prof. dr hab. n. med. Piotr Jędrzejczak

Androlog, Ginekolog

Profesor Piotr Jędrzejczak jest wspaniałym lekarzem i świetnym specjalistą. Bardzo dużo przeszłam zanim do niego trafiłam; 4 lata leczenia, trzech innych profesorów, prywatna klinika MedArt, i kilku innych lekarzy na samym początku… (Poznań). Profesor wkłada ogromny wysiłek w leczenie swoich pacjentów – miałam okazję zaobserwować to i w szpitalu i w klinice… Kompetencje Pana Profesora w zakresie leczenia niepłodności oceniam bardzo wysoko; dodam, że jest jedynym lekarzem, któremu zaufałam w kwestii in vitro. Wizyty są krótkie, ale bardzo konkretne. Polecam szczerze wszystkim tym, którzy pomału zaczęli tracić nadzieję.

Dla mnie jest najlepszy na świecie. 3 lata, z zapowiedzią, że to potrwa, plan działania na cały ten czas. Bliźniaki w tym roku poszły do szkoły. Nie rozumiem tylko, jak można mu zarzucać, że zna się lepiej swój organizm, niż on. To czemu sama sobie pani nie poradziła? Brednie.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Zawdzięczam mu pomoc w spełnieniu mojego marzenia tzn. mam synka;-) Jedna rada dla nowych pacjentów: Nie myślcie za dużo i nie zastanawiajcie się tylko wykonujcie jego polecenia. No i nie myślcie, że jedna wizyta i sprawa załatwiona. To nie jest czary mary. Wizyta trwa krótko i lekarz nie głaszcze po głowie, ale nie to jest jego zadaniem. Ma doświadczenie, jest kompetentny więc wie co robi. Leczyłam się u niego 2 lata, miesiąc w miesiąc, tydzień w tydzień, ale jaki efekt... ;-) Ja daję mu 6 i polecam w 100%.

dzięki prof. jestem mamą trojaczków, dziewczynki w sierpniu kończą 6 lat, są cudowe a lekarz godny polecenia

Wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Jestem jego pacjentką od dawna i nigdy się nie zawiodłam, zawsze gotowy pomóc w miarę swoich możliwości i kompetencji. Kontakt z pacjentem oceniam bardzo wysoko - miły, uprzejmy, z wyczuciem, zawsze tłumaczy jeśli mam wątpliwości, odpowiada wyczerpująco na pytania. Godny polecenia.

Pierwszą ciąże poroniłam i jak się miało okazać OSTATNIĄ!Lecz sie nie poddawałam. Odwiedziłam tylu lekarzy że śmiałam siez siebie że teraz rozebrać się przed kimś to dla mnie żaden wstyd no i kiedy już miałam dość dostalam nr tel do dr JĘDRZEJCZAKA wierzcie lub nie zaledwie pare wizyt i w chwili obecnej mam 13 miesięczną córeczke a na dodatek jestem w 4 miesiącu ciąży.NIE PODDAWAJCIE SIE DZIEWCZYNY BO CUDA SIĘ ZDARZAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Parę lat starałam się z mężem o dziecko, wielu lekarzy i wiele rozczarowań. Dopiero prof. Jędrzejczak profesjonalnie podszedł do mojego przypadku i po zaledwie pół roku wizyt u niego i leczenia okazało się, że będziemy mieli dzidziusia :). Obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży. Polecam tym, którzy borykają się z podobnym problemem.

Profesor przeprowadził zabieg in vitro na Polenj z 100% sukcesem za pierwszym razem. Jestem mamą szczęśliwego synka i za 2 miesiące wybieram się na kolejne in vitro. Jak ludzie go źle oceniają to tylko dlatego, że sami ponieśli klęskę w leczeniu niepłodności- albo nie mieli dość determinacji - bo wiedza i kompetencje profesora są bez zarzutów!!!! a że jest powściągliwy i konkrety a przy tym dyskretny - to mi nie przeszkadza

bardzo dobry specjalista. Wyleczył mnie w ciągu 2 miesięcy, a do innych lekarzy (było ich 4) chodziłam przez parę lat i nic.Polecam

Dr Jędrzejczak jest cudownym lekarzem, leczę się u niego o 8 lat i nigdy nie miałam najmniejszych zastrzeżeń. Cechuje go niesamowity profesjonalizm, wiedza i bardzo wysokoa kultura. To co waże - nie naciąga pacjentów finansowo, tylko leczy. Polecam z całego serca.