dr Krzysztof Dereń

Chirurg onkolog

Z pełną odpowiedzialnością polecam Doktora Krzysztofa Derenia z CDM Medix z Wrocławia. Szczery, uczciwy, doskonale zna się na tym co robi, rezultaty spektakularne, dobre ceny. Polecam jeszcze raz !

Jestem pacjentką doktora Krzysztofa Derenia i nie wyobrażam sobie zmiany. To jedyny chirurg , do którego mam pełne zaufanie. Pełen profesjonalizmu, kultury osobistej; miła atmosfera czyni każdą wizytę w gabinecie przyjemną. Pozdrawiam Doktora- Agnieszka z Wrocławia

b.dobry lekarz,mily dobra komunikacja z pacjentem dobre wyniki leczenia polecam , po moim guzku nie ma już prawie śladu-Ala

Trafiłam do p. doktor ze zmianą ropną na pośladku. Lekarz okazał się bardzo miły, wywiad przeprowadził tak jak powinien, badał dokładnie z wyczuciem. Ranę opatrzył wzorowo. W związku z wcześniejszymi doświadczeniami u innych lekarzy uważam, że spisał się na 6 +! - polecam Ewa R.

ŚWIETNY I NIEZWYKLE DOKŁADNY DIAGNOSTA. BYŁAM W UBIEGŁYM ROKU NA WYCIĘCIU BRODAWEK I POTWIERDZAM OPINIE, TO SUPER LEKARZ , KULTURALNY I MIŁY , NA WYSOKIM POZIOMIE. SUPER DIAGNOSTA

Lekarz niezwykle uprzejmy. W gabinecie stwarza bezstresową i przyjazna pacjentowi atmosferę. Polecam!!!

Wspaniały fachowiec, posiadający wielką wiedzę i umiejętności. Doskonale nawiązuje kontakt z pacjentem, jest otwarty na problemy chorych. Nigdy nie odmawia pomocy. Szczerze polecam! Oby więcej takich lekarzy!

Super lekarz, pod każdym względem. Zarówno w kategoriach medycznych jak i ludzkich, lekarz zasługujący na pełen szacunek. Po moim włókniaku nie ma już śladu. Dziękuję

WIELKI SZACUNEK I PODZIĘKOWANIE dla Pana Doktor, który poświęcił mi swój bezcenny czas bez wcześniejszego umówienia spotkania. A potrzebowałam szybkiej konsultacji.

Pan doktor rok temu dokonał wycięcia u mnie guzka. Cieszę się ogromnie że to właśnie Pan doktor przeprowadził ten zabieg. Jest wspaniałym człowiekiem, bezinteresownym, no i przede wszystkim bardzo dobrym fachowcem. Nie ma skali którą można Pana doktor ocenić. Dzięki Bogu są na świecie jeszcze takie osoby -lekarze. BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ. Pacjentka