dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewskadr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Diana Hodorowicz-Zaniewska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Diana Hodorowicz – Zaniewska:
ur 18.05.1974 w Krakowie

Przebieg pracy zawodowej:
- 1993 - 1999 studia na Wydziale Lekarskim ...

Diana Hodorowicz – Zaniewska:
ur 18.05.1974 w Krakowie

Przebieg pracy zawodowej:
- 1993 - 1999 studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
- 1999 - 2001 staż podyplomowy w 5 Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Krakowie.
- od 2001 - zatrudnienie w Oddziale Klinicznym Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
- od 2002 – zatrudnienie w I Katedrze Chirurgii Ogólnej UJCM początkowo na stanowisku asystenta, obecnie adiunkta

Posiadane specjalizacje i tytuły:

- 2007 - tytuł doktora nauk medycznych (dysertacja pt. „Przydatność insulinopodobnych czynników wzrostu i ich białek wiążących do oceny wyników leczenia chorych z rakiem jelita grubego" - promotor prof.dr hab.med. Tadeusz Popiela)

- 2008 - specjalizacja w dziedzinie chirurgii ogólnej

- 2011 - specjalizacja w dziedzinie chirurgii onkologicznej

Nagrody i wyróżnienia:

- 2007 - I nagroda w Konkursie im.A.Baczko za najlepszą pracę doktorską z dziedziny medycyny klinicznej zabiegowej, przyznanej przez prof. Bronisława Baczko, Fundację na rzecz Nauki Polskiej oraz Towarzystwo Popierania i Krzewienia Nauk

Staże kliniczne:

- 09-11.2009 - staż w Oddziale Chirurgii Piersi Uniwersytetu Tor Vergata i Oddziale Chirurgii Plastycznej Policlinico Cassilino w Rzymie (Włochy)

- 10.2012 - staż w Klinice Ginekologii Helios Klinikum Bad Saarow GmbH (Niemcy)

- 10.2012 - staż indywidualny w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Plastycznej SPZZOZ w Gryficach

Członkostwo:

- Towarzystwo Chirurgów Polskich
- Europejskie Towarzystwo Chirurgiczne
- Stowarzyszenie im.L.Rydygiera
- Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne
- Towarzystwo Krzewienia i Popierania Nauk

Inne:

Uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu diagnostyki chorób piersi, chirurgii piersi, chirurgii rekonstrukcyjnej

Organizacja szkoleń z zakresu biopsji mammotomicznych oraz chirurgii rekonstrukcyjnej piersi dla Europejskiego Towarzystwa Chirurgicznego

Autor i współautor kilkudziesięciu publikacji naukowych i doniesień zjazdowych.

U Pani doktor usuwałam guza piersi w SCM clinic. Szczerze mówiąc, byłam przerażona , ale Pani doktor po konsultacjach, trochę mnie uspokoiła. Opanowanie i ogromna empatii do mnie sprawiły , że uwierzyłam, że będzie dobrze. Faktycznie, usunięcie guza i kosmetyka piersi przebiegły pomyślnie. Powoli staję na nogi i to dzięki Pani doktor

Pani Doktor Zaniewska to bardzo kompetentna osoba .Na pierwszej wizycie okazuje pacjentowi tyle życzliwości, że zapomina siè o raku. Sama operacja to mistrzostwo. Dziękuję Pani Doktor, boję się co dalej , ale wiem , że jestem w najlepszych rękach...

Pani Doktor to wspaniały lekarz. Pod jej opieką każda kobieta ma szansę wyzdrowieć. Ja operowałam u niej guza piersi w SCM clinic i wychodzę na prostą. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc.

Pani Doktor to anioł. Przy tak trudnych tematach jak rak piersi, potrafi uspokoić i potem rzeczowo, bardzo fachowo z poczuciem bezpieczeństwa przeprowadzić przez proces diagnostyki i leczenia. Jestem jej pacjentka w SCM clinic. Takich specjalistów nam trzeba!

