Bydgoszcz

Irydolog Bydgoszcz dr Aliona Morka - Szmukała

AL-MED Bydgoszcz
Ul. Dąbrowa 62
85-147 Bydgoszcz

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie mniejszy niż powinien być nawet ten na granicy normy był daleko w tyle. Najpierw pytałam parę razy panią w recepcji czy to napewno mój wynik ale pani twierdziła, że tak to mój wynik mówiłam, że to niemożliwe bo ja jestem w ciąży a ta b-HCG jest jakaś niska o co chodzi na to pielęgniarka "PROSZĘ POCZEKAĆ ZARAZ BĘDZIE MIAŁA PANI WIZYTĘ" W chodzę i słyszę "JUŻ PO WSZYSTKIM" tu już nic nie ma, nie znam przyczyny tego poronienia, zepsuła mi pani statystykę, bo taka pacjentka zdarza mi się raz na pół roku a pani jest druga w ciągu półtora miesiąca. PŁACZ! i nic więcej. To był styczeń 2007 i wtedy trafiłam do DR ALIONY na wizytę,nic nie mówiąc z czym przychodzę Dr mówi JUŻ DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAKIEGO OKA, TO MERCEDEZ KLASY C, ale ma pani dzieci? Mówię NIE. A Dr Aliona mówi pani nie donosi żadnej ciąży bo pani ENDOMETRIUM jest za ciękie. PŁACZ! Ja mięsiąc temu poroniłam ciąże in vitro mówię i PŁACZE proszę PANIĄ DR O POMOC. Była nie mniej przerażona niż ja, ale bardzo konkretna i opanowana czułam że jestem w rękach ANIOŁA, który się mną zajmie. Nic nie obiecywała jak inni to robili przez wiele lat kiedy nie mogłam zajść w ciążę. Tylko powiedziała zrobię wszystko co w mojej mocy.Przyjechałam do domu i powiedziałam do męża, że zapaliło się dla nas światełko w tunelu RADOŚĆ!Pojechałam do kliniki, w której zachodziłam w ciążę by na USG zmieżyć to endometrium było marne 9,8 mm to kpina bo norma to 14mm,potwierdził się wynik pani DR zapytałam lekarza, który robił USG jak to endometrium ma się do donoszenia ciąży a pan dr zaczął się jąkać i mówi...JEST NA GRANICY NORMY. Jakiej pytam do PORONIEŃ. Na to pan dr: no, no jest CIENKIE, ale na granicy normy z twarzą POKERZYSY. Wyszłam z gabinetu.Wróciłam do DR. ALIONY i zaczęliśmy kwanty. Zrobiłam 10 zabiegów i po dwóch cyklach miesiączkowych pojechałam zrobić powtórne USG. Okazało się, że moje endometrium ma 13,8 mm. Wynik sam mówi za siebie - prawidłowe endometrium. Pomogły kwanty u pani doktor. To był kwiecień. W czerwcu podeszliśmy 2 raz do programu in vitro i dziś mam dwu i pół letnią córeczkę. Dzięki pani dr Alionie i jej zabiegom kwantowym mogłam spokojnie donosić tę ciążę. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna do grobowej deski za to, że spotkałam panią doktor na swojej drodze i mogę cieszyć się darem macierzyństwa.Jestem stale pod opieką pani doktor i w każdej sytuacji mogę na nią liczyć, nawet z najmniejszą blachostką. DZIĘKUJE PANI DOKTOR, ŻE PANI JEST. Iwona z Gdańska.

Opinia dodana przez: iwonabuniolek iwonabuniolek
Psycholog Bydgoszcz dr Maja Łoś

GABINET PSYCHOLOGICZNY PO-MOC MAJA ŁOŚ
Ugory 2/9
85-132 Szwederowo, Bydgoszcz

Dzięki pomocy p. Mai przeszedłem przez trudny okres w moim życiu. Obiektywne spojrzenie i wyjaśnienie mojego problemu pozwoliły mi ujrzeć jego przyczynę. Rozmowy przeprowadzane w miły sposób pozwalają być bardziej otwartym ze swoimi problemami a po ich zakończeniu zawsze moje samopoczucie było lepsze. Zaangażowanie w rozwiązanie danego problemu również jest bardzo dobrym atutem. Bardzo szczerze polecam.

