prof. dr hab. n. med. Piotr Jędrzejczak

Androlog, Ginekolog

Leczymy się 2 lata i do tej pory nic z tego nie wynika

Leczymy się 2 lata i do tej pory nic z tego nie wynika

Profesor przeprowadził zabieg in vitro na Polenj z 100% sukcesem za pierwszym razem. Jestem mamą szczęśliwego synka i za 2 miesiące wybieram się na kolejne in vitro. Jak ludzie go źle oceniają to tylko dlatego, że sami ponieśli klęskę w leczeniu niepłodności- albo nie mieli dość determinacji - bo wiedza i kompetencje profesora są bez zarzutów!!!! a że jest powściągliwy i konkrety a przy tym dyskretny - to mi nie przeszkadza

Lekarz nastawiony ewidentnie na kasę. Nie polecam prywatnych wizyt.

Lekarz nastawiony ewidentnie na kasę. Nie polecam prywatnych wizyt.

straciłam zaufanie po tyg gdy ten pan Profesor ( w co trudno uwierzyć )naraził mnie na utratę życia z ewidentnych symptomów. Liczyłam na profesjonalną pomoc, a nie uzyskałam nawet tej podstawowej- gratuluje kompetencji!!!!!!!!!!!!!!!!

Wybrałam doktora Jędrzejczaka bo pomógł zostać rodzicami moim znajomym,tymczasem widziałam doktora zaledwie dwa razy podczas całego przebiegu leczenia.Jestem odsyłana systematycznie do doktor Moniki Szuster.Owszem jest sympatyczna i godna zaufania,ale nie w tym rzecz.Chcę fachowca,któremu na samym początku powierzyłam swój problem i w którym pokładałam nadzieje,dzisiaj rozważam czy ma sens wyrzucanie oszczędnośći bez końca,bez wykonywanych badań w celu szukania przyczyny.Jest mi b.przykro.

świetny lekarz, w kwietniu mam operację z jego udziałem, i wcale się nie boję, bo wiem że Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem:)

Dzięki profesorowi Jędrzejczakowi mamy super 5-letniego synka

Dzięki profesorowi Jędrzejczakowi mamy super 5-letniego synka

Profesjonalne podejście do fachu .Dzięki niemu mamy dziś 2 dzieci ,trochę trwało leczenie ale się opłacało.Bardzo dobra opieka w szpitalu .Polecam wszystkim.

Od dwóch lat mówi, że wszystko w porządku i mamy uzbroić się w cierpliwość. Nie wiem, czy mogę mu ufać i czy doczekamy się upragnionego dzidziusia.

Polecam bardzo ... Świetny lekarz. Warto być pod jego opieką. Dzięki niemu mamy dwóch synków!!!!