lekarz Piotr Liszka

Androlog, Ginekolog

Wspaniały lekarz, odpowiednie podejście do pacjentki, wszystko tłumaczy, jest miły, spokojny, z poczuciem humoru; mimo, że nie byłam prywatnie to miał dla mnie czas, odpowiadał na pytania i wątpliwości, nie pospieszał,wizyta była bezstresowa. Szczerze polecam wszystkim paniom!

super lekarz, cierpliwie odpowiada na pytania

super lekarz, cierpliwie odpowiada na pytania

Trafiłam do niego, gdyż poleciła mi go siostra, której dzięki niemu udało się zajść w ciążę, w chwili obecnej prowadził dwie moje ciąże, w obu miałam zagwarantowaną profesjonalną opiekę i wszystkie niezbędne badania, w chwili obecnej mieszkam we Wrocławiu, a dalej na kontrole jeżdżę do niego, badania u niego są bezbolesne, a facet ma poczucie humoru, więc jest bezstresowo i miło

Bardzo dobry lekarz podtrai podejsc do pacjenta .

Bardzo dobry lekarz podtrai podejsc do pacjenta .

Miałem poważne problemy z sercem - nadciśnienie. Jacyś lekarze wcześniej przepisywali, badali - było coraz gorzej. Dr Liszka okazała się wręcz zbawcą. Inne leki, inna terapia, inna kultura obcowania z pacjentem. Świetny lekarz, święta kobieta.

Dzięki temu lekarzowi mamy synka, dwa lata starań, chodziłam od lekarza do lekarza u tego lekarza wystarczyły TYLKO DWIE wizyty i zaszłam w ciążę. konkretny lekarz wie od czego zacząć i za co się zabrać. Do tego bardzo miły i z poczuciem humoru. Każdemu życzę takiego lekarza.

Lekarz prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona - zawsze miał czas i odpowiadał na wszelkie pytania. Spokojnie polecam tego lekarza. Przy okazji mam pytanie czy któraś z Pań ni orientuje się w jakie dni przyjmuje lekarz w Pawłowicach na ul. Polnej?

byłam pierwszy raz i jestem mile zaskoczona, bardzo sympatyczny lekarz, wszystko wytłumaczył, ogólnie duży plus!

Szczerze polecam!(zwłaszcza parom mającym problemy z płodnością) Kompetentny, cierpliwy, kulturalny, z dużym doświadczeniem i wiedzą dot. leczenia bezpłodności. Leczenie zakończone sukcesem, doskonała opieka w czasie ciąży.

Polecam tego lekarza po 18 mies staran zaszłam w ciążę. Gorąco polecam

Polecam tego lekarza po 18 mies staran zaszłam w ciążę. Gorąco polecam