dr n. med. Grzegorz Ludwikowski

Androlog, Ginekolog położnik

Znakomity specjalista! Pomógł mi w bardzo trudnej sytuacji na szczęście dzięki wiedzy i doświadczeniu doktora udało się uniknąć najgorszego . Polecam dr Ludwikowskiego całym sercem. Do tego cierpliwy ,uprzejmy i taktowny. Oby więcej takich specjalistów Jolanta Wagner

Znakomity specjalista!
Oby więcej takich specjalistów
Jolanta Wagner

Polecam szczerze Pana Doktora, gdyby nie jego czujność moje obydwie córki mogłyby w najlepszym przypadku zostać kalekami z powodu niedotlenienia ... Szybkie skierowanie do szpitala pomimo braku jednoznacznych objawów uratowało w jednym i drugim przypadku ich życie. Szybkie cc i dziś mam dwie, w pełni zdrowe i brojące dziewczyny.

Po 2 latach bezskutecznych prób zajścia w ciąże, zdecydowałam się na wizytę u dr Ludwikowskiego. Troszkę skrytykował (i w sumie słusznie) wcześniejsze leczenie hormonami, które zalecił mi inny lekarz bez zrobienia jakichkolwiek badań . Dostałam więc listę badań do zrobienia niestety odpłatnych, ale mam nadzieję że badania wskażą przyczynę braku ciąży i doktor zaleci skuteczne leczenie.

Doktor prowadził moje obie ciąże i przeprowadził cc. Jestem mega zadowolona i polecam Go dalej.

Polecam jak najbardziej ponieważ leczyliśmy się oboje z mężem. Efekt udało się po 3 m-cach zaszłam w ciąże

Poszlam do doktora po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Mily, uprzejmy, profesjonalny. Na pewno pojde jeszcze nie raz.

Doktor prowadził moją pierwszą jak i drugą ciążę, przy czym pierwsza była poprzedzona kilkumiesięcznym leczeniem i udało się. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Lekarz jest osoba kontaktową, oddzwonił gdy leżałam na porodówce i zadecydował o cc.Polecam innym kobietą z problemami z zajściem w ciążę.

Niekompetentny, nieprzyjemny, zarozumiały, nie szanujący intymności kobiety.

Niekompetentny, nieprzyjemny, zarozumiały, nie szanujący intymności kobiety.

To chyba najlepszy specjalista od niepłodności na zachód od Wisły. Profesjonalny, doświadczony, w sytuacji awaryjnej umówił się z nami bez problemu nawet w niedzielę. Dzięki niemu w końcu jestem TATĄ! Dziękujemy Panie Doktorze!

To dobry lekarz, miły i przede wszystkim profesjonalny. Wart tej ceny.

To dobry lekarz, miły i przede wszystkim profesjonalny. Wart tej ceny.