Wspaniała lekarka, specjalista w najwyższym stopniu w swojej dziedzinie. Poświęciła mi swój cenny czas na wytłumaczenie, badania i rozwianie wszelkich moich obaw. Jest chirurgiem najwyższej klasy. Moja ocena to 6/5. Dziękuję Pani Doktor

Pani Doktor uratowała moje zdrowie. Trafiłam do niej z podejrzeniem raka piersi. Przede wszystkim na początku bardzo mnie uspokoiła, potem szybciutko przeprowadziłam przez diagnostykę, a na końcu operowała. Teraz jestem po rekonwalescencji, z zaoszczędzoną i odbudowaną piersią i czuję, że żyję na nowo.

Jestem pacjentką Pani Doktor Zaniewskiej. Chciałam przekazać innym, że możecie śmiało bez obaw oddać się w ręce Pani Doktor. Jest to osoba którą cechuje pełny profesjonalizm w tym co robi, okazuje dużo dobroci i ciepła dla pacjenta. Pani Doktor jest osobą bardzo miłą, wspaniale nawiązuje kontakt z pacjentem umie w sposób zrozumiały dla pacjenta wytłumaczyć zawiłości choroby. Gotowa w każdej chwili do udzielania informacji, wytłumaczenia problemów w trakcie borykania się z chorobą nawet telefonicznie. Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna. Ewa z Tarnowa

Z całego serca dziękuję Pani Doktor za wszystko, jestem niezmiernie wdzięczna.
Ewa z Tarnowa

byłam operowana przez Panią Doktor w kwietniu 2014 , to najlepszy lekarz,profesjonalista jakiego znam, człowiek o wysokiej kulturze osobistej , dobrym sercu,umiejąca pocieszyć chorego świetny fachowiec , jeśli problem z piersiami to tylko Pani Doktor Zaniewska .Dziekuję bardzo Pani Doktor za wszystko -pacjentka Maria .S

Trafiłam do Pani Doktor w czerwcu z diagnozą wieloogniskowego raka naciekowego, sparaliżowana strachem, traktowana przez poprzednich lekarzy na zasadach "następny proszę". Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki ...

Pani Doktor rozmawiała ze mną przez godzinę na spokojnie tłumacząc czym jest ta choroba, jakie mamy możliwości leczenia, ani przez ułamek sekundy nie dała mi odczuć, że czas wizyty dobiegł końca. Wyjaśniła mi wszystko od A do Z co pozwoliło mi spojrzeć na chorobę z zupełnie innej strony. Dzięki Pani Doktor przekułam mój strach w siłę. Dziś jestem po zabiegu mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją i jak pokazały późniejsze wyniki histopatu to było najlepsze rozwiązanie. Po zabiegu, w szpitalu, Pani Doktor osobiście troszczyła się o wszystkie swoje pacjentki leżące na oddziale. Nigdy się z czymś takim nie spotkałam. W dniu wolnym od pracy przyjechała do szpitala by zbadać mnie i sprawdzić czy mogę wyjść do domu.
Mogłabym tak opisywać wiele sytuacji, których doświadczyłam ze strony Pani Doktor, świadczących nie tylko o profesjonalizmie, ale także o tym, że jest Ona dobrym pełnym empatii człowiekiem.
Obecnie przede mną leczenie uzupełniające, ale strach przed rakiem już mnie nie paraliżuje , bo wiem że jestem pod opieką tak wspaniałego lekarza jak Pani Doktor :)
Pani Doktor.. moja Pani Doktor, uratowała mi życie w każdym możliwym tego słowa znaczeniu. Bardzo dziękuję.

No proszę same bardzo dobre opinie, pod którymi zdecydowanie się podpisuję! To świetna, profesjonalna lekarka. Bardzo dużo jej zawdzięczam i zapamiętam ją na bardzo długo.