dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewskadr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Diana Hodorowicz – Zaniewska:
ur 18.05.1974 w Krakowie

Przebieg pracy zawodowej:
- 1993 - 1999 studia na Wydziale Lekarskim ...

Diana Hodorowicz – Zaniewska:
ur 18.05.1974 w Krakowie

Przebieg pracy zawodowej:
- 1993 - 1999 studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
- 1999 - 2001 staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.
- od 2001 - zatrudnienie w Oddziale Klinicznym Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
- od 2002 – zatrudnienie w I Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM początkowo na stanowisku asystenta, obecnie adiunkta

Posiadane specjalizacje i tytuły:

- 2007 - tytuł doktora nauk medycznych (dysertacja pt. „Przydatność insulinopodobnych czynników wzrostu i ich białek wiążących do oceny wyników leczenia chorych z rakiem jelita grubego" - promotor prof.dr hab.med. Tadeusz Popiela)

- 2008 - specjalizacja w dziedzinie chirurgii ogólnej

- 2011 - specjalizacja w dziedzinie chirurgii onkologicznej

Nagrody i wyróżnienia:

- 2007 - I nagroda w Konkursie im.A.Baczko za najlepszą pracę doktorską z dziedziny medycyny klinicznej zabiegowej, przyznanej przez prof. Bronisława Baczko, Fundację na rzecz Nauki Polskiej oraz Towarzystwo Popierania i Krzewienia Nauk

Staże kliniczne:

- 09-11.2009 - staż w Oddziale Chirurgii Piersi Uniwersytetu Tor Vergata i Oddziale Chirurgii Plastycznej Policlinico Cassilino w Rzymie (Włochy)

- 10.2012 - staż w Klinice Ginekologii Helios Klinikum Bad Saarow GmbH (Niemcy)

- 10.2012 - staż indywidualny w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej SPZZOZ w Gryficach

Członkostwo:

- Towarzystwo Chirurgów Polskich
- Europejskie Towarzystwo Chirurgiczne
- Stowarzyszenie im.L.Rydygiera
- Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
- Towarzystwo Krzewienia i Popierania Nauk

Inne:

Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu diagnostyki chorób piersi, chirurgii piersi, chirurgii rekonstrukcyjnej

Organizacja szkoleń z zakresu biopsji mammotomicznych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej piersi dla Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego

Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.

U Pani doktor leczę się w SCM clinic i z pełnym przekonaniem, polecam tę lekarkę wszystkim pacjentom, którzy szukają nie tylko fachowej pomocy medycznej, ale także wsparcia i zrozumienia w trudnym czasie choroby. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam do tak wspaniałego specjalisty.

U Pani doktor w SCM clinic wykonywałam biopsję mammotomiczną piersi. Wstyd się przyznać, ale rzadko chodzę do lekarzy, dlatego bardzo się bałam badania, na szczęście niepotrzebnie. Pani doktor jest tak miła i serdeczna, że od razu rozładowała u mnie cały stres i napięcie. Podoba mi się również to, że jest super konkretna i dużo mówi, zarówno w trakcie badania, jak i na samych konsultacjach. Jako pacjentka czuję się doinformowana w 100%.

U Pani doktor usuwałam guza piersi w SCM clinic. Szczerze mówiąc, byłam przerażona , ale Pani doktor po konsultacjach, trochę mnie uspokoiła. Opanowanie i ogromna empatii do mnie sprawiły , że uwierzyłam, że będzie dobrze. Faktycznie, usunięcie guza i kosmetyka piersi przebiegły pomyślnie. Powoli staję na nogi i to dzięki Pani doktor

Pani Doktor Zaniewska to bardzo kompetentna osoba .Na pierwszej wizycie okazuje pacjentowi tyle życzliwości, że zapomina siè o raku. Sama operacja to mistrzostwo. Dziękuję Pani Doktor, boję się co dalej , ale wiem , że jestem w najlepszych rękach...

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Pod jej opieką każda kobieta ma szansę wyzdrowieć. Ja operowałam u niej guza piersi w SCM clinic i wychodzę na prostą. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

Pani Doktor to anioł. Przy tak trudnych tematach jak rak piersi, potrafi uspokoić i potem rzeczowo, bardzo fachowo z poczuciem bezpieczeństwa przeprowadzić przez proces diagnostyki i leczenia. Jestem jej pacjentka w SCM clinic. Takich specjalistów nam trzeba!

Wspaniała lekarka, specjalista w najwyższym stopniu w swojej dziedzinie. Poświęciła mi swój cenny czas na wytłumaczenie, badania i rozwianie wszelkich moich obaw. Jest chirurgiem najwyższej klasy. Moja ocena to 6/5. Dziękuję Pani Doktor

Pani Doktor uratowała moje zdrowie. Trafiłam do niej z podejrzeniem raka piersi. Przede wszystkim na początku bardzo mnie uspokoiła, potem szybciutko przeprowadziłam przez diagnostykę, a na końcu operowała. Teraz jestem po rekonwalescencji, z zaoszczędzoną i odbudowaną piersią i czuję, że żyję na nowo.

Jestem pacjentką Pani Doktor Zaniewskiej. Chciałam przekazać innym, że możecie śmiało bez obaw oddać się w ręce Pani Doktor. Jest to osoba którą cechuje pełny profesjonalizm w tym co robi, okazuje dużo dobroci i ciepła dla pacjenta. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą, wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem umie w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć zawiłości choroby. Gotowa w każdej chwili do udzielania informacji, wytłumaczenia problemów w trakcie borykania się z chorobą nawet telefonicznie. Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna. Ewa z Tarnowa

Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna.
Ewa z Tarnowa

byłam operowana przez Panią Doktor w kwietniu 2014 , to najlepszy lekarz,profesjonalista jakiego znam, człowiek o wysokiej kulturze osobistej , dobrym sercu,umiejąca pocieszyć chorego świetny fachowiec , jeśli problem z piersiami to tylko Pani Doktor Zaniewska .Dziekuję bardzo Pani Doktor za wszystko -pacjentka Maria .S