lek. med. Elżbieta Szymańskalek. med. Elżbieta Szymańska - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

lek. med. Elżbieta Szymańska

Okulista, Okulista dziecięcy

Specjalizację odbywałam w Katedrze i Klinice Chorób Oczu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy.

Aktualnie pracuję m.in. w Szpitalu ...

Aktualnie pracuję m.in. w Szpitalu Miejskim im. E. Warmińskiego w Bydgoszczy.

W trakcie szkolenia specjalizacyjnego miałam zaszczyt skorzystać z możliwości stażu w Klinice Chorób Oczu Uniwersytetu im. Semmelweisa w Budapeszcie gdzie miałam okazję podejrzeć pracę sław okulistyki europejskiej, takich jak Prof Nagy Zoltan czy Prof Janos Nemeth.

Podczas swojej praktyki zawodowej kilka lat poświęciłam zgłębianiu tematu elektrofizjologii w okulistyce (odbyłam wiele kursów w tym zakresie i wykonałam setki badań elektrofizjologicznych na różnych sprzętach) będąc jednocześnie lekarzem konsultującym pacjentów z chorobami neurookulistycznymi.

Cały czas się szkolę i podnoszę swoje kwalifikacje.

Uczestniczę w kursach i szkoleniach dotyczących najnowszych metod leczenia, kontrolowania problemów okulistycznych pojawiających się u dzieci. W moim gabinecie zgromadziłam sprzęt najnowszej generacji, zalecany przez konsultantów światowych towarzystw okulistycznych.

Ukończyłam szkolenia w zakresie medycyny estetycznej i należę do Towarzystwa Medycyny Estetycznej dzięki czemu jestem w stanie wspomóc pacjentów wiedzą również w tym zakresie.

Współpracuję z okulistami – operatorami, ortoptystami i optometrystami oraz salonami optycznymi w różnych miastach województwa i kraju aby zapewnić moim pacjentom ciągłość opieki.

Byłam na wizycie z córką u Pani doktor. Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do pacjenta, nowy sprzęt, miłe nastawienie do dzieci. Wszystko wytłumaczone w zrozumiały sposób. Dziecko i ja jesteśmy zadowolone z wizyty.