Filtruj terminy

Androlog Poznań

Androlog Poznań dr n. med. Marek Ciesielski

ulica Grunwaldzka 171 A/67
60-322 Poznań

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta.
Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Urolog, Chirurg ogólny

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia
i leczenie.

i leczenie.

Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Szymon Banaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

zdecydowanie polecam w naszym przypadku zastosował antybiotyk i po 2 miesiącach żona zaszła w ciąże przedtem chodziliśmy przez kilka miesięcy do 2 innych andrologów jeden leczył nas witaminami a drugi w piwnicy na jednym z osiedli po drugiej wizycie bez dokładnych badań zalecił in vitro bo z tego jest kasa

Słoneczna 23a
60-286 Poznań

Byliśmy z mężem pacjentami doktora Cymerysa przez 8 miesięcy. Zaprzestaliśmy wizyt kiedy to kolejny raz przekonaliśmy się, że to jedynie strata naszego czasu, pieniędzy i mojego zdrowia.

Trafiliśmy do lekarza z problemem zajścia w ciążę przez ponad 1,5 roku. Ponieważ u mnie owulacja i jajeczkowanie ok., lekarz zalecił badanie męża. Wykonał je u siebie w gabinecie „na oko” pod mikroskopem. Wyniki badań odnotował w swoim zeszycie, nie podając nam żadnych dokładnych parametrów ejakulatu. Kiedy rok później, już i innego lekarza androloga mąż wykonał to samo badanie, otrzymał dokładny wynik na dwóch stronach A4, z podanymi wszystkimi istotnymi parametrami. Wynik ten zawsze możemy mieć przy sobie, konsultując się z jakimkolwiek lekarzem.
Dr Cymerys na jednej z wizyt zalecał wykonanie u siebie w gabinecie badania na przenikliwość plemników przez śluz, czego potem i tak nie zrobił. Zalecił współżycie, mówiąc że wszystko w porządku, a na wszelki wypadek przepisał Duphaston. Na moją prośbę skierowania mnie na badanie poziomu hormonów, stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby. Zanim zaczełam brac przepisany Duphaston miałam regularne okresy i owulacje. Po Duphastonie okres mi się kompletnie rozregulowal. Sluzu owulacyjnego nie było wcale. Na moje dolegliwości i zaobserwowane zmiany lekarz zareagował lekceważąco, stwierdzając, ze Duphaston zadziałal prawidłowo. Lekarz zdecydowal, ze w naszym przypadku najlepsza będzie inseminacja, która on sam może przeprowadzic. Jako przygotowanie do inseminacji przepisal mi 3 rozne leki hormonalne. Nadal bez zbadania poziomu hormonów. Efektem były spore problemy z krążeniem i ogólnym samopoczuciem ogólne rozchwianie gospodarki hormonalnej i zaburzenia cyklu. Odstawiłam leki, lekarza i przez 3 miesiace leczyłam się innymi, sprawdzonymi wczesniej metodami. Do doktora Cymerysa nie mam zamiaru już wiecej się wybierac.
Od dłuższego już czasu leczymy się u innego lekarza. Prowadzenie od samego początku prawidłowe. Wreszcie zrobiono mi wszystkie ważne badania, w tym m.in. HSG, które wykazało niedrożność jajowodów. To skandal, że dr Cymerys byl gotow do przeprowadzenia w moim przypadku inseminacji przy niedroznych jajowodach i bez innych istotnych badan. Ze przepisywal hormony nie znając poziomu moich hormonow, przez co nie tylko nie przybliżył mnie i mojego męża do upragnionej ciazy, ale wrecz utrudnil i znacznie oddalil w czasie.

vital-dent
ul.polanka
Poznań

Profesor Piotr Jędrzejczak jest wspaniałym lekarzem i świetnym specjalistą. Bardzo dużo przeszłam zanim do niego trafiłam; 4 lata leczenia, trzech innych profesorów, prywatna klinika MedArt, i kilku innych lekarzy na samym początku… (Poznań). Profesor wkłada ogromny wysiłek w leczenie swoich pacjentów – miałam okazję zaobserwować to i w szpitalu i w klinice… Kompetencje Pana Profesora w zakresie leczenia niepłodności oceniam bardzo wysoko; dodam, że jest jedynym lekarzem, któremu zaufałam w kwestii in vitro. Wizyty są krótkie, ale bardzo konkretne. Polecam szczerze wszystkim tym, którzy pomału zaczęli tracić nadzieję.

