Jesli chodzi o leczenie skolioz u malych dzieci pan Doktor operuje starymi metodami.. U nas zle postawil diagnoze przy skoliozie, chcial operowac metodami od ktorych chirurdzy ortopedzi juz odchadza . . Do tego Pan doktor ma chyba trg w oczach mowiac na wizytach ze nic sie nie pogarsza nie rabiac odpowiednich przy tym badan...Po konsultacji z innym specjalista okazalo sie ze dziecko bylo by doprowadzone do kalectwa.......Dzieki Bogu obudzilismy sie i ucieklismy, chcac uratowac naszego synka.

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Może to był tylko fatalny dzień dla Pana Dariusza, ale zostałem potraktowany z góry. Uprzejmości zero i wyglądało to, tak, jakbym to ja sam narzucał się doktorowi z problemami syna. Kostki mojego syna wyglądają zdecydowanie niepokojąco - odkształcone ku dołowi i powykrzywiane. Wiele osób zwracało mi uwagę na to bym poszedł do lekarza. Lekarz potraktował mnie jako "nadgorliwego gówniarza", podczas, gdy ja po prostu troszczę się o zdrowie moich dzieci. Lekarz powinien to rozumieć.

Wspaniały lekarz Polecam Wizyta w gabinecie Pana Doktora pokazała jak wspaniałym jest człowiekiem

ja chodzę do Pana Doktora od jakiś 13 lat , przeprowadził u mnie dwie operacje jestem bardzo zadowolona zawsze miły uprzejmy , przede wszystkim konkretny zawsze wytłumaczył o co chodzi ;) teraz chodzę co rok na kontrolę i zawsze pamięta z imienia i nazwiska dokładnie a nie to co inny lekarz do którego chodzi sie srednio raz w m-c :D naprawdę polecam :)

Jest to jeden z najlepszych specjalistów w marcu operował moją 17 letnią córkę z prawie 50 stopniową skoliozą kręgosłupa.Wcześniej nosiła przez kilka lat gorsety bostońskie + gimnastyka korekcyjna+basen jednak to nie wystarczyło.Tydzień po operacji opuściła szpital,teraz kręgosłup ma prosty jak linijka i jest kilka centymetrów wyższa, chodzi do szkoły jesteśmy teraz wszyscy bardzo szczęśliwi.Wielkie podziękowania dla Pana doktora,naprawdę polecam takiego specjalistę.

Lekarz majacy podejscie do pacjenta, do dzieci. Uprzejmy, znajacy się na swojej pracy!! Polecam!!

Jestem pod wrażeniem!!!! Znalazłam Pana Kotulskiego w internecie po opiniach o Nim!!! Bałam się,bo ze Scanmedem mam różne doświadczenia, ale ortopeda okazał się rewelacyjny!!!!Miły, kompetentny, nie czułam się zbywana tylko o wszystkim dobitnie poinformowana, wszystko obrazowo zostało mi przedstawione!! Dziękuję i POLECAM!

uważam że jest lekarzem godnym polecenia

uważam że jest lekarzem godnym polecenia

nie spełnił oczekiwań,niezbyt uprzejmy,"olewa",niezbyt tłumaczy o co chodzi i na czym polegać będzie leczenie,nie budzi zaufania,niezbyt polecam