Usg Kraków

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. med. Krzysztof Serafin

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 60

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED
Legendy 3/1

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Pani dr jest radiologiem dziecięcym, rewelacyjna w podejściu do dzieciaczków, szczególnie tych maleńkich, kompetentna, fachowa, same plusy. Polecam!!!

ulica Niska 24a

Bardzo dobry lekarz - fachowiec - chirurg ! Już drugi rok byłem na zabiegu i potwierdzam,że nie przypadkiem powyższe kryteria oceniam na 5 gwiazdek ! BM

lekarz Bartłomiej Golański

Ginekolog położnik, USG

Czysta 5/15
Kraków

Zgłosiłam się do doktora Golańskiego z dość zawiłym problemem i na pierwszej wizycie nie do końca udało się go rozwiązać, ale to w sumie moja wina - za długo zwlekałam z wizytą u specjalisty. Sam doktor wywarł na mnie świetne wrażenie i z pewnością zechcę jeszcze niejednokrotnie zasięgnąć jego porady (choć mieszkam obecnie dość daleko od Krakowa).
Opinia dodana przez: martyna_zet

lekarz Piotr Skrzyński

USG, Radiolog

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

Świetnie zdiagnozował dzieci: jedno już po operacji, drugie z pomocą Pana doktora udało się szybko wyleczyć. Dziękuję i POLECAM

dr Olga Kacalska-Janssen

Vip-med
Cegielniana 4
Kraków

Bardzo miła, sympatyczna godna polecenia pani doktor zna się na rzeczy. Nie zamieniła bym jej na innego lekarza za skarby świata.
Opinia dodana przez: Monika

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe
ulica Szwedzka 27

Bardzo dobry lekarz, konkretny, a przede wszystkim wspaniały, ciepły człowiek. Dziękuje Bogu, że postawił na mojej drodze tak wspaniałego lekarza jakim jest dok.W.Pawlik.

lek. med. Andrzej Bałasz

wizyta już od 100

Centrum Medyczne Arka
Królowej Jadwigi 15
Salwator, Kraków

Nie należę do łatwych pacjentek. Doktor Bałasz prowadził moją ciążę, a ja bardzo stresowałam się każdą wizytą i martwiłam, żeby wszystko było w porządku. Wybrałam doktora Bałasza na podstawie bardzo dobrych opinii. I nie zawiodłam się. To świetny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada na wszystkie pytania i ma rewelacyjny kontakt z pacjentem. Na większość wizyt przychodziłam razem z mężem. Nawet mąż (omijający lekarzy szerokim łukiem) bardzo polubił ...
Opinia dodana przez: Adriana Kaczmarczyk

Badania USG w Krakowie