Ginekolog Położnik Bydgoszcz

gabinet

Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego się w danej materii. Bardzo mnie tym ujął, że nie starał się robić z siebie alfy i omegi tylko bez wahania wiedział kto mi pomoże. Naprawdę dziękuję opatrzności, że na zasadzie "chybił - trafił" trafiłam do doktora Małka, bo dał mi namiary na wybitnego specjalistę, takiego jakiego potrzebowałam.

Opinia dodana przez: magdaplit8 magdaplit8

Wyśmienity lekarz.Szkoda,że już Jej nie ma wśród nas:(
[*]

ulica Dworcowa 71
88-100 Bydgoszcz

Jestem Bardzo zadowolona z Pani Dr. Prowadziła moją drugą ciąże. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowe podejście. Polecam serdecznie!!!!!

Opinia dodana przez: Ewelina

Cieszkowskiego Augusta 5/7
85-052 Bydgoszcz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

To bardzo dobry lekarz, z powołaniem. Jestem jego pacjentką od 11 lat. To dzięki niemu żyję a mogę powiedzieć, że mój stan był agonalny. Szczerze mogę polecić Go każdej wrażliwej pacjentce. To lekarz jakich dziś jest niewielu, nic mi nie wiadomo aby wyciągał rękę po tzw. kasę - a przecież staż jako Jego pacjentka mam duży. Naprawdę polecam!!!

Opinia dodana przez: Elżbieta

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem pracowniczką szpitala uniwersyteckiego nr 2 i podzielę się moimi spostrzeżeniami na temat pana doktora. Jest on wspaniałym współpracownikiem, przyjemnie się z nim pracuje. Zachowuje się wobec wszystkich bardzo kulturalnie i rzeczowo, począwszy od kolegów i koleżanek z Kliniki po pacjentki. Zawsze stara się wyjść z trudnych sytuacji z humorem, rzadko unosi się a jesli coś potrzebuje od pracowników grzecznie prosi. Przede wszystkim lubi to co robi tzn. jest lekarzem z powołania. Polecam w 100%
Jako lekarz - pełen szacun dla niego

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Pan doktor to nie tylko świetny specjalista, ale co równie istotne - bardzo serdeczny, kulturalny i przemiły człowiek. Konkretny, rzeczowy, poświęcający tyle czasu, ile potrzeba, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bez względu na to, którą z kolei jest się pacjentką - można być pewną, że zawsze poświęci nam maksimum uwagi. Indywidualne podejście do każdej pacjentki sprawia, że można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Ponadto Pan Doktor posiada naturalny dar, niezwykle istotny w profesji, jaką się zajmuje - umiejętność wzbudzania zaufania pacjentek. Już od progu drzwi wiedziałam, że to "mój" Pan Doktor ;). Życzę wszystkim kobietom, aby były pod opieką tak świetnego lekarza! Lekarza, który nie tylko zbada, wypisze receptę czy skierowanie, ale lekarza, który wysłucha, doradzi, podzieli swoją wiedzą, pomoże, a nawet pożartuje, kiedy sytuacja na to pozwala :).

Opinia dodana przez: MaryAnn

Śląska 15 lok. 5
85-235 Bydgoszcz

Super lekarz. Prowadził moją poorzednią ciążę. Teraz orowadzi obecną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli. Pan doktor to nie tylko wspaniały specjalista, ale także wspaniały człowiek. Umie doradzic nie tylko z perspektywy lekarza, ale również człowieka. Naprawdę polecam.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gabinet Lekarski

85-095 Bydgoszcz

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję!
Lekarz z prawdziwego zdarzenia!
Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru.
Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku.
Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i chyba nie zdecydowalabym się na zmianę lekarza przy kolejnej ciąży.
SERDECZNIE POLECAM !!!

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję!
Lekarz z prawdziwego zdarzenia!
Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru.
Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku.
SERDECZNIE POLECAM !!!

Opinia dodana przez: D.

Centrum Medyczne "Białe Błota"
Dworcowa 22 lok. 1
85-052 Bydgoszcz

Zdecydowanie najlepszy specjalista do jakiego chodziłam. Prowadzi moją pierwszą ciążę i zawsze odpowie na moje pytania a mam ich wiele:) Polecam!

Ginekolodzy położnicy w Bydgoszczy