo i życzę dużo zdrowia aby mógł nieść pomoc potrzebującym .

To najlepszy lekarz, jakiego w życiu poznałam. Miły , uprzejmy, wszystko wyjaśnia ze szczegółami , Dziękuję za życie Panie Doktorze.