dr n. med. Szymon Banaszewski

Ginekolog, Androlog, Ginekolog położnik

L.K. Polecam. Jestem pacjentkom od wielu lat . Bardzo mi Pan doktor pomógł. Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz.

zdecydowanie polecam w naszym przypadku zastosował antybiotyk i po 2 miesiącach żona zaszła w ciąże przedtem chodziliśmy przez kilka miesięcy do 2 innych andrologów jeden leczył nas witaminami a drugi w piwnicy na jednym z osiedli po drugiej wizycie bez dokładnych badań zalecił in vitro bo z tego jest kasa

Faktycznie mało rozmowny lekarz, ale na zadane pytania odpowiada rzeczowo, bez zniecierpliwienia do pacjenta.

Jako jego pacjentka stwierdzam ,że jest konkretnym doktorem ale niezbyt rozmownym.Polecam,wspaniały specjalista.

świetny fachowiec, troche mało rozmowny

świetny fachowiec, troche mało rozmowny

Nie jest zbyt rozmowny, ale kompetentny i kiedy potrzeba zawsze odbiera telefon. polecam!!!!