lekarz Przemysław Szkudliński

Byłam u Pana doktora poraz pierwszy i jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych badań jak i uprzejmości-dziękuję

Bardzo dobry lekarz.Mimo iż chodzę na wizyty w przychodni nie traktuje mnie przedmiotowo jak to niestety czasami bywa.Jest rzeczowy,serdeczny i co dla mnie bardzo ważne odbiera zawsze telefony lub oddzwania.Polecam

Wspaniały lekarz! Bardzo rzadko można spotkać w dzisiejszych czasach tak dobrego ginekologa, który jest tak miły i uprzejmy! Jestem w ciąży i jestem bardzo zadowolona z doktora Szkudlińskiego! Polecam wszystkim!

Wspanialy lekarz ,przemily,dokladny. Polecam !!!

Wspanialy lekarz ,przemily,dokladny. Polecam !!!

rzeczowy lekarz , natomiast mam jeną obawę że przy tak dużej liczbie pacjentek nie zacznie podchodzić taśmowo ...przyjmuje każdą , ale czy to dobrze ?czy nie świadczy o czymś innym?

Super lekarz ma super poczucie umoru każdą chorobe bardzo dokładnie tłumaczy ma podejście do pacjentów będąc w ciąży chodziłam di Niego na wizyty i jestem bardzo zadowolona aż miło się chodzi do takiego lekarza.Polecam

polecam, chdzę do Doktora w Rokietnicy i jestem bardzo zadowolona!

polecam, chdzę do Doktora w Rokietnicy i jestem bardzo zadowolona!

Zdecydowanie polecam! Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Zdecydowanie polecam! Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

Leczę się u Pana doktora od 5 lat . Jestem bardzo zadowolona. Mam cały komplet badań. Bardzo polecam.

Jest znakomitym lekarzem ma podejscie do pacjentow poczucie humoru i wszystko tłumaczy bardzo dokladnie polecam !!!!