Ginekolog Położnik Bydgoszcz

gabinet

Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego się w danej materii. Bardzo mnie tym ujął, że nie starał się robić z siebie alfy i omegi tylko bez wahania wiedział kto mi pomoże. Naprawdę dziękuję opatrzności, że na zasadzie "chybił - trafił" trafiłam do doktora Małka, bo dał mi namiary na wybitnego specjalistę, takiego jakiego potrzebowałam.

Opinia dodana przez: magdaplit8 magdaplit8

Wyśmienity lekarz.Szkoda,że już Jej nie ma wśród nas:(
[*]

ulica Dworcowa 71
88-100 Bydgoszcz

Jestem Bardzo zadowolona z Pani Dr. Prowadziła moją drugą ciąże. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowe podejście. Polecam serdecznie!!!!!

Opinia dodana przez: Ewelina

Cieszkowskiego Augusta 5/7
85-052 Bydgoszcz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

lekarz Piotr Nowicki

Ginekolog położnik, Onkolog

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Opinia dodana przez: Elżbieta

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Wspaniały lekarz, kompetentny jak i wrażliwy, kulturalny i jeszcze do tego z poczuciem humoru;)Polecam wszystkim, naprawdę można mu zaufać. Jedyny minus- jest rzeczywiście drogi.

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam, pełne zaangażowanie, wiedza, profesjonalizm, indywidualne podejście do pacjentki. Wspaniały człowiek i specjalista. Bardzo długo szukałam odpowiedniego lekarza i w końcu znalazłam.

Opinia dodana przez: JM

Śląska 15 lok. 5
85-235 Bydgoszcz

Super lekarz. Prowadził moją poorzednią ciążę. Teraz orowadzi obecną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli. Pan doktor to nie tylko wspaniały specjalista, ale także wspaniały człowiek. Umie doradzic nie tylko z perspektywy lekarza, ale również człowieka. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet Lekarski

85-095 Bydgoszcz

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję!
Lekarz z prawdziwego zdarzenia!
Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru.
Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku.
Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i ...

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję!
Lekarz z prawdziwego zdarzenia!
Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru.
Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku.
Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i chyba nie zdecydowalabym się na zmianę lekarza przy kolejnej ciąży.
SERDECZNIE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: D.

Centrum Medyczne "Białe Błota"
Dworcowa 22 lok. 1
85-052 Bydgoszcz

Zdecydowanie najlepszy specjalista do jakiego chodziłam. Prowadzi moją pierwszą ciążę i zawsze odpowie na moje pytania a mam ich wiele:) Polecam!