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny. # 3

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26
85-796 Bydgoszcz

Córeczka nie lubiła wizyt u dentysty dopóki nie trafiliśmy na pani Dorote. Wspaniałe podejście do dziecka. Teraz nawet jak idziemy tylko do kontroli to mała jest bardzo szczęśliwa.

Opinia dodana przez: Mariola
Wolny termin: jutro o 18:00. Sprawdź inny. # 4

Indywidualna Praktyka Lekarska
ul. Maksymiliana Jackowskiego 27/4
85-232 Okole, Bydgoszcz

Bardzo polecam Pana Doktora, wspaniały specjalista, uprzejmy, szybki i konkretny w działaniu. Dziękuję Panie Doktorze

Opinia dodana przez: Pacjent Andrzej

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Witam,
Od około 2 lat miałam bóle głowy. Bóle pojawiały się coraz częściej i były coraz silniejsze, co skłoniło mnie do wizyty u neurologa.

Witam,
W lipcu 2015 roku miałam rezonans magnetyczny. Wynik - olbrzymia torbiel pajęczynówki (torbiel wewnątrz i nadsiodłowa) około 60mm oraz wodogłowie obu komór mózgu. Od swojej Neurolog otrzymałam skierowanie do neurochirurga Wojskowego Szpitala we Wrocławiu. Tam neurochirurg tego szpitala stwierdził, że operacji się nie podejmie, gdyż jest bardzo ryzykowna. Torbiel uciska mózg, a więc kiedy zostanie usunięta, mózg może się zapaść i może dojść do nieodwracalnych w skutkach uszkodzeń mózgu a nawet śmierci. Zalecił pozostawienie torbieli i okresowa jej obserwacja. Jestem młodą osobą, całe życie przede mną a tu już miałby być koniec?
Zaczęłam poszukiwać informacji w Internecie. Czytałam rankingi najlepszych neurochirurgów w Polsce. Ale los chciał, że akurat znajomy rodziny miał operacje guza mózgu w Bydgoszczy u dr Furtaka, która w pełni się powiodła. Zaczęłam czytać opinie o Bydgoskim Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Zadzwoniłam do rejestracji w celu zarejestrowania się na wizytę do prof. Marka Harata. Tam Pani poinformowała mnie, że kolejki są ogromne. Zadzwoniłam do prywatnego gabinetu i wizytę miałam już po ok. miesiącu.
Na wizycie pierwsze spojrzenie prof. na rezonans, ze spokojem jakby to był chleb powszechni, „pilnie potrzebna jest operacja”, to usłyszałam. Zgodziłam się bez wahania. Do Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy wstawiłam się 3 miesiące później zgodnie z terminem zaplanowanym przez prof. Marka Harata.
Kiedy już w trafiłam na oddział (w grudniu 2015) i przebywałam na Sali, przyszedł do mnie, z wyglądu bardzo młody, dr Marcin Birski i oświadczył, że będzie mnie operował.
Bardzo się przestraszyłam, bo nie wyglądał na doświadczonego lekarza, gdyż jak wcześniej wspomniałam wyglądał na bardzo młodego lekarza, ale wzrok zawodzi. Pacjentka, która leżała ze mną na tej samej sali, była już po operacji mózgu przez dr Birskiego, zaczęła mnie uspakajać i pocieszać. Od niej usłyszałam, że każdy z lekarzy ma bardzo duże doświadczenie w operacji głowy i każdy z nich niejedną taką operację wykonał, bez żadnych komplikacji.
I tak rzeczywiście było. Dr Marcin Birski to wspaniały, bardzo spokojny, kulturalny, cierpliwy lekarz, z powołania, co w dzisiejszych czasach bardzo rzadko jest spotykane.
Bardzo dokładnie i na spokojnie opisał mi przebieg operacji, co potwierdziło mnie w przekonaniu o jego bogatym doświadczeniu w tym, co robi na co dzień.
Tuż po operacji, jeszcze na sali pooperacyjnej usłyszałam od dr Birskiego, że operacja przebiegła zgodnie z planem bez żadnych komplikacji.
Kiedy przebywałam na oddziale, dr Birski codziennie przychodził do mnie pytając o samopoczucie. To naprawdę niezwykły specjalista. Wszystkim bardzo polecam dr Marcina Birskiego.
Panie doktorze bardzo dziękuję za udaną operację.

