dr n. med. Kazimierz Cieślikdr n. med. Kazimierz Cieślik - zdjęcie profilowe

dr n. med. Kazimierz Cieślik

Chirurg plastyczny

Całe dorosłe życie doktora było związane z medycyną. Szczegółowe zainteresowania zatoczyły ogromne koło. Po studiach przez 5 lat pracował na oddziale wewnętrznym szpitala. Później przez 17 lat pracował w III Klinice Chirurgii Ogólnej. Ambicją było ratowanie życia i zdrowia pacjentów. Dlatego ambicjonalnie leczyłem trudne rany, olbrzymie przepukliny brzuszne czy oparzenia.

W roku 1994 podjąłem się trudu organizacji Oddziału Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistyczne...

Pan dr Cieślik -nie tylko specjalista z olbrzymim doświadczeniem , ale przede wszystkim wspaniały człowiek.Ma świetny kontakt z pacjentem jest bardzo dokładny. Doradzi i opisze przebieg zabiegu , a także zrobi wizualizację oczekującego na efekty pacjenta.Z całą pewnością nikogo nie okaleczy. Rozmawiałam z wieloma pacjentami operowanymi i wszyscy maja wspaniałą opinię i są zadowoleni z efektów.Sama mogę być przykładem. Ogromna wiedza w parze z uprzejmością i wyrozumiałością.Ceny zadziwiająco przystępne jak na tego typu kliniki specjalizujące się w operacjach plastycznych , oraz z zadziwiającym skutkiem w leczeniu bólu i odnowie stawów, odchudzaniu,oraz odmładzaniu skóry twarzy,rąk ,szyi.itp. Ludzie szukają tracąc czas i pieniądze w podobnych klinikach nie wiedząc, że mamy taką Klinikę Cami z najniższymi cenami zabiegów w Polsce.Sprawdziłam i doświadczyłam .Pacjentka z całą swoją Rodziną. i

Pan doktor Cieślik ratuje mój bark po urazie /SLAP/ metodą czynników bogatopłytkowych PRP. Zabieg zawsze pomaga! Niestety, duzy wysiłek i praca rękami jako masażysta sprawia, że spotykaliśmy się już kilkakrotnie. Moi pacjenci również korzystają z tej metody w Klinice CAMI Pana doktora Kazimierza Cieślika. Zawsze z pozytywnym skutkiem. Szczególnie dobre wyniki uzyskują przy dolegliwości tzw. "łokcia tenisisty" (epicondylitis lateralis humeri). Szczerze polecam usługi Kliniki CAMI gdyż jej właściciel to wspaniały człowiek i doskonały, doświadczony specjalista! W ogóle cały personel to miłe i wspaniałe kobiety!!! Polecam!

9 lat temu Pan doktor przeprowadzil u mnie skomplikowana operacje ktora trwala pare godzin.Lezalam po niej 6 dni w klinice CAMI.Pan doktor codziennie o 7 rano przychodzil zeby dowiedziec sie jak sie czuje.W ciagu dnia tez zagladal.Wszystko sie udalo bez zadnych komplikacji a efekty widac do dzis.Dalej korzystam z zabiegow Pana doktora.Nie robi nic na sile,wszystko wyglada naturalnie.Musze wspomniec o P.Hance i P.Bozenie.Wszyscy sa doskonali.Bardzo polecam

Wspaniałe indywidualne podejście do pacjenta z myślą o całościowym wpływie na organizm. Dopiero po wizycie u pana doktora Kazimieraz Cieślika po zabiegu PRP kolana odczułam znaczną poprawę przy nie dużym koszcie zabiegu. W przeciwieństwie do innych lekarzy pan doktor myśli jak pomóc, a nie zamaskować objawy sterydami i przeciwbólowymi które obojętne dla organizmu nie są. Szczerze polecam.

Dr Kazimierz Cieślik jest wspaniałym fachowcem w swojej dziedzinie, ciągle zgłębiającym wiedzę i poszukującym nowych rozwiązań w podejściu do dolegliwości i choroby oraz samego pacjenta. Niezwykle ważny element jego relacji z pacjentem to wielki optymizm, serdeczność i uśmiech oraz niezwykle trafne diagnozy.

Dziękuję za pełny profesjonalizm Pana Doktora, za cierpliwość i odpowiedzi na niekończące się moje pytania, za uspokajanie i wyjaśnianie, za porady, w które nie zawsze wierzyłam. Polecam z całego serca.

Najwyższa jakość. Dziękuję za zamknięcie naczynek krwionośnych na twarzy. Zawsze pomocny i serdeczny. Pełen zrozumienia i bardzo profesjonalny. Szczerze polecam

Bardzo Mily lekarza ktory dokonal liposukcji. Profesjonalne podejscie i dobra cena. Polecam. Mam zamiar udac sie na zabieg powiekszenia piersi.