Ortopeda Dziecięcy Kraków

MEDICINA

Kraków

Przemila, wyjatkowo cierpliwa lekarka, taka jak dla dziecka powinna byc. Na razie korygujemy nasze wady, nie sa powazne ale jednak wymagaja korekty. ziobaczymy jak nam pojdzioe leczenie pod okiem pani dr. Na razie wzbudza zaufanie

Ultramedica
marsz. Józefa Piłsudskiego 36/1

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca.

Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. A tu TAKA MIŁA NIESPODZIANKA w postaci Pana Doktora Oberca. Dodam że syn jest po operacji (oczywiście operował Doktor Oberc w szpitalu „Górka” w Busku Zdroju. ) chwalić Boga na razie wszystko w porządku i nie ulega wątpliwości że niemała w tym zasługa Doktora Oberca.
Dziękujemy za wszystko Panie Doktorze.
Rodzina Woźniaków.
Ps.
Miło jest przekonać się na własnej skórze o życzliwości lekarza .

Opinia dodana przez: Piotr

Artur Skolarczyk

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Francesco Nullo 8a lok. 15

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Polecam.To bardzo dobry specjalista :)Serdeczny i uprzejmy. Nie pomija
pacjentów nawet tych bez uprzedniej rejestracji do przychodni.

Opinia dodana przez: persuasion

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

USG ortopedyczne, Ortopeda dziecięcy

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy czy wszystko jest tak jak być powinno - to każda wizyta podnosi mnie na duchu że tak właśnie jest i widzę tego efekty :) jesteśmy pod stałą opieką pana dr-a i mogę szczerze polecić go innym.

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

lekarz Tadeusz Lejman

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Królewska 71
Kraków

Dzięki Panu Doktorowi, mogę normalnie żyć i pracować. Po 20 latach od operacji, nie skarże się na żadne dolegliwości związane z urazem, który doznałam przed laty. Śmiem twierdzić, iż gdyby inny lekarz mną się wtedy zajmował (zresztą żaden inny lekarz nie podją się tego wyzwania), do dnia dzisiejszego pozostałabym osobą niepełnosprawną. Dla mnie i mojej rodziny, był on wybitnym specjalistą. Każdego dnia żyję z świadomością, że mogę wykonywać większość czynności, dzięki Panu Doktorowi. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Wielka szkoda, że już nie ma go z nami.

Opinia dodana przez: Barbara

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66

Trafiłam tutaj szukając chirurga ortopedy dla mojej córki. Jestem w szoku czytając opinie na temat p.Pachacza (trudno tego pana nazwać lekarzem).

Kilka lat temu byłam umówiona na wizytę do tego pana w przychodni na os.Na Skarpie. Tak się składa, że wizyta miała dotyczyć mojego 3-letniego wówczas syna, a zmuszona byłam zabrać ze sobą niespełna roczną córkę (nikt w tym czasie nie mógł się nią zaopiekować ani towarzyszyć nam w przychodni). Ponieważ moja córka nie umiała jeszcze chodzić przywiozłam ją w wózku typu parasolka. Odczekałam ok.1,5h w poczekalni i gdy w końcu miałam wejść do gabinetu p.Pachacz stwierdził, że nie mogę wjechać z wózkiem!!!! Stwierdził, że jest to niehigieniczne i nie zgadza się na wprowadzenie wózka do gabinetu. Nie interesowały go żadne argumenty. Zostałam odesłana z kwitkiem! Teraz żałuję, że od razu nie udałam się do kierownika przychodni. W tamtym momencie byłam młodą zszokowaną sytuacją matką, która bliska płaczu bezradnie wróciła z dziećmi do domu.
Niestety nie było to moje ostatnie spotkanie z tym panem. Mój syn systematycznie 1-2 razy w roku dostawał nocnego ostrego ataku zapalenia krtani. Pomóc wtedy mógł tylko lekarz i szybki zastrzyk likwidujący obrzęk krtani, w przeciwnym razie moje dziecko mogło się udusić. Dyspozytor pogotowia zawsze natychmiast wysyłał do nas karetkę. Pewnego razu na karetkę czekaliśmy tak długo, że byłam bliska obłędu. Mąż kilka razy dzwonił na pogotowie. Kiedy w końcu karetka dotarła w drzwiach mojego mieszkania ukazał się p.Pachacz!!! Kiedy zapytałam go dlaczego dojazd trwał tak długo obruszył się i stwierdził, że nie leciał helikopterem tylko jechał karetką. Był środek nocy, puste ulice, a do szpitala ok.7 km.
Tak więc zdecydowanie nie mam dobrego zdania na temat tego pana i nie polecę go nawet najgorszemu wrogowi.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Zdzisław Pachacz

Ortopeda, Chirurg dziecięcy

Os. Piastów 4/10

Trafiliśmy z siedmiotygodniowym Synkiem na usg bioderek do tego lekarza poprzez akcję refundacyjną z NFZu, w Medicinie przy Grzegórzeckiej w Krakowie. Tylko jednym słowem mogę opisać tę wizytę - porażka. Żałuję, że nie poszłam prywatnie - zrobię to w najbliższych dniach, bo od tego pana nie dowiedzieliśmy się nic poza stwierdzeniem, że "coś jest nie tak, porozmawiać z pediatrą". Wizyta trwała może 30 sekund, brak mi słów - sama pochodzę z rodziny "lekarskiej" i nie do pomyślenia jest dla mnie takie zachowanie!! STANOWCZO ODRADZAM!!!!!

Opinia dodana przez: Natalia

Ortopedzi dziecięcy w Krakowie