Ginekolog Poznań

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Grunwaldzka 66/2
60-311 Poznań

Bardzo dobry lekarz, delikatny i dokładny. Jasno wyjaśnia zagadnienia medyczne, zrozumiałym językiem. Polecam i popieram poniższe opinie.

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Grunwaldzka 66
60-311 Grunwald, Poznań

Lekarz swoją wiedzą, opanowaniem, odpowiednią rozmową umie dotrzeć do pacjenta, zrozumieć go i wysłuchać. Daje poczucie bezpieczeństwa i faktycznie zaufałam Pani doktor. Jestem w pełni zadowolona z planu wizyt i uważam ją za bardzo dobrego specjalistę, polecam!

Opinia dodana przez: Aleksandra B

Przychodnia Lekarzy Rodzinnych
osiedle Stefana Batorego 38A
60-687 Poznań

Chodziłam do Niego kiedy byłam w ciąży- polecam. Wyrozumiały, cierpliwy, troskliwy, z ogromną wiedzą, DELIKATNY!!!. Teraz też jestem w ciąży i znowu się do Niego wybieram.

Poznań

Był najlepszym lekarzem jakiego spotkałam. Ciężko mi uwierzyć, że już go nie ma wśród nas.
Pomógł tylu osobom, jemu chyba tej pomocy zabrakło...
Czuję ogromny żal...

Pomógł tylu osobom, jemu chyba tej pomocy zabrakło...
Czuję ogromny żal...

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.

Opinia dodana przez: M

Medicover
ul Baraniaka 88
61-292 Poznań

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.

Do Pani Małgorzaty trafiłam z polecenia mojej koleżanki, 3 lata temu. I do
dziś pozostałam jej wierna.

Opinia dodana przez: basia28 basia28

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Nasza córeczka ma 4 lata. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu, niezwykłej kompetencji i jakże potrzebnej w naszym przypadku empatii Pani Profesor, możemy cieszyć się długo wyczekanym macierzyństwem.

Opinia dodana przez: Beata

lekarz Hanna Górska-Rzepa

Anestezjolog, Ginekolog położnik

gabinet prywatny
Szamotulska 19 A
Poznań

Bardzo dobra Pani Doktor,podejście do pacjenta 6+,tłumaczenie choroby i leczenia super,poświęcony czas też6+.Polecam tą Panią na 100%.

Opinia dodana przez: Karolina