Opinia dodana przez: Martyna P.

NZOZ Przychodnia "OGRODY"
ulica Ogrody 21
85-870 Bydgoszcz

Nigdy w życiu nie miałam okazji spotkać tak rewelacyjnego lekarza.

Nigdy w życiu nie miałam okazji spotkać tak rewelacyjnego lekarza.
Zacznę od tego iż można do niego zadzwonić, czy wysłać sms. Zawsze odpowie gdy tylko znajdzie czas. Jest bardzo miły, uprzejmy i czuć że leczenie ludzi to jego pasja. Podchodzi do pacjentów holistycznie, stara się całościowo patrzeć na problem i nie leczy objawów, ale szuka przyczyny. Leczy się u niego cała rodzina - jedną z jego specjalizacji jest medycyna rodzinna, ale oprócz tego jest terapeutą układu ruchu, wykonuje usg, zabiegi falą uderzeniową można u niego wyleczyć wszelkie dolegliwości, ból kręgosłupa, ból biodra, kolana, łokcia. Choć ja nie palę to wiem, że pacjenci rzucają z nim palenie. Oprócz tego prowadzi warsztaty biegowe dla pacjentów - za darmo!!! No po prostu człowiek z pasją :) Oby więcej takich lekarzy! Jeśli ktoś chce znaleźć więcej informacji o nim, niech zerknie na jego stronę internetową Idziak&Wiśniewski. Ja polecam całym sercem. To wszechstronny, kompetentny i fantastyczny lekarz.

Opinia dodana przez: ulka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Przyjazna
ulica Przyjazna 13
85-858 Bydgoszcz

Szczerze polecam, Pani doktor jest konkretna, nie owija w bawełnę, odpowie na każde pytanie i tłumaczy chorobę. Wykonywała zabieg sondowania kanalików łzowych u mojego 10- cio miesięcznego synka. Wszystko skończyło się dobrze, żałuję tylko że tak późno wybrałam się do Pani Lipkowskiej.Polecam !!!

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Po kilku kolejnych wizytach i pobycie w szpitalu na oddziale okulistycznym u Pani dr Petrus w pełni i z wielką odpowiedzialnością potwierdzam jej wysoki profesjonalizm, nienaganną kulturę osobistą, wyjątkowy instynkt wyczucia co pacjent potrzebuje, jak udzielić jemu wsparcia, pomocy. Powołanie, wiedza merytoryczna, wyjątkowa osobowość to koronne atrybuty Pani doktor. Wszelkiej pomyślności, satysfakcji w pracy. Jędrzejewski Bogdan.

Opinia dodana przez: Bogdan

Gajowa 63
85-087 Bydgoszcz

Pani Dorota Zielińska to wspaniały stomatolog. Osoba kompetentna, uprzejma, bardzo miła. Ma wspaniały kontakt z pacjentem i zrobi wszystko aby pacjent był zadowolony i ponownie wrócił do jej gabinetu. W moim wypadku zadziałało i jak tylko jest konieczność nie szukam innego stomatologa, bo dla mnie istnieje tylko Dr. Dorota Zielińka

Opinia dodana przez: Grażyna

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich za dużo lub nie działa zmienia go na inny, bierze pod uwagę sugestie odnośnie leków, które najlepiej na mnie działają (leczę się już prawie 9 lat, więc sporo już brałam i wiem, które mi pomagają i na co). Polecam tę lekarkę bez względu na to, z jakimi problemami się Państwo borykają. Naprawdę warto!

Opinia dodana przez: R_B romapk