Androlog

Androlog Poznań lekarz Łukasz Wojnar

lekarz Łukasz Wojnar

Wizyty domowe, Urolog

wizyta już od 200

Roth Medica ( pierwsze piętro- brak windy)
ul. Niecala 1/5
Grunwald, Poznań

bardzo polecam, dużo mnie nauczył, jak mam postępować w swojej ciężkiej chorobie. Dobra rada, dobrze mi służy. Nawet odbyła się wizyta domowa, specjalnie na moje polecenie.
Opinia dodana przez: Andrzej
Androlog Pruszcz Gdański dr n. med. Vijay Kumar Sharma

dr n. med. Vijay Kumar Sharma

Internista, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam
Opinia dodana przez: mczarna
Androlog Warszawa dr n. med. Marek Ciesielski

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta.
Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

Grapa Medica Sp. z o. o.
Wojska Polskiego 6
05-520 Konstancin-Jeziorna

No niestety, dawno czegoś takiego nie przeżyłam.
O kompetencjach medycznych się nie wypowiadam, ponieważ nie było mi dane ich skonfrontować z niczym. Na umówioną zgodnie z kalendarzem pana doktora prywatną konsultację w prywatnej klinice na Targówku stawiłam się przed czasem. Pan doktor wyszedł z gabinetu i zapytał, czy na konsultację - tak. Rzucim w locie, żeby poczekać. I poszedł. Krążył tak jeszcze trochę między salą operacyjną a pokojem - widząc ...

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Ela

Radosna 31
42-600 Tarnowskie Góry

Na temat tego lekarza mogłabym pisać wiele, ale nie będę. Miałam okazję "leczyć" się u kilku lekarzy. Efektem tych leczeń był brak ciąży przez 6lat i jedno poronienie. Nie robili zupełnie NIC- zero badań. Trafiłam do Pana dr. Kasperczyka i jedyne co mogę na jego temat powiedzieć to to, że jest NAJLEPSZY!!! Polecam parą które mają problemy z zajściem w ciąże- w ciągu trzech wizyt zlecił mi więcej badań niż ...

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

wizyta już od 350

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i ...
Opinia dodana przez: M

ulica Fieldorfa-Nila 14/3U

O tym lekarzu można mówić tylko same pozytywy. Widać, że pomaganie i leczenie ludzi to jego pasja i powołanie a nie tylko zawód. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Baska

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Urolog, Chirurg ogólny

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia
i leczenie.
Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Szymon Banaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

zdecydowanie polecam w naszym przypadku zastosował antybiotyk i po 2 miesiącach żona zaszła w ciąże przedtem chodziliśmy przez kilka miesięcy do 2 innych andrologów jeden leczył nas witaminami a drugi w piwnicy na jednym z osiedli po drugiej wizycie bez dokładnych badań zalecił in vitro bo z tego jest kasa