Filtruj terminy

dr Berta Kowalska

USG ortopedyczne, Ortopeda

INTERMED
Ul. Rydlówka 44 Kraków

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG.
Od 15 lat miałem problem z kolanami. Zażywałem VIOX, Celebrex, Mobic, aby uśmierzyć ból. Kilka artroskopii w USA i Polsce.
Po wizycie u dr. Kowalskiej i rozpoczęciu, zalecanej przez nią, kuracji z czynnikiem wzrostu + Jonex, ból całkowicie ustąpił i zwiększyła się mobilność moich kolan. Nareszcie mogę wstać i siąść bezboleśnie.

Bezbłędna w rozpoznawaniu schorzeń ortopedycznych używając USG.

Opinia dodana przez: WK50 health

dr n. med. Bartłomiej Kowalczyk

USG ortopedyczne, Ortopeda dziecięcy

Kraków

Leczę u pana dr-a mojego synka od jego pierwszych dni życia - stopy końsko-szpotawe. Jak dotąd zawsze wychodzę od niego z uśmiechem na twarzy i nadzieją, że wszystko jest w porządku i jesteśmy na dobrej drodze leczenia. Przeszliśmy prze gipsowanie nóżek, całodniowe noszenie szyny denis-browna i teraz już tylko podczas spania. wczoraj mój syn postawił swoje pierwsze kroki :) I choć zawsze - jak to rodzic - mam pewne obawy czy wszystko jest tak jak być powinno - to każda wizyta podnosi mnie na duchu że tak właśnie jest i widzę tego efekty :) jesteśmy pod stałą opieką pana dr-a i mogę szczerze polecić go innym.

lekarz Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne, USG

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Wysokiej klasy specjalista w chorobach ortopedycznych .Polecam. Postawił syna na nogi -dosłownie.Dziękuję.

Opinia dodana przez: Pawelch59@gmail.com

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Witam. Nie mogę ocenić wnikliwie kompetencji doktora jako np chirurga,gdyż moje złamanie już trochę ma i wymagało kontroli i ponownego założenia gipsu. Natomiast mogę ocenić podejście do pacjenta. Pan doktor jest bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Założył mi plastikowy gips i wytłumaczył jak mogę sobie pomoc gdyby mnie uwierał, nawet zwrócił uwagę czy włożę sweter na gips i czy nie będę miala z tym problemu. To w sumie mój trzeci gips na rece i zdecydowanie najlepiej założony. Uważam, że to ma ogromne znaczenie, gdyż życie może strasznie obrzydnąć jak gips gniecie lub jest zbyt gruby i w związku z tym cięzki lub miejscowo zbyt luzny i ociera a zlamana reka w nim lata. Cena gipsu- polowa mniej niż np.w Lux Medzie.
Pozdrawiam, Anna

Opinia dodana przez: Haribir haribir3