lek. med. Piotr Broda

Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo obszerna wiedza. Pan Doktor się nie spieszy i tłumaczy pacjentowi szczegółowo całą sytuację. Jest bardzo zaangażowany i widać, że zależy mu na zdrowiu pacjenta.

Do tej pory przez żadnego lekarza nie czułam się tak otoczona wszechstronną opieką, jak przez Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, wykraczając daleko poza ramy zwykłej wizyty. Wsłuchuje się w pacjentkę, wnikliwie analizuje usłyszane informacje. Cenię pana doktora za holistyczne spojrzenie na moje przypadłości, bardzo duży szacunek, sympatię i wysoką kulturę osobistą, która z niego emanuje w stosunku do ludzi. Wspaniały Fachowiec, Człowiek na odpowiednim miejscu :)

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam kiedykolwiek. Pan Doktor posiada ogromną wiedzę w różnych dziedzinach i potrafi to łączyć. Zawsze można się skontaktować i uzyskać pomoc. Nie bagatelizuje nigdy objawów, wręcz sam potrafi je wskazać. Zaleca różne alternatywne badania i metody leczenia. Najważniejsze dla Doktora jest zdrowie pacjentki. Do Pana Doktora chodzą już wszystkie najbliższe mi osoby i też są bardzo zadowolone. Szczerze polecam.

Najlepszy lekarz do jakiego trafiłam kiedykolwiek.
Szczerze polecam.

Uważam, że jest to jeden z najlepszych lekarzy jakich poznałam. Ma wiedzę znacznie wykraczającą poza wiedzę ginekologiczną. Patrzy na człowieka holistycznie a nie na "wycinek" jakiejś informacji. Do tego w kontakcie jest serdeczny i chce pomóc. Co bardzo ważne traktuje osoby z szacunkiem. Mogę powiedzieć, że jest to kompetentny lekarz a jednocześnie dobry człowiek.