Opinia dodana przez: Agiko2

dr n. med. Tomasz Żak

Ginekolog położnik, Androlog

Słowiańska 55 C
Poznań

Walczyłam z niepłodnością 5 długich lat. 2 lata u "dobrych poznańskich lekarzy" i trzy u świetnego człowieka lekarza dr Żaka . Jstem wściekła czytając opinie o Żaku jako fanatyku in vitro idt Nikt Was nie zmusza by iśc akurat tam i sie leczyć. Ja dziękuję Bogu że jest w Poznaniu taka klinika gdzie potrafią zrobić wszystko by pomóc nam parom marzącym o dziecku. To ja powinnam zjechać go na maxa ze leczył mnie 3 lata biorąc co miesiąc 200 zł ! Na pierwszej wizycie stanowczo powiedziałam mu ze nie chce słyszeć o in vitro ze chce być przebadana wzdłuż i wszerz,ze ma kierować mnie nawet do szpitala. Tak robił. Zlecał badania,wysyłał do szpitala,robił ocene cyklu i chyba 6 inseminacji. I W ŻYCIU NIE WSPOMNIAŁ O IN VITRO BO SOBIE TEGO NIE ŻYCZYŁAM ! Więc może warto rozmawiać ze swoim lekarzem ?? Jego celem jest byś była w ciąży ! I tak mijały miesiące a ja w ciąży nie byłam..pod koniec odnosiłam wrażenie ze leczę sie sama bo usilnie mu coś narzucałam ... A dr Zak ? był zawsze uśmiechnięty,zwariowany i szczery. W końcu przyszedł taki moment ze dojrzałam do MYŚLI o in vitro..dużo rozmawialiśmy z dr opowiedział mi wszystko krok po kroku. Bałam sie całej procedury,bo oczywiście naczytałam sie bzdur z internetu,zdesperowanych kobit którym sie nie udało i winę zwalały na dr. Całą procedurę przeszłam idealnie,czułam sie świetnie,zero lęku przy punkcji itd WIEDZIAŁAM ZE JESTEM W DOBRYCH RĘKACH ! A dr Żak mega mi kibicował ,czułam to na każdym kroku. Kiedy dzwoniłam do niego wystarczyło ze podałam nazwisko i wiedział z kim rozmawia. Szlak mnie trafiał jak u innych lekarzy musiałam na każdej wizycie opowiadać całą moją historię leczenia bo po prostu mnie nie kojarzyli ! NO WIĘC MOJE PIERWSZE IN VITRO SIE NIE UDAŁO !!!! Nie załamałam sie..choć wszystko było książkowe, ja , zarodki itd.. W kolejnym cyklu od razu poszłam po mrożaczka jednego, kiepściutki klasy C ...który właśnie ma 2,5 tygodnia i śpi w łóżeczku :))) Jest zdrowym ślicznym wymarzonym chłopczykiem na którego czekałam tyle lat ! Nie wyobrażam sobie bym mogła leczyć sie gdzieś indziej , i nie pisze tego osoba która była u Żaka z 5 razy i sie nie udało, piszę to osoba która leczyła sie u niego kupe czasu i nawet przez moment nie zwątpiła w to ze bedzie mamą i ze jest w dobrych rękach ! Jak idziecie do dr nadąsane i z góry zakładacie ze on napewno chce tylko waszych portfeli to dajcie sobie spokój ! Spróbujcie wspópracować , a przede wszystkim PYTAĆ !!! 200 zł dużo ? wyucz sie tak jak on i pracuj charytatywnie ! DOKTORZE DZIĘKUJĘ !!!!!!!!!!!! MONIKA.J.

Noskowskiego 13
61-704 Poznań

Szczerze odradzam tego lekarza jako prowadzącego ciążę. Nie wypisuje skierowań na badania laboratoryjne mimo, że każe je zrobić i przynieść, bezczelnie kłamie, że nie są refundowane (np. toxo, różyczka, HIV, HCV). Do 16 tc nie zrobił mi żadnego USG (nawet tego obowiązkowego, przesiewowego), a skierowanie dał tylko na krew i mocz!!! Na pytanie o inne skierowania czy USG stwierdził, że jestem "młoda, szczupła i zdrowa" więc po co mi. Badanie ginekologiczne - bez rękawiczek, trwa może 10 sekund. A no i według szanownego pana doktora "liczne bakterie w moczu" u ciężarnej to nie problem i nie trzeba z tym nic robić... Na ostatniej wizycie powiedział, że ciężarna to tylko problem. Lekarz nadający się jedynie do wypisania recepty na tabletki antykoncepcyjne. Robi to bez problemu on a czasem nawet Pani w rejestracji. A no i też załapałam się przed ciążą na wypalanie nadżerki. Oczywiście prywatnie...
NIGDY PRZENIGDY NIE POZWÓLCIE, ŻEBY PROWADZIŁ WASZĄ CIĄŻĘ !!!

Opinia dodana przez: Mona

InviMed Europejskie Centrum Macierzyństwa Poznań